Ryga ir saldi AJ šokolado pasaka!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į „Baltijos perlu“ tituluojąmą Rygą – pasigrožėti miestu bei sudalyvauti saldžioje pramogoje – patiems pasigaminti šokoladinių saldainių!

Pirmiausiai leisimės į smagios nuotaikos kupiną ekskursiją. Ryga didžiausias Baltijos šalių miestas, didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais. Keliausime po senąją Rygą, kur mūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Po pažinties su miestu turėsime laisvo laiko, kurio metu galėsime patyrinėti senamiesčio gatveles arba pasėdėti vienoje iš daugybės jaukių kavinukių su šiltu arbatos ar kavos puodeliu…

Po to mūsų lauks kelionės kulminacija – atvykstame į AJ šokoladinę, kur prasidės saldi istorija… Sunku būtų surasti tą, kuris nemėgtų šokolado. Dalyvausime šokolado šou. Sužinosime trumpą ir šmaikščią AJ šokolado atsiradimo istoriją. Po to patys gaminsime saldainius. Savo kūrinius dalyviai susipakuoja į maišelius – tiks ir lauktuvėms ir namams… Teks pasisaugoti, kad neapsaltų širdis! Bus ir trumpa viktorina, kurios metu dalyviai galės laimėti prizus. Sužinoję šokolado paslaptis, paskanavę ir pasigaminę saldainių, galėsite apsipirkti šokoladinėje, kad į namus grįžtumėte su nuostabiu skanėstų lauknešėliu.

Smagiai nusiteikę ir nusipirkę lauktuvių vykstame namų link. Grįžimas į Panevėžį apie 20.00 val.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

SVARBU!

Į Latviją be apribojimų ir izoliacijos gali atvykti:

a) Europos vaistų agentūros ar Pasaulio sveikatos organizacijos pripažintomis vakcinomis paskiepyti asmenys praėjus 15 dienų po vakcinacijos kurso pabaigos ir turintys tai patvirtinantį dokumentą;

b) Covid-19 liga persirgę asmenys, kai nuo pirmo teigiamo SARS RNS tyrimo yra praėję ne daugiau nei 180 d., ir turintys tai patvirtinantį dokumentą asmenys.

ES skaitmeninį Covid pažymėjimą galima išsiimti: https://www.esveikata.lt/naujienos/0/103

Neturint el. bankininkystės dėl ES Covid pažymėjimo reikia kreiptis į šeimos gydytoją.

Visiems bet kokiu būdu iš bet kurios valstybės keliaujantiems į Latviją arba vykstantiems per šalį tranzitu privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą https://covidpass.lv/ ir išsaugoti QR kodą.

Daugiau informacijos apie atvykimą į Latviją:

https://keliauk.urm.lt/location/latvija

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Saldainių gamyba „AJ šokoladinėje“ – apie 15 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.