Tulpių žiedų jūra Rundalėje, Tervetės parkas ir šitake grybai!

Kaina
23

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. gegužės 1 d. kviečiame smagiai praleisti mamos dieną ir apsilankyti užburiančio grožio Rundalės pilyje, kuriame žydės tulpių jūra, paskanauti gurmaniškų „Šitake“ grybų, pasigrožėti pasakų personažais gyvenančiais gamtos parke bei paskanauti Latviško vyn*!

8.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Kelionė į Latvijos Versalį – Rundalės rūmus, projektuotus žymaus italų architekto B.Rastreli. Čia yra 138 kambariai, kurių interjerai atkurti iki smulkiausių detalių. Atkurti tiek reprezentaciniai kambariai ir salės, tiek asmeniniai apartamentai, hercogienės buduarai ir kita. Baroko epochos rūmai neisivaizduojami be prancūziško parko* ypatingai suformuotų želdinių rodančių meno pergalę prieš gamtą. Rastreliui pavyko jame suprojektuoti sudėtingą alėjų, pergolių ir bosketų labirintą, baseiną juosiančius ornamentinius parterius, suformuotus iš apkarpytų buksmedžių krūmelių. Baroko stiliaus sode – būtina gėlė rožė, tačiau šiuo laikotarpiu akį trauks daugybė tulpių žiedų…

Pasigrožėjus įspūdingais lyg iš pasakų atsiradusiais Rundalės rūmais keliausime toliau. Kad alkis netrukdytų džiaugtis įspūdžiais, keliausime į „Šitake“ grybų ūkį „Trubenieki“. Tai didžiausias „Šitake“ grybų augintojas Latvijoje, siūlantis susidomėjusiems pasižvalgyti po ūkį, sužinoti šių grybų auginimo paslaptis, paragauti šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgauti nuostabia grybų sriuba. Ūkis visus metus augina aukščiausios kokybės grybus, kuriuos vėliau pristato prestižiniams Latvijos restoranams ir parduotuvėms.

Toliau keliausime į Tervetės gamtos parką. Parko informacijos centre gausime žemėlapį, kuriame išdėstyti visi svarbiausi objektai, nes kitaip 1200 ha plote bus lengva paklysti. Trečdalį parko teritorijos užima miškas. Pirmiausia pakliūsime į Raganos ir Senojo Varno valdas. Ragana siūlys pirkti šluotų – juk tai nepralenkiama transporto priemonė! Ant laužo kunkuliuoja stebuklingas žolelių viralas, krepšyje – ąžuolo žievės amuletai. Atrakcijų aikštelėje „Atlėpausio pieva” laipynės, tiltukai, labirintai, Pasakų pilis ir iš rąstų pastatyti fortai. O kur dar „Nykštukų miškas”; Gulbių tvenkinys, kuriame galima pasiirstyti valtele, pasivažinėti vandens dviračiais; pasakų traukinukas; apžvalgos bokštas… Pasakų parkas pinte apipintas legendomis, sakmėmis. Čia karaliauja pasakų personažai ir gausybė miško gyventojų…

Paskutinė mūsų kelionės stotelė taip pat bus nepaprasta – turėsime galimybę paskanauti ne tik Latvijoje, bet ir Lietuvoje gerai žinomo Tervetės vyn*. Kartu su vyndari* pasivaikščiosime po daryklą – pamatysime kur ir kaip gaminamas vyna*, galėsime vyndariu* užduoti rūpimus klausimus. Sužinosime kokie vyna* prie kokių patiekalų dera ir paskanausime 4 rūšių vyn* su namine duona ir sūriu.

Kupini įspūdžių vyksime namų link. Grįžimas į Panevėžį apie 21.30 val.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

DĖMESIO!
Nuo 2022 m. balandžio 1 d. vykstant iš Lietuvos į Latviją nebelieka apribojimų. Galiojantis skiepijimo/persirgimo pažymėjimas arba neigiamas Covid-19 testas (ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto PGR (anglų k. PCR) SARS-CoV-2 Covid-19 arba ne anksčiau nei prieš 48 val. atlikto SARS-CoV-2 antigeno tyrimo neigiamą rezultatą) reikalingas tik vykstant į Latviją iš didelės rizikos šalių. Šiuo metu Latvija šiai kategorijai nėra priskyrusi nė vienos šalies.

Daugiau informacijos apie atvykimą į Latviją:
https://keliauk.urm.lt/location/latvija

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Išvykimo data

2022-05-01 08:30

Grįžimo data

2022-05-01 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Rundalės rūmai (didysis ratas + rūmų parkas) – suaugusiems apie 11 Eur/asm., studentams 8 Eur/asm., mokiniams 3.50 Eur/asm. (reikia nuomotis ausines grupei – suaugusiems 1.50 euras, studentams, vaikams 1 euras ir gido ekskursija visai grupei 43 eurai)
 • „Šitake“ grybų sriubos degustacija ir pasakojimas – 7 Eur/asm.
 • Įėjimas į Tervetės gamtos parką – suaugusiesiems apie 6.00 Eur/asm., moksleiviams, studentams, pensininkams apie 4.50 Eur/asm. šeimos bilietas - 15.50 EUR (2 suaugę + 1 ir daugiau moksleiviams 7 - 18 metų amžiaus); ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokamas bilietas; apžvalgos bokštas - 1.00 Eur/asm.; pasakų siaurukas - 1.50 Eur/asm.
 • Tervetės vyno degustacija, ekskursija, užkandžiai – 7 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.