Skriveru saldainiai, Kuoknesės pilis ir plaukimas vikingų laivu!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame patiems pasigaminti gardžiųjų karvučių, pasigrožėti dar neatrasta Latvija prie Dauguvos: Kuoknesės pilimi ir plaukti vikingų laivu!

Pirmasis kelionės sustojimas bus saldus. Lankysimės ,,Skrīveru saldumi” saldainių gamykloje. Nuo 2008 m. gamykloje pradėjo veikti saldainių workšopas ,,Emocijų fabrikas” – kuriame ne tik išgirsime apie gamyklą, bet ir turėsime nepaprastą galimybę karvutės saldainių pasigaminti patys. Pasigaminę saldainių galėsime firminėje ,,Skrīveru“ parduotuvėje nusipirkti lauktuvių.

Patyrę saldžių emocijų išvykstame į Kuoknesę. Apie 60 km atstumas, skiriantis du senuosius Latvijos miestus neprailgs važiuojant vaizdingomis Dauguvos upės pakrantėmis. Kuoknesė yra turizmo perlas, pritraukiantis idėjas ir lėšas Latvijos valstybingumo šimtmečio proga.

Atvykus į Kuoknesę apsilankysime ir turizmo informacijos centre. Būtent čia apžiūrėsime Kuoknesės pilies rekonstrukcijos ir Likimo sodų maketus.

Keliaujame į Kuoknesės pilies griuvėsius. Kuoknesė – senoji latgalių gyvenvietė, kuri nuo 1208 m. priklausė Rygos vyskupui. 1209 m. pastatyta mūrinė vyskupo pilis. Nuo XIV a. Kuoknesė priklausė Hanzos miestų lygai. 1397–1561 m. viena Rygos arkivyskupų rezidencijų. 1701 m.pilis buvo stipriai apgriauta ir po truputėlį nyko. Ilgai pilies griuvėsiai stūksojo ant aukšto skardžio, kurio šiandien net įsivaizduoti neįmanoma. Pastačius eilę hidroelektrinių Dauguvos vanduo buvo stipriai pakeltas, susiformavo visiškai naujas kraštovaizdis. Juo grožėsimės plaukiodami vikingų laivu.

Kad alkis neužgožtų visų įspūdžių, apsilankome kavinėje – ne tik paskanausim latviškų patiekalų, bet ir smagiai praleisim laiką.

Toliau keliaujame į botanikos sodą. Latvijos nacionalinis botanikos sodas tai – Latvijos botanikos sodas Salaspilyje. Įkurtas 1956 m., tačiau dėmesio verta ir jo 165 metų priešistorė. 1836 m. Kristijanas Vilhelmas Šohas įkūrė Sodininkystės bendrovę, kuriai vis didėjant, persikelta į Salaspilį. Šiuo metu Latvijos botanikos sodas – tai 129 ha apimantis, didžiausias botanikos sodas Baltijos valstybėse. Čia sukaupta viena iš turtingiausių gyvų augalų kolekcijų šiaurės rytų Europoje. Nors ir sukurtas moksliniais tikslais, sodas nėra uždaras, jis populiarus pramogų parkas. Atvykę čia susipažinsime su Latvijos ir pasaulio augalų įvairove, pasisemsime naujų sodo idėjų. Botanikos sodo gido lydimi aplankysime naujojo oranžerijos komplekso, pasididžiavimą sukulentų kolekciją. Lankytojams atvertos 4 salės: Sukulentų salė, Šiltoji subtropikų salė, Vėsioji subtropikų salė ir Tropikų salė.

Pilni gerų įspūdžių keliaujame namų link.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Saldainių gamyba – apie 5.5 Eur/asm.
 • Latvijos nacionalinis botanikos sodas – apie 3 Eur/asm. (2 Eur. – senjorams; 1 Eur. – moksleiviams).
 • Plaukimas vikingų laivu – apie 5.5 studentams, vaikams, senjorams; suaugusiems apie 8 Eur/asm.
 • Kuoknesės pilies griuvėsiai – 1-2 Eur/asm.
 • Pietūs kavinėje – apie 7 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.