Žavingoji Estija ir nepakartojamas kruizas Talinas-Stokholmas!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame vykti į kultūra dvelkiantį Taliną, aplankyti pajūrio miestelį Pernu ir ištaigingu kruizu nukeliauti iki vienos iš gražiausių sostinių – Stokholmą!

Leisimės į nuostabią kelionę jūra. Vyksime į Stokholmą – miestą, viliojantį dar neatrastomis vietomis ir gražių vaizdų įvairove. Kruizinė kelionė ir poilsis Švedijoje – tai puiki galimybė ištrūkti iš kasdienybės ir sukurti šventę sau, šeimai, draugams ir kitiems žmonėms, su kuriais kartu keliausite.

1 DIENA

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos.

Pakeliui į Taliną trumpas sustojimas Latvijoje Limbaži miestelyje. Limbaži – nedidelis miestelis Latvijos šiaurėje, žinomas nuo 1223 m., buvusi lyvių gyvenvietė. Keliausime pasižvalgyti po miestelio senamiestį, apjuostą senos miesto sienos liekanomis. Senamiestyje šalia senųjų pastatų stovi XVII a. pastatyta liuteronų bažnyčia, didžiausi stačiatikių maldos namai, rotušė su XVIII a. pabaigos sienų tapyba. Nukeliausim iki vieno iš pagrindinių lankytinų objektų – mūrinės pilies griuvėsių. Pilis pastatyta XIII amžiuje kaip Rygos arkivyskupo vasaros rezidencija, o sugriauta per Livonijos karą. Kadangi dešimtojo dešimtmečio pabaigoje dalis pilies buvo restauruota, galėsime pakilti ir apylinkes apžvelgti iš medinio pilies bokšto. Aplankysime dėmesio vertą senąją gaisrinę, mūrinį pastatą su keturių aukštų bokštu, kuriame įsikūręs Ugniagesių muziejus. Apžiūrėsime ekspoziciją bei užlipsime į bokštą.

Po ekskursijos laisvas laikas kavos ar arbatos puodeliui. Rekomenduojame užsukti pavalgyti į „Tris Kambari“.

Atvykstame į Skandinavija alsuojančios Estijos sostinę Taliną. Trumpa ekskursija po Talino senamiest: Tompea pilis (dabar dirba parlamentas), Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria vaizdai į senamiestį, į Talino įlanką, miesto amatininkų ir “Juodagalvių” gildijos pastatai, ”Storosios Margaritos” bokštas, rotušė. Išvydę pagrindinius ir reikšmingiausius architektūrinius senamiesčio paminklus, vykstame į Talino jūrų uostą.

18.00 val. Kruizu išplaukiame į Stokholmą.

2 DIENA

Atplaukiame į Stokholmą. Ekskursija po Stokholmą – vieną gražiausių ir spalvingiausių sostinių pasaulyje. Miestas išsidėstęs ant 14 salų, kurias jungia 57 tiltai. Gražūs pastatai, žalios miesto erdvės ir daug vandens. Stokholmas skaičiuoja 750 metus istorijos ir todėl turi ką parodyti į miestą atvykusiems turistams. Pasivaikščiosime po Stokholmo senamiestį – Gamla Sta. Praeisime siauriausia, 90 cm pločio, Sokholmo gatvele – Mårten Trotzigs Gränd, kur Šalimais yra nuostabi liuteronų Šv. Gertrūdos bažnyčia, su dangų siekiančia bokšto smaile. Nueisime iki pagrindinės senamiesčio aikštės – Stortorget, apjuostos spalvingais namais, jaukiomis kavinėmis bei Nobelio muziejumi. Išvysime didingus Karališkuosius rūmus, kurie yra ne tik muziejus turistams, bet ir veikiantys iki šiol pagal savo pirminę paskirtį. Nors Karališkoji šeima čia negyvena, tai yra jų darbo vieta. Užbėksime pasižiūrėti mažiausios Stokholmo skulptūrėlės vidiniame kieme priešais Karališkuosius rūmus – tai 14 cm aukščio berniukas, svajingai žvelgiantis į dangų.

Stokholmas garsus visame pasauly savo unikaliomis meno galerija paverstomis metro stotimis. Miesto metro yra apie 90 meno kūrinių, be abejo, visų apžiūrėti neužteks laiko, taigi nusileisime ir aplankysime bent kelias žymias stotis: Kungstädgården, T – Centralen and Stadion.

Aplankome populiariausią Skandinavijoje, Djurgarden saloje esantį, muziejų „Vaza“. Muziejaus kertinis objektas – restauruotas, dugne pragulėjęs 333 metus, iš gabalėlių antram gyvenimui prikeltas XVII a. karo laivas, kuris turėjo simbolizuoti to meto švedų galybę jūroje. (Djurgarden salą galima pasiekti keltu iš Gamla Stan, nuo Slussen. Kelionė tetruks apie 10 min. Kaina į vieną pusę 120 SEK/12€).

Laisvas laikas suvenyrams, kavai.

Po dienos pilnos įspūdžių, išplaukiame atgal į Taliną.

3 DIENA

Sugrįžtame į Taliną ir keliaujame link Pernu.

Sustojame nedideliame, bet gražiame pajūrio miestelyje – Pernu. Pamatysime grakščią barokinč Šv. Elžbietos bažnyčią ir labai dailę Šv. Kotrynos cerkvč. Pagrindinė senamiesčio gatvė, skirta tik pėstiesiems, Riutli (Rüütli), prasideda nuo autobusų stoties ir atveda prie Talino vartų – senovėje šie vartai iš tiesų buvo kelio į Taliną pradžia. Dabar jie atsiveria į parką ir Valllikaar – šalia prieplaukos esančią gražiai sutvarkytą žaliąją zoną su miesto gynybinės sienos fragmentais. Pamatysime ir seniausią išlikusį miesto statinį Seegi Maaja. Pasivaikščiosime akmeniniu taku, kuris nusidriekia net du kilometrus į jūrą ir skiria Baltijos jūrą nuo Pernu upės žiočių. Šis siauras akmenų liežuvis buvo supiltas imperatorės Jekaterinos Didžiosios sprendimu 1769 metais.

Laisvas laikas poilsiui prieš kelionę namo. Esant norui siūlome apsilankyti prekybos kvartale Port Artur ar pasivaikščioti Riutli alėja, kur parduotuvės labiau orientuotos į turistus: suvenyrai, „Made in Estonia“ produktai, vienetiniai rankų darbo gaminiai.

Kupini neišdildomų įspūdžių grįžtame į namus.

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 2 nakvynės 4-vietėje B klasės laivo kajutėje be lango.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Limbaži pilies bokštas – apie 0,50 Eur/asm.
 • Ugniagesių muziejus – suaugusiems 1 Eur/asm, moksleiviams ir studentams 0,50 Eur/asm.
 • Muziejus „Vaza“ – suaugusiems 190 SEK/asm. (18,50 Eur/asm). Iki 18 m – nemokamai.
 • Pusryčiai laive (2 kartai) – 30 Eur /asm. (pageidaujant)
 • Vakarienės laive (2 kartai) – 76 Eur /asm. (pageidaujant)

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.