Garsusis Sabilės vynuogynas, Kandava ir sidro degustacija!

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. birželio 04 d. kviečiame leistis į kelionę po žymųjį Sabilės vynuogyną, paskanauti keleto rūšių sidro ir apžiūrėti senove alsuojančią Kandavą!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Latvijos keliais vykstame į vynuogių miestą – Sabilę. Sabilė – nedidelis, romantiškas miestelis Kuržemėje, įsikūręs gražiausiose ir giliausiose senovės Abavos upės slėnio dalies terasose esančiose pietinėje Talsų krašto dalyje. Miestas neabejotinai turi savo žavesio – pro jį teka Abavos upė, patį miestą sudaro jaukios, mažos gatvelės, yra daugybė kvapą gniaužiančių gamtos objektų. Sabilė įsikūrusi gražiausios ir giliausios Abavos upės slėnio dalies terasose. Pirmą kartą Sabilės vardas raštuose paminėtas 1253 m. Čia apie XIII-XIV a. išaugo amatininkų ir pirklių miestelis. Abavos upės slėnyje įsikūrusi Sabilė, kurioje gyventojų skaičius nesiekia net 2 tūkstančių, žavi nepaprasto grožio gamta, didžiuliais vynuogynų plotais ir beveik laiko nepaliesta miestelio architektūra. Pamatysime Sabilės piliakalnį, Sabilės liuteronų bažnyčią, kuri pastatyta dar 1450m. jos bokšte įkeltas varpas yra vienas seniausių Europoje; pasigrožėsime ir įdomia netoli vyno kalno, nedidelėje aikštėje, sustatyta šiaudinių lėlių kolekcija – Lėlių sodu. Apie 200 skirtingai apsirengusių įvairaus dydžio lėlių pritraukia praeivių dėmesį, taip ir norisi sustoti ir atidžiau apžiūrėti šią kolekciją. Be vynuogių kekės pavaizduotos Sabilės miesto herbe, Sabilė turi ir kitą miesto simboliu tapusį grožį – Sabilės vyno kalną, kuris garsus ne tik Latvijoje, bet ir kitose šalyse. Turėsime progą pasivaikščioti viename gražiausių vynuogynų ir pasiklausyti jo istorijos.

Sabilės širdyje aplankysime tradicinėmis sidro gamybos technologijomis ir autentiškais vaisių perdirbimo įgūdžiais garsėjančią Circenų šeimą. Jų ūkyje susipažinsime su sidro gamybos technologija ir paskanausime naminio vaisių ir uogų sidro.

Tęsime kelionę į vieną gražiausių Kuržemėje esantį provincijos miestelį – Kandavą. Nors Kandava teturi mažiau nei 4 tūkstančius gyventojų stebina grožiu. Kandavos pastatai yra išlikusios senosios architektūros, miestelis yra kalnuotoje vietovėje – apsuptas nepaprastų gamtos vaizdų. Vaikštinėdami po senoviškąjį Kandavos miestelį apsuptą gamtos pasijusime lyg atsidūrę senovėje. Ne tik pasivaikščiosime po miestelį, bet ir apžiūrėsime Kandavos lankomus objektus – Kuršių piliakalnį, Riterių piliakalnį, pilies griuvėsius, miesto istorinį centrą, senąją turgaus aikštę, skulptūrą „Giliukas riteris“, ugniagesių depą, senamiesčio promenadą, Romos katalikų bažnyčią ir kitus.

Smagiai praleidę laiką keliausime namų link. Apie 21 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-06-04 08:00
Grįžimas: 2022-06-04 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro ir kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vietinis gidas Sabilėje – apie 1.50 Eur/asm.
 • Sabilės sidro degustacija – apie 10 Eur/asm. (4 rušių sidras ir užkandžiai).
 • Asmeninės išlaidos.
 • Vietinis gidas Kandavoje – apie 50 eur/grupei.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.