Černobylio paslapčių paieškos Visagine ir rusiškos arbatos degustacija!

KAINA
22 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. lapkričio 28 d. kviečiame pasinerti į Černobylio paslapčių paieškas Visagine!

Ar norite sužinoti, kas atsitiko Černobylio atominėje elektrinėje? Atsakymus į šį ir kitus aktualius klausimus rasite apsilankę Visagine, kuriame įsikūrusi iki 2009 metų pabaigos funkcionavusi Ignalinos atominė elektrinė, elektra aprūpinusi Baltijos šalis. Sekdami Lietuvoje filmuoto serialo „Černobylis“ pėdsakais išvysime identišką reaktorių, kurio sprogimas pašiurpino pasaulį, o valdydami elektrinės simuliatorių pasijusime lyg funkcionuojančios elektrinės šeimininkai.

8 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į vietą, kurioje pasijusime lyg nusikėlėme laiku atgal į 1975 m., nuo kurių skaičiuojama jauniausio Lietuvos miesto Visagino istorijos pradžia. Ekskursija po miestą. Sužinosime, nuo kurios vietos prasidėjo miesto statybos, kokio tipo daugiaaukščiai šiame mieste, kaip gyvena jauniausias Lietuvos miestas šiandien. Tai vienas tautiškai margiausių miestų Lietuvoje, kuriame gyvena ne tik skirtingų tautybių, bet ir religijų žmonės. Futuristinis vaizdas šiame mieste susimaišęs su laukiniu mišku, todėl aplinka ir matomi vaizdai nepaliks abejingo nei vieno miesto svečio. Kultūros centre apžiūrėsime veikiantį Visagino istorijos muziejų, galėsite palyginti, kaip pasikeitė miestas. Ekskursiją po miestą baigsime Visagino ežero pakrantėje, kuri daugelį privers rimtai susimąstyti – ar tai energetikų miestas, ar tikras kurortas.

Dienai įpusėjus pietausime jaukiame ir neįprastame Visagino restorane skambiu pavadinimu „III blokas“. Pavadinimas „III blokas” pasirinktas nebaigto statyti Ignalinos atominės elektrinės 3 bloko garbei. Tai simboliškas ir prasmingas pavadinimas, nes dabar tai yra IAE istorijos tęsinys. Interjeras yra derintas prie atominės elektrinės. Ant sienų kabo IAE fotografijos, grindyse yra išklotas reaktoriaus kasečių maketas ir kitos detalės. Po pietų mūsų lauks netikėta degustacija – keliausime į rusiškos arbatos gamybos ir gėrimo ceremoniją su šokiais ir dainomis, taip pat vaišinsimės gardžiu naminiu pyragu.

Vienintelės Baltijos šalyse veikusios atominės energijos gamintojos, turėjusios didžiausią branduolinį reaktorių pasaulyje, veikla – jau istorija, pasibaigusi 2009 m. gruodžio 31 d., tad leisimės į ekskursiją po AE simuliatoriaus patalpas. Atominės elektrinės darbuotojai papasakos apie šias patalpas, sužinosite viską apie atominių elektrinių veikimo principą. Šiame simuliatoriuje pasijusime lyg funkcionuojančios AE operatoriai, reguliuojantys jos darbą iš blokinio valdymo skydo. Susipažinsime ne tik su elektrinės valdymo principais, bet ir operatorių kasdienybe bei, žinoma, išgirsime, kaip elgtis avariniais atvejais, kurių istorijoje būta ne vienas, ir ne tik Černobylyje. Jei esate vienas iš serialo „Černobylis“ gerbėjų, aktyviai sekusių visus epizodus, pasijusite lyg atsidūrę filmavimo aikštelėje!

Apvažiuojame Visagino miestą ratu. Sakoma, kad iš viršaus šis miestas primena drugelį. Ar taip tikrai yra, galėsite tuo įsitikinti patys. Paskutinis ekskursijos Visagine akcentas – stabtelsime nusifotografuoti prie pačios atominės elektrinės.

Grįždami namo užsukame į Gražutės regioninį parką. Trumpai stabtelėsime prie ilgiausios Lietuvoje prasidedančios ir pasibaigiančios upės ištakų, kurios puikiai matosi pakilus ant pasakiškai gražaus Sokiškių piliakalnio. Kelionės pabaigoje aplankysime akmeninę Salako bažnyčią, kuriai lygių nėra visoje Lietuvoje.

Smagiai praleidę laiką keliaujame namų link. Apie 21 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-11-28 08:00
Grįžimas: 2020-11-28 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistinu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Pietūs kavinėje „III blokas“ – apie 6 Eur/asm.
 • Rusiškos arbatos degustacija – apie 5 Eur/asm.
 • Atominės elektrinės simuliatorius – 7 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.