Gražiausias Lietuvos kampelis – pavasariu kvepianti Kuršių Nerija!

KAINA
38 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. gegužės 4 d. kviečiame keliauti į gražiausią Lietuvos kampelį – Kuršių nerijos pusiasalį. Nepaliestas gamtos grožis ir kopos – didžiausias Kuršių nerijos turtas. Iš vienos pusės nerijos krantus skalauja Baltijos jūra, iš kitos – tyvuliuojančios Kuršių marios. O tarp šių vandenų tolyn driekiasi smėlio juosta su miškais, laukymėmis, retomis gyvenvietėmis, švyturiais…

6.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Ekskursija su gidu po Nidą – vieną iš gražiausių kurortų prie Baltijos jūros. Šis mažas miestelis labai mėgstamas romantikų – kvapą gniaužiantys saulėlydžiai, marios, jūra, ramybė – tai vieta, kur gyvenimas teka ramiai ir iš lėto.

Nidą vadina gražiausiais vardais – Baltijos perlu, Baltijos stebuklu, neįtikėtinu gamtos kūriniu, o ieškantys įkvėpimo, ramybės čia atranda rojų.

Šiai dienai Nida – užmario kultūros centras, turistus žavintis savo kultūriniu ir gamtiniu paveldu. Senos žvejų sodybos, jaukūs kaimeliai, nuostabi marių pakrantė žavi kiekvieno akį. Neįkainojama Kuršių Nerijos vertybė tai – jūros, vėjų bei pačių žmonių sukurtas kraštovaizdis su Šiaurės Europos aukščiausiomis kopomis bei į marias išlindusiais kyšuliais.

Grožėdamiesi išskirtine pamario krašto architektūra, keliausime nuo didžiausios Parnidžio kopos iki Thomo Manno vasarnamio. Parnidžio kopos viršūnėje mus pasitiks saulės laikrodis ir kaip ant delno atsivers Nidos miestelio panorama. Iš čia matosi Kuršių marios ir Baltijos jūra, ir Mirties slėnis, ir Sklandytojų kopa, ir…Rusija. Pakeliui – Tylos slėnis su didžiausiu sostu milžinei Neringai, Nidos centre į marias žvelgia maestro Vytauto Kernagio skulptūra, plevena vėtrungės, nosį kutena rūkomos žuvies kvapas…

Laisvą laiką praleisime, skanaudami šviežią žuvį ar pasėdėsime jaukioje kavinukėje, o jei pasitaikytų puikus oras, nuvyksime prie Jūros.

Toliau vykstame į Naglių gamtinį rezervatą ir pažintiniu taku eisime iki Agilos kopagubrio, nuo kurio atsiveria smėlynų, marių ir jūros panorama. Tai – pilkosios arba mirusios kopos, saugančios slenkančio smėlio palaidotų kaimų istoriją.

Kelionės metu aplankysime ir Juodkrantę, kuri įsikūrusi senųjų parabolinių kopų slėnyje ir apsupta vaizdingais pušynėliais, kuriais paėjus apie 2 km galima pasiekti Baltijos jūros paplūdimį.
Keliaudami į Juodkrantę, sustosime garnių ir kormoranų „rezidencijoje“. Juodkrantėje lankysime „Raganų kalną“ – didžiulę kopą, apaugusią sena giria ir akmens skulptūrų parką „Žemė ir vanduo“ marių pakrantėje.

Tik čia pabuvojęs, supranti, kad rojus yra ne tik danguje, bet ir žemėje, tarp dviejų pakrančių…

Atsipalaidavę, įkvėpę jūros gaivos ir pušų kvapo keliausime namų link. Grįšime į Panevėžį apie 21 val.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-05-04 06:00
Grįžimas: 2024-05-04 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Kelto ir įvažiavimo į Nidą mokesčiai – apie 4 Eur/asm. (prikaluso nuo grupės dydžio).
 • Naglių gamtos rezervatas (Mirusios kopos) – suaugusiems apie 5 Eur/asm., studentams apie 2 Eur/asm., iki 18 m. ir neįgaliems asm. – nemokamai.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.