Trijų vandenų miestas – Klaipėda, muziejai ir sūrio piršteliai!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į grožiu užburiančią Olando kepurę, visais metų laikais gražią Klaipėdą, paskanauti legendiniais tapusių sūrio pirštelių, apsilankyti gintaro muziejuje ir abejingų nepaliekančiame laikrodžių muziejuje!

Pirmasis mūsų kelionės sustojimas – Olando kepurė – gamtos paveldo objektas. Taip vadinamas skardis, esantis tarp Girulių ir Karklės. Jį suformavo lendynmetis. Skardžio aukštis siekia 24-25 metrus, ši vieta laikoma aukščiausia Lietuvos pajūrio vieta. Gamtos paminklo vaizdas ir reljefas nuolat kinta, nes ji yra smarkiai veikiama Baltijos jūros bangų mūšos ir daugybės požeminių šaltinių, kurie graužia šlaitą. Nuolat į Baltijos jūrą su šaknimis virstantys medžiai, žemyn slenkantys žemių lopai yra nuolatinis procesas, ir būtent jis yra laikomas viena iš vertingųjų Olando kepurės gamtos paminklo savybių. Nuo Olando kepurės apžvalgos aikštelės atsiveria nuostabūs Baltijos jūros ir akmenuotų paplūdimių vaizdai. Pasigrožėsime jūra ir paplūdimiais…

Po to keliausime į Klaipėdą, kur mūsų lauks ekskursija. Ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsime supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte – Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais, pamatysite laivą „Meridianas“, kuris šiandien yra paverstas prabangiu restoranu. Taip pat, susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra – „Katinas su džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Be to, sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys.

Po ekskursijos galėsime paskanauti jau daug metų Klaipėdą garsinančių sūrio pirštelių, menininkų mėgstamame senamiesčio bare.

Keliaujame į gintaro muziejų, kur mūsų lauks ekskursija. Baltijos gintaras yra tautinio paveldo dalis, puoselėjanti amatą, kurio apdirbimo tradicijos išliko per daugelį amžių iki šių dienų. Pagal lietuvių legendą gintaras – jūrų deivės Jūratės sudaužytos pilies liekanos po to, kai dievas Perkūnas ją nubaudė už meilę paprastam žvejui Kastyčiui… Kartu su muziejumi esančioje parduotuvėje galėsite įsigyti išskirtinių gintaro dirbinių.

Toliau vykstame į Laikrodžių muziejų, kurio ekspoziciją sudaro dvi dalys. Pirmame aukšte atskleidžiami laiko matavimo principai ir laikrodžių konstrukcijų raida nuo senovės iki šių dienų. Lankytojai supažindinami su kalendoriais, senoviniais saulės, vandens, ugnies, smėlio, mechaniniais ir kitais laikrodžiais. Antrame aukšte atskleistas mechaninių laikrodžių formų ir dizaino kitimas nuo renesanso iki moderno stilių (XVI–XX a.). Ekspozicijoje pristatomi garsių Europos ir Lietuvos laikrodininkystės meistrų – vilniečio Teodoro Tarasovigo, šveicarų Abrahamo Lui Bregė ir Teodoro Pereto bei kitų darbai. Ekspozicijoje yra per 1700 originalių bei retų laikrodžių ir rekonstrukcijų. Laikrodžių ekspozicija papildyta atitinkamo stiliaus baldais, interjero detalėmis, graviūromis. Muziejaus kiemelyje įrengtas Saulės laikrodžių parkas.

Smagiai ir turiningai praleidę laiką uostamiestyje kelionę užbaigsime vykdami namo.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Pietūs kavinėje (sūrio piršteliai)– apie 5.70 Eur/asm.
 • Ekskursija Gintaro muziejuje – suaugusiems apie 5 Eur/asm., moksleiviams, senjorams apie 2.5 Eur/asm.
 • Laikrodžių muziejaus lankymas – suaugusiems apie 4 Eur/asm., moksleiviams, senjorams apie 2 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.