Stebuklingas Miunhauzeno muziejus, Saulkrastai ir ekologiški ledai!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame apsilankyti stebuklų kupiname barono Miunhauzeno muziejuje, pasilepinti ir atsigaivinti dar neragautais ledais, bei pasidžiaugti jūra Rytų Latvijos pakrantėje.

Atvykstame į Miunhauzeno muziejų, įsikūrusį Duntės dvare. Tai labiausiai lankomas muziejus Latvijoje. Jame iškart prasidės stebuklai – didinga jūra susitinka su mišku, žiemą žirgai rišami prie bažnyčių varpinių ir vienu šūviu nušaunama dešimtys ančių.

Išgirsime nuostabių, jau kelis šimtmečius vietinių gyventojų pasakojamų istorijų apie Miunhauzeną. Miunhauzeno žmonos Jakobinos kambaryje išvysime tikrą XVIII a. damų rojaus kampelį, o baronas Miunhauzenas mus pasitiks su ką tik sumedžiotu laimikiu – vienu šūviu nušauta ančių virtine. Pirmajame muziejaus aukšte įrengta Miunhauzeno šlovės salė, antrajame – prieglobstį sau rado dabartinių ir buvusių įžymybių vaškinės figūros. Galėsime nusifotografuoti su maestro Raimondu Paulu, krepšinio žvaigžde Uljana Semionova, pasišnekučiuoti su pačiu Karliu Ulmaniu ir Dainų Tėvu (Krišjaniu Baronu). Muziejaus teritorijoje yra 5,3 km iki jūros vedantis Miunhauzeno takas*. Tai ilgiausias drebulinių lieptų takas Europoje. Pavargę galėsime atsipūsti „Jakobinos sodelyje“ ar kitose poilsiui skirtose vietose.

Kadangi karštomis vasaros dienomis niekas taip gerai neatgaivina kaip ledai, aplankysime Jomų šeimą, kuri gamina ledus, pavadintus „Gogelmogel“. Natūralūs bei ekologiški ledai gaminami pagal klasikinį prancūzišką receptą – naudojami kiaušinių tryniai, ekologiškas pienas, grietinė, nededama jokių konservantų ar pridėtinių E.

Atsigaivinę gardžiais ledais ir apžiūrėję ypatingą ekologišką vištų ūkį, važiuosime į kurortinį miestelį Saulkrastai, kuris įsikūręs Rytų Latvijos pakrantėje.

Dalį Saulkrastų srities teritorijos užima gamtos parkas „Piejūra“, kurio dalis jūros pakrantėje driekiasi 17 km. Kraštovaizdis žavingas savo įvairove: čia pamatysime „dainuojantį“ smėlį, akmenuotą pakrantę, įkopsime į 18 metrų aukščio Baltąją kopą, nuo kurios apžvelgsime bei pasigrožėsime nepaprasta Rygos įlanka.

Trumpas poilsis prie jūros.

Kupini gerų įspūdžių keliausime namų link.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Barono Miunchauzeno muziejus – apie 4 Eur suaugusiems, 2,5 Eur – mokiniams. Gidas – 20 Eur grupei.
 • Miško takas Duntės dvare – apie 4 Eur suaugusiems, 2,5 Eur mokiniams.
 • Ledų degustavimas – 8 Eur/asm.+ kava prie ledų (pageidaujant) – 1 Eur.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.