Austrija: Vachau slėnis, imperatoriškoji Viena ir kruizas Dunojaus upe!

KAINA
369 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. birželio 27-30 d. kviečiame į nuotykių kupiną kelionę po požeminių urvų karalystę, pasiplaukioti Dunojaus upe grožintis nuostabiuoju Vachau slėniu bei susipažinti su prabanga alsuojančia Viena!

I DIENA (27 d.)

4.00 val. išvykimas iš Panevėžio. Kelionė per Lenkiją, Čekiją.

Atvykstame į Olomoucą, vieną iš svarbiausių Čekijos karalystės miestų. Dėl savo lokalizacijos, universiteto, dvasinių ir kultūrinių tradicijų, jis laikomas Moravijos regiono centru. Apžvalginės ekskursijos metu apsilankysime Aukštutinėje aikštėje, kurioje pamatysime į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą Švč. Trejybės koloną, miesto rotušę su astronominiu laikrodžiu, barokinius fontanus. Apsilankysime ir buvusios Olomouco pilies teritorijoje, kur stovi neogotikinė Šv. Vaclovo katedra.

Atvykstame į viešbutį poilsiui ir nakvynei.

2 DIENA (28 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Atvykstame į Moravijos Karstą – unikalią pasaulinio garso požeminių urvų ir karstinių įdubų karaliją, kur leisimės į nuostabų nuotykį po Punkvos urvus! Kelias laukia ne iš lengvųjų, kilsime ir leisimės laiptais, nueisime daugiau nei kilometrą, bet vaizdas, kurį išvysime, atims žadą! Keliausime įspūdingomis, stalagmitais bei stalaktitais išpuoštomis požeminėmis erdvėmis, koridoriais iki garsiosios, legendomis apipintos Macocha įdubos, kurios gylis siekia net 138,7 m. Išvysime požeminius ežerus bei upes, apsilankysime viename iš gražiausių Moravijos Karsto urvų – Masaryk. Apsilankymą požeminiuose urvuose vainikuos pasiplaukiojimas motorine valtimi Punkvos upe.

Atvykstame į imperatoriška prabanga, elegancija bei romantika alsuojančią Vieną. Leidžiamės į pažintinę ekskursiją pėsčiomis po Vienos senamiestį. Pasivaikščiosime po Marijos Teresės aikštę, išvysime didingą Habsburgų dinastijos rūmų kompleksą, menantį svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius. Pasigrožėsime gotikos šedevru – Šv. Stepono katedra, tapusią svarbiausiu miesto simboliu bei garsiąja Vienos opera. Aplankysime genialiajam Mocartui skirtą paminklą bei antikinę šventovę primenantį parlamentą ir miesto valdžios rezidenciją Rotušę.

Po ekskursijos laukia laisvas laikas pavakarieniauti, individualiam pasivaikščiojimui po miestą bei suvenyrų įsigijimui.

Atvykstame poilsiui ir nakvynei į viešbutį.

3 DIENA (29 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Vykstame į nuostabųjį Vachau slėnį, kuris driekiasi apie 30 km tarp Melko ir Kremso miestų. Vos tik įvažiavus į Melko miestą, neįmanoma nepastebėti unikalaus barokinio stiliaus vienuolyno. XI amžiuje Bambergų dinastijos karalius Leopoldas II dovanojo vienuoliams įspūdingus rūmus, o šie juos pavertė įtvirtintu vienuolynu ir visos Austrijos kultūros bei mokslo židiniu. Ekskursijos po vienuolyną metu, išvysime imperatoriškuosius laiptus, imperatoriškąjį koridorių, abatijos muziejų, marmurinę salę, balkoną, biblioteką ir abatijos bažnyčią. Pasivaikščiosime po abatijos parką su barokinio stiliaus sodu. Užlipsime ir į panoraminę terasą, nuo kurios atsiveria Dunojaus upė ir nuostabus kalnuotas kraštovaizdis.

Pasigrožėjus prabangiu vienuolynu, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti dailiomis Melko gatvelėmis, pasistiprinti ir įsigyti suvenyrų.

Leidžiamės į ypatingą kelionę laivu Dunojaus upe! Kelionė tęsis Vachou slėniu iki seno, bet įspūdingo miesto Kremso. Plaukdami gėrėsimės kalvotais ir miškingais Vachau slėnio krantais, Dunojaus pakrantėje įsikūrusiais miesteliais, vynuogynais bei romantiškomis pilimis. Kad kelionė taptų dar įsimintinesnė, siūlome apsilankyti puikiame laivo restorane, kuriame patiekiami regioniniai skanėstai bei valgiai.

Atvykstame į antrąjį pagal dydį Čekijos miestą Brno. Leidžiamės į ekskursiją po vakarėjantį miestą. Aplankome Šv. Petro ir Povilo katedrą, pastatytą ant kalvos, nuo kurios atsiveria senamiesčio ir kalvotų apylinkių panorama, turgaus aikštę su Parnaso fontanu centre, Laisvės aikštę, kurią puošia renesansiniai Lipos ponų rūmai. Pasigrožėsime bene gražiausiu pastatu mieste – vėlyvosios gotikos stiliaus senąja rotuše bei naująja miesto rotuše.

Atvykstame į nakvynės vietą. Laisvas laikas ir poilsis viešbutyje.

4 DIENA (30 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Papusryčiavę keliaujame namų link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją su sustojimais pakelės užkandinėse ir degalinėse. Apie vidurnaktį grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Važiavimo grafikas, lankomų objektų eiliškumas ir kainos gali nežymiai keistis. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-06-27 04:00
Grįžimas: 2024-06-30 00:00

Kelionės dienų skaičius

4

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Punkva urvai – suaugusiems apie 320 CZK (14 Eur), studentams, moksleiviams ir senjorams apie 270 CZK (12 Eur), vaikams iki 15 metų apie 160 CZK (7 Eur).
 • Keltuvas (į abi puses) – suaugusiems apie 140 CZK (6 Eur), moksleiviams ir studentams apie 100 CZK (5 Eur).
 • Melko benediktinų vienuolynas – suaugusiems apie 18.50 Eur/asm., vaikams, moksleiviams ir studentams apie 11.50 Eur/asm.
 • Plaukimas laivu Dunojaus upe – apie 35 Eur/asm.
 • Ausinukai – apie 3 Eur/asm.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.