Velykiniai siurprizai: triušiai, paukščiai, margučiai ir šakotis!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame vykti į Velykinę kelionę – išvysime begalę mielų gyvūnėlių, marginsime kiaušinius, lankysime plaktukų muziejų ir kepsime skaniausią šakotį!

Vykstame į Utenos rajoną, „Triušiukų slėnį“, kur 3 ha plote, aptvertoje teritorijoje, eksponuojama daugiau nei 50 skirtingų veislių triušių. Triušiukų slėnyje taip pat galėsite pasigrožėti tauriaisiais elniais, Kamerūno ožiukais, avytėmis, alpakomis, nutrijomis, įvairiais paukščiais: stručiais, fazanais, kalakutais, dekoratyvinėmis vištomis, žąsimis, antimis, putpelėmis ir kitais šio slėnio gyventojais. Šeimininkė supažindins su gyvūnais ir paukščiais, galėsite paglostyti ir pamaitinti triušiukus bei pasigrožėti gamta.

Vykstame į Ignalinos rajoną, „Paukščių kaimą“. Jums duris atvers naujas dar nematytas pasaulis… Atvyksime į Paukščių karaliją. Tarp daugybės užpelkėjusių prūdų, upelio ir pelkės, kur gausu laukinių paukščių lizdaviečių ir klegesio. Vietovė apaugusi tankiais karklynais, alksnynais ir ajerais. Tai vieta, kur galima pamatyti daugiau paukščių, nei kada nors esate matę ir išgirsti daugiau jų balsų, nei kada esate girdėję… Sakoma, kad čia gyvena ir Laimės paukštė!

Pasisveikinę su pelėda, keliausime pasigaminti pietų. Ant laužo didžiulėje keptuvėje gaminsime firminį patiekalą ,,piratakį“. Susėdę prie arbatos puodelio ir naminių sausainių, marginsime kiaušinius. Marginsime įvairiais būdais: vašku, žolelėmis, skutinėdami. Sužinosime apie mūsų krašto Velykų tradicijas, kiaušinių marginimo būdus. Renkantis spalvas kiaušiniams, prisiminsime, kad kiekviena skelbia savo žinią: raudona simbolizuoja gyvybę, gyvenimą, sveikatą; mėlyna – dangų ir lietų, be kurio gamta apmirtų; žalia – tai žolė, javai, kiti augalai, o violetinė simbolizuoja turtą. Šios spalvos lietuviams tradicinės. Visas jas senoliai stengdavosi išgauti iš natūralių šaltinių. Pavyzdžiui, žalią gaudavo ilgai mirkę beržines vantas, kitas – iš augalų, net vinių ar kitokių parūdijusių gelžgalių. Šiuos receptus verta prisiminti ir mums. Taip pat suvokti ir suprasti piešinių, kuriais vašku marginti kiaušiniai, prasmes. Kol apžiūrėsime ūkį ir paukščius, margučiai nudžius ir juos parsivešime į namus.

Taip pat apsilankysime unikaliame plaktukų muziejuje! Tokių muziejų pasaulyje yra tik trys! Muziejaus kolekcijoje yra daugiau nei 500 plaktukų, atvežtų iš įvairių pasaulio kraštų: Maroko, Kenijos, Portugalijos, Aliaskos ir kt. Kiekvienas įrankis turi savo istoriją.

Vykstame į Ignaliną, kur mūsų lauks edukacinė programa – „Šakočio kepimas“. Jos metu susipažinsite su šio skanėsto atsiradimo istorija, iš ko jis gaminamas ir kas iškepė patį didžiausią spygliuotąjį pyragą… Galėsite ir patys pabandyti kepti šį skanėstą, o pačių iškeptą čia pat paragauti prie arbatos ar kavos puodelio. Laikas prabėgs nepastebimai…

Kelionę baigsime aplankydami Palūšę ir jos medinę be vinių pastatytą bažnyčią bei Aukštaitijos nacionalinį parką, kuriame užlipsime pasidairyti ant Ladakalnio, nuvažiuosime prie Ginučių malūno…

Kupini Velykinės dvasios vakare grįšime į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro ir kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Triušiukų slėnio lankymas – vaikams iki 3 m. nemokamai, iki 12 metų - 4 Eur/asm., nuo 12 metų – 5 Eur/asm.
 • Paukščių kaimo lankymas ir edukacinė programa – 9 Eur/asm.
 • Plaktukų muziejaus lankymas – 1 Eur/asm.
 • Šakočio kepimo edukacija – apie 7-9,5 Eur/asm. (priklauso nuo grupės dydžio)
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.