Gražiausios kalėdinės mugės Vokietijoje: Dresdenas ir Niurnbergas!

KAINA
349 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 14–17 d. kviečiame į pasakišką kelionę po įspūdingiausias ir šventiškiausias kalėdines muges Vokietijoje! Pasinerkite į blizgučių, džiaugsmingo klegesio ir viliojančių kvapų kalėdinį šurmulį!

1 DIENA (14 d.)

5.00 val. išvykimas iš Panevėžio. Kelionė per Lenkiją su sustojimais pakelės užkandinėse ir degalinėse.

Atvykstame į nakvynės vietą Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA (15 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Atvykstame į vieną iš gražiausių, įspūdingiausių ir šventiškiausių Vokietijos miestų Dresdeną – savo grožį ir baroko didybę atkūrusį miestą. Pažintinės ekskursijos po miestą metu, apžiūrėsime Dresdeno pilį, pastatytą ant Elbės upės kranto ir vieną iš svarbiausių Vokietijos karalių rūmų. Pasigrožėsime Frauenkirche – žymiuoju miesto katedros bokštu, rotuše, Dievo Motinos bažnyčia. Pasivaikščiosime po nuostabios barokinės architektūros bei svarbių istorinių objektų praturtintą senamiestį.

Dresdene kalėdinių mugių idėja kilo dar viduramžiais, todėl būtent čia, išvysime žymiausią ir didžiausią kalėdinę mugę Vokietijoje! Šviečiančios lemputės, blizgančios kalėdinės dekoracijos, karštas vynas, meduolių kvapas ir kalėdinės giesmės – tai Drezdeno „Striezelmarkt“. Įspūdingoji mugė įsikūrusi seniausioje miesto aikštėje Altmarkt, kurioje kadaise vykdavo riterių turnyrai. Daugiau nei 200 pasipuošusių prekybinių namelių, prekiaujančių rankdarbiais, suvenyrais, dovanomis ir tradiciniais šventiniais skanumynais, sukurs išties magišką atmosferą. Dresdeno kalėdinė mugė neabejotinai yra istorijos ir žavesio kupinas, fantastiškas miniatiūrinis pasaulis, kuriame galėsite pasinerti į šviesas, aromatus ir skonius bei iš tikrųjų patirti Kalėdų džiaugsmą!

Atvykstame į nakvynės vietą Niurnbergo mieste. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

3 DIENA (16 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Dieną pradėsime nuo ekskursijos po Niurnbergą – garsėjantį turtingu paveldu, istoriniais paminklais bei įspūdingu sienomis aptvertu senamiesčiu. Jaudinantis, spalvingas, galingas ir tragiškas – Niurnbergas nuo viduramžių atspindėjo Vokietijos istoriją. Apžiūrėsime pagrindines miesto įžymybes: A. Diurerio namus, Rotušę, Gražuolį fontaną, gotikinę halinę Dievo Motinos bei seniausią mieste Šv. Zėbaldo bažnyčias.

Keliaujame pasižvalgyti po taip pat vienu iš įspūdingiausių Vokietijoje laikomų kalėdinių miestelių, kur ore tvyro viliojantis meduolių, karšto vyno ir ant grotelių keptos dešros aromatas. Niurnbergo kalėdinė mugė pirmą kartą paminėta 1628 m., jos šaknys, spėjama, siekia Liuterio laikus, kai susiformavo tradicija per Kalėdas dovanoti vaikams dovanas. Nuo tada, apie 180 medinių prekystalių, papuoštų raudona ir balta drobe, išsirikiuoja pagrindinėje miesto aikštėje, siūlydami tradicinius gaminius, rankų darbo kalėdines dekoracijas, įvairius skanėstus. Laisvas laikas pasivaikščioti šventiškai apšviestais takeliais tarp prekystalių, kur neabejotinai pajusite kalėdinę dvasią…

Atvykstame į nakvynės vietą Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

4 DIENA (17 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Kupini šventinės nuotaikos keliaujame namų link. Apie 23 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-14 05:00
Grįžimas: 2023-12-17 23:00

Kelionės dienų skaičius

4

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
  • 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.