Įspūdingas kruizas į Helsinkį aplankant senąjį Taliną!

KAINA
275 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. rugsėjo 22-24 d. kviečiame keliauti į įspūdingą kruizą Talinas – Helsinkis – Talinas, pakeliui aplankant senąjį Taliną bei unikalų Miunhauzeno muziejų! Jūsų patogumui į Helsinkį kelsimės kartu su autobusu, todėl prie lankomų objektų jus priveš labai arti! Registracija tel. +370 637 53 161

5.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

1 diena

Kelionė per Latviją, Estiją.

Pažintį su Talinu pradėsime aplankydami ant Tompea kalvos įsikūrusį ir nepaprastai įdomų gynybinį kompleksą „Kiek in de Kök“. 500 metrų ilgio istorinis muziejaus kompleksas, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į Senąjį Taliną ir iš kurio galima patekti į slaptą požemį. Jį sudaro šeši objektai — Kiek in de Kök bokštas, Mergelės bokštas (Neitsitorn), Arklidės bokštas (Tallitorn), Vartų bokštas (Väravatorn), Bastiono perėjos ir raižyto akmens muziejus. Pasivaikščiosime po paslapčių pilną požemį ar užkopsime į bokštą…

Atvykstame poilsiui į viešbutį miesto centre, kuriame viduramžiškos atmosferos žavesys susipina su šiuolaikiniais patogumais.

Truputį pailsėję, tęsime ekskursiją pėsčiomis po viduramžių gynybine siena apjuostą Talino senamiestį. Pamatysime XIV a. pastatytą rotušę, ant kurios bokšto įsitaisęs Talino simbolis Senasis Tomas. Lipdami laipteliais Trumposios Kojos gatvele, pasieksime Aukštutinį Taliną, kur jau IX a. buvo pastatyta tvirtovė, o dabar čia įsikūręs Estijos Parlamentas. Pamatysime XIII a. statytą Domo katedrą ir žymiai naujesnę Aleksandro Nevskio stačiatikių katedrą. Žemutinį Taliną apžiūrėsime iš apžvalgos aikštelių, o ten pateksime leisdamiesi Ilgosios Kojos gatve. Žemutinis Talinas – viduramžių pirklių miestas. Čia pamatysime daugybę išlikusių pirklių pastatų, gildijų rūmus, ir „viduramžių švyturiu“ vadinamą Šv. Olafo bažnyčią. Po ekskursijos laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena

Anksti ryte vykstame į uostą.

Plaukiame į Helsinkį. Artėjant prie Helsinkio, grožimės miesto ir akmenuotų salelių-šcherų vaizdais. Pažintis su baltuoju šiaurės miestu Helsinkiu: Maršalo Manerheimo prospektas su žymiais pastatais: Suomijos parlamento rūmai, Kiasmos meno muziejus, garsaus XXa. Suomių architekto Alvaro Alto sukurti „Finliandijos“ rūmai, Operos rūmai, unikali granitinėje uoloje iškalta Tempeliaukio* bažnyčia, originalus paminklas suomių muzikos genijui – J. Sibelijui; Miesto centras: Uspenskio soboras, jachtų prieplauka, Senato aikštė (senatas, universitetas, universiteto biblioteka, miesto katedra, paminklas imperatoriui Aleksandrui II, Rotušė, prezidento rūmai), Esplanada – mėgstamiausia helsinkiečių pasivaikščiojimo vieta. Šiaurinė krantinė – vaizdas į Helsinkio archipelago salas. Laisvas laikas seniausioje Helsinkio Kaupatori turgavietėje, kurioje galėsite paragauti tradicinių suomiškų patiekalų iš lašišos, upėtakio. Pageidaujantiems* iškyla laivu į šiaurės Gibraltaru vadinamą Suomenlinos tvirtovę. Tai – unikalus fortifikacinis statinys, kuriame galima susipažinti su XVIII a. pastatais, fortų sistema.

Vakare išplaukiame keltu į Taliną. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai viešbutyje.

Išvykstame į Lietuvą.

Pakeliui užsuksime Miunhauzeno muziejų, įsikūrusį Duntės dvare. Tai labiausiai lankomas muziejus Latvijoje. Jame iškart prasidės stebuklai – didinga jūra susitinka su mišku, žiemą žirgai rišami prie bažnyčių varpinių ir vienu šūviu nušaunama dešimtys ančių. Išgirsime nuostabių, jau kelis šimtmečius vietinių gyventojų pasakojamų istorijų apie Miunhauzeną. Miunhauzeno žmonos Jakobinos kambaryje išvysime tikrą XVIII a. damų rojaus kampelį, o baronas Miunhauzenas mus pasitiks su ką tik sumedžiotu laimikiu – vienu šūviu nušauta ančių virtine. Pirmajame muziejaus aukšte įrengta Miunhauzeno šlovės salė, antrajame – prieglobstį sau rado dabartinių ir buvusių įžymybių vaškinės figūros. Galėsime nusifotografuoti su maestro Raimondu Paulu, krepšinio žvaigžde Uljana Semionova, pasišnekučiuoti su pačiu Karliu Ulmaniu ir Dainų Tėvu (Krišjaniu Baronu).

Kupini neišdildomų įspūdžių apie 20.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma priemoka.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-09-22 05:00
Grįžimas: 2023-09-24 20:00

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu.
 • Laivo Talinas – Helsinkis – Talinas bilietai.
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje Taline.
 • Kelionės vadovo-gido paslauga.
 • Kelionės organizavimas.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Kelto kuro mokestis – apie 5 Eur /asm. (mokama, užsakant kelionę)
 • Miunhauzeno muziejus – apie 5 Eur/asm., 3 Eur., moksleiviams, senjorams, 20 Eur gidas grupei.
 • Muziejus „Kiek in de Kök“ – apie 12 Eur/asm., 6 Eur/ studentams, senjorams. Gidas dvi grupės po 55 Eur.
 • Ausinukų nuoma – apie 3 Eur/asm.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.