Šiauliai ir ekskliuzyvinė degustacija Gubernijos rūsiuose!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į saulės miestą – Šiaulius, pasivaikščioti po miestą, apsilankyti „Baltų kelyje“, susipažinti su visoje Lietuvoje vieninteliu Katinų muziejumi bei paskanauti kelių rūšių alaus nepaprastoje ekskursijoje po Šiaulių Guberniją!

Pradėsime kelionę nuo pažinties su Saulės miestu. 1236 m. Šiaulių vietovardis “Soule” pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose – Eiliuotoje Livonijos kronikoje, aprašančioje Saulės mūšį – tai svarbiausias istorinis įvykis, kuriam skiriama daug dėmesio. Tai labai senas miestas, kuris lenkia šalies sostinę Vilnių. Pasigrožėsime ant Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedros pietinės sienos esančiu seniausiu Lietuvoje saulės laikrodžiu. Joje stovi skulptūra „Šaulys“, kuri vietinių gyventojų vadinama „Auksiniu berniuku“.

Po smagios ekskursijos po miestą mūsų lauks nepaprastas „Baltų kelias“. Pirmojo Lietuvoje ir Latvijoje interaktyvaus baltų kultūros populiarinimo centro „Baltų kelias“ tikslas – skatinti keliauti ir pažinti baltų materialųjį ir nematerialųjį kultūrinį ir gamtos paveldą. Čia šiuolaikinėmis technologijomis, eksponatų kopijomis, edukacinėmis veiklomis pristatoma baltų istorija, kultūra, gyvensena sukuriant galimybes ugdyti baltiškojo paveldo pažinimą ir jo išsaugojimą. Centras skirtas skatinti aktyvų lankytojų dalyvavimą, susidomėjimą, pažinimą ir informacijos įsisavinimą per pojūčius.

Apsilankę nepaprastame „Baltų kelyje“ keliausime į labai neįprastą muziejų, kuris yra vienintelis toks visoje Lietuvoje ir Baltijos šalyse… Apsilankysime Katinų muziejuje. Katinų muziejus, jau beveik 30 metų visame pasaulyje garsinantis Šiaulių miestą. Jį įkūrė Vanda Kavaliauskienė, (1923-2011 m.), provizorė, daug metų dirbusi ir vadovavusi Šiaulių krašto farmacijos sistemai. Dabar ponios Vandos Kavaliauskienės surinkta ekspozicija – unikalus tokio tipo muziejus visame Pabaltijyje..

Po pažinties su Katinų muziejumi keliausime į pirmąjį Šiaulių pramonės rajoną, kuriame net nuo 1665m. veikia seniausia Lietuvos įmonė. Gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, o alaus daryklos darbuotojai – patyrę ir profesionalūs specialistai. Čia „Gubernijoje“ mūsų laukia ypatinga ekskursija ir žinoma gardaus alaus bei giros degustacija, atnaujintuose daryklos rūsiuose. Tai ekskursija po seniausią vis dar veikiančią alaus daryklą ir senovinius daryklos rūsius.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Lankytojo bilietas Katinų muziejuje – suaugusiems apie 3 Eur/asm., moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems – apie 2 Eur/asm. (muziejaus gido ekskursija apie 10 eurų grupei)
 • Apsilankymas Šiaulių gubernijoje, ekskursija, alaus ir giros degustacija, užkandžiai – 13 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.