Jubiliejinė 20-oji tradicinė pajūrio šventė „Palangos stinta 2023“

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. vasario 11 d. kviečiame keliauti paskanauti gardžiųjų stintų garsiausiame šalies festivalyje – Palangos stinta 2023! Šiais metais tai jubiliejinė jau 20-oji šventė!

8.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvyksime į Lietuvos kurortą Palangą. Ar girdėjote apie žuvį, kuri kvepia šviežiais agurkais? Buvo laikas, kai žvejai į tinklus iš po ledo ją kviesdavo dainomis. Šiandien dainos Palangoje sklinda ant kranto, kur kasmet vyksta Stintų šventė – tradicinis žvejų, žuvautųjų ir valgytojų susibūrimas. Buriasi visi aplink stintą – mažą neišvaizdžią, bet nepaprasto skonio žuvelę, kuri šventėje dalyvauja visokiu pavidalu: šviežia, kepta, marinuota, rūkyta, iš molio lipdyta, iš medžio drožta. Tradicinės meškeriojimo nuo Palangos tilto varžybos, konkursas, kam stintų tilps daugiau. Grilio patiekalai, muzika, žaidimai į didžiausią mūsų kurortą prie jūros sutraukia minias žmonių.

Pajūryje bus galima ne tik paskanauti stintų, bet ir sudalyvauti smagiose varžybose, stebėti stintų grilio čempionatą. Savo pagrindinius ginklus – ne kalavijus, o samčius – galanda ir geriausias švenčių idėjas rengia specialiai įsikūręs Stintų ordinas, kurio kavalieriai, ilgamečiai šios šventės entuziastai, sumanytojai ir skelbėjai, nuolat praturtina šią šventę originaliausiomis idėjomis, rungtimis, o ir patys pasipuošę savo apdarais, tampa nuostabiu renginio akcentu. Kasmet šventės organizatoriai siekia ją padaryti išskirtinę, įnešti naujų idėjų, naujų iššūkių, rungčių, tačiau nepamiršti ir senųjų tradicijų.

Kiekvienais metais šventę puošia sveikuolių maudynės ledinėje jūroje. Turėsime laisvą laiką, jei šventėje prailgtų, galėsime užsukti į iliuzijų namus Eureka, aplankyti grasųjį Kurhauzą, pasivaikščioti po Birutės parką, aplankyti Gintaro muziejų ar tiesiog skaniai atsigerti kavos.

Pasigardžiavę stintomis ir apsirūpinę lauktuvėmis 17.30 val. keliaujame namų link. Apie 21 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-02-11 08:00
Grįžimas: 2023-02-11 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.