Išskirtinė kelionė į vaizdingąjį Lenkijos kalnų kurortą – Zakopanę!

KAINA
349 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. birželio 21-24 d. kviečiame vykti į gražiausią Lenkijos kalnų kurortą – Zakopanę! Žygio metu atraskite kalnų grožį, mėgaukitės gydomosios galios turinčiais baseinais ir aplankykite Niedzicos pilį!

Zakopanė – tai Lenkijos slidinėjimo centras, į kurį suplūsta turistai ne tik žiemą, bet ir vasarą. Zakopanė pakeri savo grožiu, todėl ne vienas duoda sau pažadą vėl ir vėl sugrįžti į ją. Zakopanė įsikūrusi Podhalės regiono pietuose, ilgame slėnyje vakarų Tatrų kalnuose, prie Gubaluvkos kalno. Kalnai užburia savo masyvu, skatina juos atrasti, tyrinėti, mėgautis esama kalnų flora. O kiek patiriame džiaugsmo įkopus į juos ir įveikus didžiąsias viršūnes. Kviečiame ir jus atrasti kalnus, ir juos pamilti!

Virš miesto yra keturi Zakopanės kalnai – Nosalas, Gievontas ir Kasprovy Vierch ir Gubaluvka. Į pastarasias dvi viršūnes veda lynų keliai. Didžiausi Lenkijos kalnai (iki 2499 m) iš dalies yra Zakopanės savivaldybės ribose. Aukščiausias kalnas Zakopanės teritorijoje yra Švinica (2301 m). Pietuose su miestu ribojasi Aukštųjų Tatrų nacionalinis parkas.

1 DIENA (21 d.)

6.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykimas į Zakopanės miestelį, kuris įsikūręs įspūdingoje Tatrų kalnų masyvo papėdėje. Zakopanė pamilta turistų ne veltui dėl savo grožio ir žavesio ir įsimintinų pasivaikščiojimų po kurortą, kurio populiariausia gatvė Krupovki. Ši gatvė yra viena žinomiausių gatvių Lenkijoje. Ja keliaujant galima nueiti iki Gubaluvkos kalno. Jeigu mėgstate šurmulį, ši vieta kaip tik jums, kuri apsupta vietinių prekeivių, iš kurių galėsite įsigyti suvenyrų ar meno dirbinių. Čia pajusite tikrą spalvingų vietinių gyventojų folklorinę (Podhalės) kultūrą, tradicijas. Nakvynė 4* viešbutyje su galimybe apsilankyti baseinų ir pirčių zonoje.

2 DIENA (22 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Vykstame į Tatrų nacionalinį parką link Morskie Oko, kalnų ežero, kuris yra aukščiausias ir vienas labiausiai atpažįstamų Tatrų ežerų. Jis yra Rybie Potok slėnio, bendro Bialkos slėnio dalies, viršutiniuose regionuose. Morskie Oko („Jūros akis“) pasak legendos, yra sujungtas požeminiu kanalu su jūra. Tatrų nacionalinis parkas įrašytas į pasaulinį UNESCO biosferos rezervatų sąrašą. Tatrų nacionalinis parkas driekiasi per Lenkijos ir Slovakijos teritoriją. Lenkijos pusėje aukščiausia viršūnė – Rysų viršukalnė, kurios aukštis yra 2 499 metrai.

Atvykstame autobusu iki Palenica Białczańska, kur pradėsime žygį link didžiausio Morskie Oko ežero Tatrų kalnuose. Šis maršutas yra populiariausias tarp pėsčiųjų takų, pritaikytas įvairaus fizinio pasirengimo keliautojams. Eidami upės slėnyje tarp įspūdingų kalnų nutiestu taku, kilsime palaipsniui į viršų. Viso maršruto atstumas apie 9 kilometrus asfaltuotu taku, kuriuo pasieksime Morskie Oko ežerą. Pageidaujantiems lengvesnio maršruto, yra alternatyva vykti arklių tempiamomis kabinomis (vadinamos „fasigi“) iki Morskoje Oko ir tęsti žygį link ežero ir vėliau pakrante į kitą ežero pusę, kalnų taku pakilti prie Cerny Staw pod Rysami ežero, esančio 1583 m aukštyje, nuo kurio atsiveria ir žemiau esančio Morskoje Oko ežero panorama. Prie Morskie Oko ežero susitinkame su likusia grupės dalimi. Trumpas poilsis kalnų apsuptyje. Iš ten slėniu keliaujame link autobuso.

Atvažiuojame į Chochołowska gydomosios galios turinčius terminius baseinus. Chochołówska terminės vonios yra vienos didžiausių tokio pobūdžio vonių Lenkijoje ir didžiausios Aukštuosiuose Tatruose. Juose yra daugiau nei 30 baseinų, SPA zona, vandens parkas ir pirčių kompleksas.

