Įspūdinga automobilių kolekcija ir alaus degustacija Rygoje!

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. vasario 19 d. kviečiame praleisti nepakartojamą laiką Rygoje! Išvysti įspūdingą, garsiausių automobilių modelių kolekciją Automobilių muziejuje bei sudalyvauti išskirtinėje latviško alaus degustacijoje!

7.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmiausia Rygoje aplankysime Automobilių muziejų – didžiausią istorinės technikos muziejų, vieną iš įdomiausių ir moderniausių Latvijoje. Šiame aukštos klasės muziejuje, esančiame už kelių kilometrų nuo centro, eksponuojami Auto Union, Rolls Royce, Mercedes, BMW ir daugybė kitų automobilių. Muziejus iš viso talpina net 100 skirtingų transporto priemonių. Ekskursijos su gidu metu pamatysime keletą automobilių naudotų II Pasaulinio karo metais, įdomią Kremliaus automobilių kolekciją bei daug kitų originalių eksponatų.

Toliau mūsų lauks įspūdinga ekskursija po grožiu užburiančią Rygą. Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų įspūdžių, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir užeiti į vieną iš daugelio jaukių kavinukių užkasti ar susišildyti kavos, arbatos puodeliu.

Sakoma, kad XIX a. Ryga buvo aludarystės sostinė. Todėl pačioje Rygos širdyje glaudžiasi nemažai alaus daryklų, kuriuose gimsta tikras craftinis alus. Sudalyvausime tikro latviško alau* degustacijoje, kurios metu paragausime 4 skirtingų alaus rūšių.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-02-19 07:00
Grįžimas: 2023-02-19 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Latviško alaus degustacija – apie 15 Eur/asm.
 • Automobilių muziejaus lankymas – apie 9 Eur/asm., senjorams, studentams, moksleiviams apie 4 Eur/asm. Muziejaus gidas apie 35 Eur grupei iki 25 asmenų.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.