Degustacinė kelionė po Jelgavos kraštą: nuo sūrių iki česnakų pasaulio!

KAINA
28 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. kovo 25 d. kviečiame sudalyvauti neeilinėje degustacinėje kelionėje – pasivaišinti gardžiaisiais „Blūdži“ sūriais, sustiprinti sveikatą iš česnakų gaminamais gardėsiais, apsilankyti tikrame rojaus kampelyje – šaltalankių sode bei padegustuoti išskirtinio vaisinio vyn*.

7.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų sustojimas bus Jelgavos kaimo namuose „Blūdži“, kur gaspadinė Inara pavaišins 7 rūšių sūriu ir net ypatinguoju – marinuotu sūriu. Jūsų taip pat lauks gaspadinės staigmena ir sočios vaišės. Viskam naudojamos tik natūralios žaliavos. Sūrio asortimentas nuolat papildomas, keičiamas. Apsilankymas „Blūdži“ suteikia galimybę pasimėgauti Žiemgalės krašto vaizdais, patirti latviškų sodybų magiškumą ir susipažinti su gamybos procesu. Galėsite ne tik padegustuoti, bet ir įsigyti patikusių sūrių.

Toliau keliausime į Šaltalankių sodą „ZELT“ kuris įsikūręs ant Platuonės upės kranto. Sodas yra specialiai suprojektuotas, jame auginami tik vienos veislės šaltalankių medžiai, kurių uogos turi daugiau aliejaus. Čia, 24 hektarų plote, šaltalankiai auginami kokybiškai ir atsakingai, taip pat visiškai užtikrintas gamybos procesas, kurio metu nelieka likučių. Viskas daroma su dideliu entuziazmu, įkvėpimu ir meile, teikiančia žmonėms natūralius, sveikus ir aukštos kokybės produktus. Pagrindiniai gaminami produktai yra šaltalankių aliejus ir sultys, tačiau taip pat pasitelkiant įvairius specialistus sukuriama šaltalankių kosmetika (veido kremai, serumai ir kt.), šaltalankių milteliai, skirtingi maisto produktai ir net alus. Šeimininkai veda ekskursiją po ūkį. Išgirsime istorijas apie šaltalankių auginimą, vertingas savybes ir naudojimą, taip pat paragausime specialių desertų, kuriuos pagamino vienas geriausių Latvijos šefų – neapsakomas skonių derinys su gaiviu šaltalankių gėrimu, ar karamelė su šaltalankių aliejumi arba ledai – juk skamba labai skaniai ir intriguojančiai. Taip pat galėsite išbandyti kosmetiką su šaltalankių aliejumi, veido, rankų kremus, lūpų balzamus ir kt. bei žinoma sveikatingumo produktus – aliejų, sultis, miltelius.

Vykstame į Uolainės rajoną. Ten gyvena Antra, kuri geriausiai išmano, kaip saugoti savo sveikatą, nes savo ūkyje „Česnakų pasaulis“ gamina viską, ką tik galima pagaminti iš česnakų: marinuoja česnakų žiedus, džiovina skilteles, verda arbatas, pagardus, užraugia trauktines. Ir mes ragausime česnakų arbatos, „gerklėdraskio“, česnakinės sriubos ir salsos ir netgi česnakinės karamelės. Būtinai kažką nusipirksime ir jokie virusai mums bus nebaisūs.

Toliau keliaujame į Kugrēnu vyninę, kur būsime pakviesti švęsti gyvenimą su vyn*! Jono ir Elgos Kugrēnu šeimos įkurta ir išplėtota įmonė, gamina aukštos kokybės ekologiškus gėrimus iš pačių užaugintų vaisių ir uogų. Kad vaisiai neprarastų savo natūralios galios, slypinčios vitaminuose, sultys spaudžiamos šaltai „senamadiškai“ medine sulčiaspaude. Tokiu būdu kiekvienas sulčių lašas ne tik išlaiko natūralų skonį, bet išlaiko visas maistines medžiagas. Degustacijos metu apie vyndarystę pasakos ir patirtimi dalinsis svetingas vyndarys Jānis. Degustuosime įvairių rafinuotų vaisių ir uogų vyn*, ieškant labiausiai mums patinkančių skonio ir aromato niuansų. Kartu su vyn* ragausime vietinių ūkininkų pagaminto sūrio ir Bauskėje gaminamų saldumynų.

Kupini gerų įspūdžių apie 19.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-03-25 08:00
Grįžimas: 2023-03-25 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Sūrių ir kitos „Blūdži“ produkcijos degustacija – apie 12 Eur/asm.
 • Šaltalankių sode ekskursija ir deserto degustacija – apie 10 Eur/asm.
 • „Česnakų pasaulis“ produktų degustacija – suaugusiems apie 8 Eur/asm., vaikams nuo 11 iki 16 m. apie 4 Eur/asm., vaikams iki 10 m. nemokamai.
 • Vyno degustacija – apie 8 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.