3 DIENA (23 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Toliau tęsiame pažintį su Tatrų kalnais. Funikulieriumi kylame į Gubaluvkos kalną. Tai vienas iš garsiausių Lenkijos kalnų. Funikulierius (buvo atnaujintas 2001m.). Per 3,5 minutės pasiekiame 1122 m aukštį virš jūros lygio. Šiuolaikiniai vagonai su stikliniu stogu leidžia kelionės metu stebėti Tatrų kalnų panoramą. Iš Gubaluvkos kalno viršūnės matosi nuostabi gamtos panorama.

Pasigrožėję Tatrų kalnų vaizdais, nuo Gubaluvkos kalno vykstame į Niedzicos pilį. Ši gotikinė pilis iškilo 14 amž. Pieninių kalnų apylinkėse ant 300 metrų aukščio kalvos. Vėliau ši pilis buvo perstatyta renesansiniu stiliumi. Pilis dar vadinama Dunajeco pilimi nuo to paties pavadinimo upės. Aplankome pilyje įrengtą muziejų.

Atvykstame į daugiau kaip 200 metų gyvuojantį sveikatingumo kurortą Ščavnicą (Szczawnica), kuris įsikūręs Pieninų kalnų papėdėje, prie pat Nacionalinio Pieninų parko. Pasivaikštome promenada, o pageidaujantys degustuoja įvairių rūšių mineralinį vandenį. Šiuo metu yra 6 vandens šaltiniai, kuriuos geriausia vartoti restauruotame ir atnaujintame Plac Dietla gydomojo vandens siurblio kambaryje – tai vandenys: Helena, Jan, Józef, Józefina, Stefan, Magdalena. Szczawnica vietovėje viešose vandens telkiniuose taip pat yra kitų vandenų: Wanda, Szymon ir Pitoniakówka.

Šie vandenys gali būti naudojami esant padidėjusiam ir sumažėjusiam skrandžio rūgštingumui – tai lemia geriamojo vandens temperatūra. Anglies dioksidas, esantis šaltame vandenyje (natūralus), veikiamas kaitinimo, oksiduojasi – tada vanduo turi šarminę reakciją ir naudojamas esant padidėjusiam rūgštingumui.

Vykstame į senąją Lenkijos sostinę Krokuvą. Nakvynė viešbutyje.

Keliaujame pavakarieniauti tradicinių patiekalų.

4 DIENA (24 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Apžvalginė ekskursija po Krokuvą su gidu. Pažintį pradėsime nuo Vavelio kalvos, ant kurios stovi lietuviams ir lenkams itin reikšmingas bei įdomus objektas – Lenkijos, ir Lietuvos valdovų rezidencija. Toliau tęsime pažintį su miestu, kuriame sutelkta itin daug bažnyčių, pamatysime paminklą, skirtą Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, senuosius Šv. Florijono miesto vartus, pro kuriuos valdovai iškilmingai įžengdavo po reikšmingų pergalių, bei miesto simbolį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą – didžiausią Europoje viduramžių miesto aikštę – turgaus aikštę, kurioje dominuoja gotikinė Šv. Marijos bazilika. Nenustebkite, jei iš šventovės aukštesniojo bokšto išgirsite trimito garsus – jie skirti mitiniam trimitininkui, kuris buvo nušautas, kai iš to paties bokšto miestiečius įspėjo apie mongolų invaziją. Tęsdami pažintį su lietuvybės pėdsakais Lenkijoje, keliausime į Jogailos universiteto kiemelius. 1364 m. įkurta aukštojo mokslo įstaiga traukė jaunuolius iš LDK bei šviesiausius Lenkijos protus. Ant fakultetų pastatų pastebima lietuviška heraldika, liudijanti apie lietuvišką Jogailos, kurio valdymo laikotarpiu mokymo įstaiga suklestėjo, kilmę. Laisvu laiku papietausime senamiestyje ir keliausime per Lenkiją Lietuvos link.

Smagiai praleidę laiką apie 00.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Lydintis gidas muziejuose ir bažnyčiose ekskursijų neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-06-21 06:00
Grįžimas: 2024-06-24 00:30

Kelionės dienų skaičius

4

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 2 Nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais ir SPA.
 • 1 nakvynė 3* viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Įėjimo bilietas į Tatrus – apie 9 PLN/asm (apie 2 Eur). Gidas iki Morske Oko apie 1200 PLN/grupei (apie 280 Eur.)
 • Terminiai baseinai – suaugusiems apie 89 PLN/asm. (apie 21 Eur), senjorams – apie 69 PLN/asm. (apie 16 Eur), vaikams (3-16 metų) – apie 59 PLN/asm. (apie 14 Eur).
 • Tradicinių patiekalų vakarienė – kaina tikslinama.
 • Pasikėlimas į Gobaluvkos kalną suaugusiems apie 29 PLN/asm.(7 Eur), senjorams, vaikams ir studentams – apie 23 PLN/asm. (5 Eur)
 • Niedzicos pilies lankymas – suaugusiems apie 25 PLN/asm. (6 Eur); senjorams ir studentams apie 19 PLN/asm. (4,5 Eur)
 • Asmeninės išlaidos, vietinės rinkliavos ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.