Druskininkai: Lynų kelias, druskų edukacija ir gardus šakotis!

KAINA
22 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. lapkričio 8 d. kviečiame keliauti pasigrožėti vienu žavingiausiu Lietuvos kurortų – Druskininkais, persikelti įspūdinguoju Lyno keltuvu, išmėginti savo kūrybines galias konstruojant įstabias skulptūras iš druskų bei apsilankyti nepaprastame šakočių muziejuje ir ne tik juos pamatyti bei sužinoti istoriją, bet ir paskanauti šviežiai kepto šakočio!

6.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Važiuojame į sveikatos šaltinių kurortą – Druskininkus. Tai seniausiais ir didžiausias kurortas Lietuvoje. Tikra sveikatingumo oazė. Viskas čia „sūru” – ir tyvuliuojančio ežero miesto centre pavadinimas, ir trykštantys mineraliniai šaltiniai. Pastarieji kadaise ir išgarsino Druskininkų miestelį. Leisimės į ekskursiją – kvėpdami gaivaus, pušimis kvepiančio oro pasivaikščiosite po kurortą, kuris pastaruoju metu išpuoselėjo savo aplinką. Aplankysime Druskininkų gydyklos biuvetę ir tiesiai iš gręžinių paragausime mineralinio vandens. Nusiprausime legendomis ir stebuklingais pagijimais apipinto giliausio ir sūriausio “Grožio” šaltinio mineraliniu vandeniu. Pasivaikščiosime vaizdingomis Nemuno ir Ratnyčėlės pakrantėmis, kurias taip mėgo žymus XX a. pr. lietuvių dailininkas bei kompozitorius M.K. Čiurlionis. Pasigrožėsime šio miesto muzikiniu fontanu. Kelsimės per Nemuną specialiu keltuvu. Keturi dešimtviečiai keltuvai iš lynų keltuvo stotelės (prie Druskininkų vandens parko) į kitą Nemuno pusę (prie žiemos pramogų rojaus “Snow arena”) Jus „nuskraidins“ per 7,5 minutes, 45 metrų aukštyje. Kelionės metu pro keltuvo langus, tarsi iš apžvalgos rato, išvysite: įspūdingus Druskininkų kurorto miškus, Nemuno upės vingius ir nuostabią miesto panoramą. Po ekskursijos – laisvas laikas kavai, pasivaikščiojimui po kurortą, pietums arba kavos puodeliui.

Tęsime savo kelionę į mažai kam žinomą edukaciją. Daugelis yra lankęsi Druskininkuose, tačiau ar daugelis gali pasigirti, kad iš druskos kūrė skulptūras? Teisingai – linksmos atrakcijos-edukacijos metu su skulptoriumi kūrybinėse dirbtuvėse lipdysime ir drošime skulptūras iš druskos. Kodėl druska? O gi todėl, kad Druskininkų kurorto pavadinimas sūrus, todėl, kad tik ten yra Druskonio ežerėlis, todėl, kad pirmasis jų liaudies gydytojas buvo Sūrutis, o žmonės, kurie vertėsi „sūria veikla“ buvo vadinami tiesiog druskininkais! Nusilipdę skulptūras kartu su skulptoriumi jas aptarsime gerdami arbatą. Po to savo kūrinius pasiimsime su savimi, kad grįžę namo galėtume pasigirti savo pasiekimais druskos mene.

Keliausime į pirmąjį visoje Lietuvoje Šakočių muziejų. 2015 m. gegužės mėn. rekordinio šakočio kepimo proga buvo atidarytas pirmasis ir vienintelis pasaulyje Šakočių muziejus, kuriame iki šiol eksponuojamas analogų neturintis šakotis – Gineso rekordininkas. Pastarojo aukštis – net 3 m 72 cm, o sveria šis milžinas beveik 86 kg! Muziejuje eksponuojami lietuviško šakočio analogai, kepami užsienio šalyse: Vengrijoje, Švedijoje, Japonijoje, Lenkijoje ir kitur. Ekskursijos metu galima sužinoti, kuo kitų šalių šakočiai skiriasi nuo lietuviškojo, taip pat pamatyti daugybę senovinių indų ir įrankių, naudotų šakočių gamybai. Ekspozicijoje puikuojasi ir mobili šakočių kepimo krosnis, kuri yra naudojama išvažiuojamosiose edukacinėse programose. Po alkį sukėlusios ekskursijos turėsime progą ir patys sudalyvauti šakočio kepime, bei paskanauti dar karštą gabalėlį…

Kupini gerų įspūdžių apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-11-08 06:00
Grįžimas: 2020-11-08 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Lyno keltuvas per Nemuną – apie 3 Eur/asm.
 • Edukacija Druskos studijoje – 10 Eur/asm.
 • Ekskursija po šakočių muziejų ir degustacija – apie 6 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.