Įspūdingas Kuršių marių kruizas į Nidą ir poilsis prie jūros!

KAINA
149 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. rugpjūčio 25-27 d. kviečiame keliauti iš Ventės į gražiąją Nidą – laivu, susipažinti su Nida bei jos istorija ir net tris dienas pasidžiaugti Baltijos jūra!

6 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atkeliaujame į Ventę, kur mūsų lauks nepakartojamas plaukimas į Nidą. Plaukdami laivu gėrėsimės užburiančiais Kuršių marių vaizdais, Neringos peizažais.

Atvykstame į Nidą. Ekskursija su gidu po Nidą – vieną iš gražiausių kurortų prie Baltijos jūros. Šis mažas miestelis labai mėgstamas romantikų – kvapą gniaužiantys saulėlydžiai, marios, jūra, ramybė – tai vieta, kur gyvenimas teka ramiai ir iš lėto. Kuršių Nerija savo gamta traukia keliautojus iš viso pasaulio. Nepaliestas gamtos grožis ir kopos – didžiausias Kuršių nerijos turtas. Iš vienos pusės nerijos krantus skalauja Baltijos jūra, iš kitos – tyvuliuojančios Kuršių marios. O tarp šių vandenų tolyn driekiasi smėlio juosta su miškais, laukymėmis, retomis gyvenvietėmis, švyturiais…

Nidą vadina gražiausiais vardais – Baltijos perlu, Baltijos stebuklu, neįtikėtinu gamtos kūriniu, o ieškantys įkvėpimo, ramybės čia atranda rojų.

Šiai dienai Nida – užmario kultūros centras, turistus žavintis savo kultūriniu ir gamtiniu paveldu. Senos žvejų sodybos, jaukūs kaimeliai, nuostabi marių pakrantė žavi kiekvieno akį. Neįkainojama Kuršių Nerijos vertybė tai – jūros, vėjų bei pačių žmonių sukurtas kraštovaizdis su Šiaurės Europos aukščiausiomis kopomis bei į marias išlindusiais kyšuliais.

Laisvo laiko metu galėsite pasirinkti objektus, kuriuos norėsime aplankyti labiausiai: gal grožėdamiesi išskirtine pamario krašto architektūra, keliausite ant didžiausios Parnidžio kopos, gal apsilankysite Thomo Manno vasarnamyje ar Gintaro galerijoje, gal nueisite pasigėrėti švyturiu, o gal pasiduosite jūros vilionėms ir eisite maudytis… Gražioji Nida pilna įvairiausių pasirinkimų…

Atvykstame į nakvynės vietą. Poilsio namai „Žuvėdra“.

2 DIENA (26 d.)

Laisva diena pasimėgauti Kuršių nerijos teikiamais malonumais.

Laisvą laiką praleiskite, skanaudami šviežią žuvį, pasisėdėdami jaukioje kavinukėje ar prie ošiančios jūros. Žvejyba Kuršių nerijoje nuo seno buvo ne vien tik verslas, bet ir gyvenimo būdas. Tad, aišku, jog pagrindinis maistas – žuvis. Ją valgydavo kaip mėsą, taip pat vietoj duonos ir daržovių. Vaikštant Nidos gatvėmis nosį maloniai kutens rūkomos žuvies kvapas.

Siūlome užkopti į Urbo kalną ir užlipti į Nidos švyturį (kainuoja apie 5 Eur/asm., šeimos bilietas – apie 8 Eur.) Puikūs vaizdai ir įdomi istorija. Aplink po švyturiu apsižvalgykite ir pamatysite seno susprogdinto švyturio liekanas. Viduje į viršų veda 132 laiptukai su pakopomis, o pačiame viršuje po 6 aukšto dar ir pora kopėčių.

3 DIENA (27 d.)

Laisvas laikas papusryčiauti, paskanauti šviežiai išrūkytos žuvies Nidoje ar skanių kepinių kepykloje „Gardumėlis“, apsilankyti populiarioje picerijoje „Malkinė“, pasimėgauti kvapnios kavos „Vero Cafe“, „Caffeine“, pasimėgauti jūros teikiamais malonumais.

Būtinai apsilankykite vietinėje kepyklėlėje „Gardumėlis“ Čia rasite įvairiausių skanumynų, tarp kurių ir morkų saldainių. Paskanaukite gardžiausių pyragėlių, kurie iškepti pagal senovinius receptus.

Kazimiero ir Virginijos Mizgirių gintaro galerijoje išvysite priešistorinį vabzdį, „įkalintą“ gintaro gabalėlyje.

Etnografinėje žvejo sodyboje jūs galėsite apžiūrėti autentišką žvejo namą, buityje naudotus daiktus, senovinius baldus. Kieme eksponuojami plokščiadugniai žvejų laivai – kurėnai. (Naglių g. 4)

Vaikščiodami krantine, stebėdami šėlstančias bangas, Jūs tikrai pamiršite rūpesčius.

Toliau vykstame į Naglių gamtinį rezervatą ir pažintiniu taku eisime iki Agilos kopagūbrio, nuo kurio atsiveria smėlynų, marių ir jūros panorama. Tai – pilkosios arba mirusios kopos, saugančios slenkančio smėlio palaidotų kaimų istoriją. Agilos kopa formavosi nuo XVII a., vykstant smėlio pustymui. Pakilus ant 50 m aukščio didžiojo kopagūbrio, atsivers įspūdinga panorama į Baltijos jūrą ir Kuršių marias.

Tik čia pabuvojęs, supranti, kad rojus yra ne tik danguje, bet ir žemėje, tarp dviejų pakrančių…

Kelionės metu aplankysime ir Juodkrantę, kuri įsikūrusi senųjų parabolinių kopų slėnyje ir apsupta vaizdingais pušynėliais, kuriais paėjus apie 2 km galima pasiekti Baltijos jūros paplūdimį.

Keliaudami į Juodkrantę, sustosime garnių ir kormoranų „rezidencijoje“. Juodkrantėje lankysime „Raganų kalną“ – didžiulę kopą, apaugusią sena giria ir akmens skulptūrų parką „Žemė ir vanduo“ marių pakrantėje.

Laisvas laikas suvalgyti rūkytos žuvies ar pasimėgauti Juodkrantės peizažais.

Atsipalaidavę, įkvėpę jūros gaivos ir pušų kvapo keliausime namų link. Apie 21.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-08-25 06:00
Grįžimas: 2023-08-27 21:30

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • 2 nakvynės Poilsio namuose „Žuvėdra“ dviviečiuose, keturviečiuose kambariuose su bendro naudojimo patogumais: dušu, WC.
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Plaukimas iš Ventės į Nidą – apie 17 Eur/asm. (susidarius grupei iki 30 asmenų, jei grupė mažesnė kaina gali kilti).
 • Kelto ir įvažiavimo į Nidą mokesčiai – apie 5 Eur/asm. (prikaluso nuo grupės dydžio).
 • Naglių gamtos rezervatas (Mirusios kopos) – suaugusiems apie 5 Eur/asm., studentams apie 2 Eur/asm., iki 18 m. ir neįgaliems asm. – nemokamai.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.