Raseinių kraštas: arbatos kelias ir dieviškų desertų degustacija!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame pasinerti į kvapnių arbatžolių ir dieviškų desertų kelionę! Susipažinti su Raseinių miestu, sužinoti kuo garsėja Betygalos ir Baisogalos miesteliai bei susišildyti karštos arbatos puodeliu su dangiško deserto gabalėliu.

Išvykimas.

Keliaujame susipažinti su Raseinių miestu. Apžvalginės ekskursijos metu išgirsime Raseinių miesto istoriją ir susipažinsime su miesto urbanistine raida. Raseinių kino teatrai, masonų ložė „Palemonas“, socrealizmo pėdsakai, „Žemaičio“ paminklas, žydų kultūra, konfesijų įvairovė, Magdės legenda… Tai tik dalis objektų ir istorijų, kurias papasakos vietinis gidas.

Sekantis mūsų sustojimas – Betygala. Betygalos žemė pirmą kartą paminėta rašytiniuose šaltiniuose dar 1253 metais. Čia stūkso Betygalos piliakalniai, viename jų – Alkakalnyje manoma, buvo paskutiniojo pagonių žynio Gintauto šventykla. Miestelis pasitiks įdomiais objektais: paminklu Vytautui Didžiajam išdidžiai išstovėjusiu sovietinės okupacijos metais, Šv. Mikalojaus bažnyčia, Tautos kryžiumi, Mikalojaus Daukšos ąžuolu…

Susipažinus su Betygala, mūsų lauks smagi ir gardi edukacinė programa „Arbatos kelias“. Betygalos piliakalniuose, Dubysos lankose renkami čiobreliai, raudonėliai, jonažolės, valerijonas, kartylis ir kt. arbatžolės. Žolelės perrenkamos, džiovinamos, smulkinamos, fasuojamos į Betygalos bendruomenės namų maišelius. 2015 m. įrengtas arbatžolių darželis Betygalos bendruomenės namų kieme, kur galima susipažinti su arbatžolėmis, jų auginimu, priežiūra. Sužinoję apie arbatžoles, jų rinkimą ir džiovinimą, vaišinsimės kvapnia žolelių arbata, medumi, kaimišku sūriu. Po edukacijos galėsime įsigyti patikusios arbatos.

Sekantis mūsų sustojimas – Baisogala. Pasivaikščiosime ir susipažinsime su pagrindiniais miestelio traukos objektais. Apžiūrėsime Baisogalos dvaro rūmus, kurie yra vienas žymiausių architektūros paminklų Lietuvoje. Jo didingumas ir puošyba žavi kiekvieną. Dvaras pradėtas statyti XVIII amžiaus viduryje, baigtas – XX amžiaus pradžioje. Jį statė ir čia gyveno dvarininkų Komarų šeima. Iki šių dienų yra išlikę 19 dvaro sodybą formuojančių elementų. Įdomiausi – centriniai dvaro rūmai, arklidės, ratinė, virtuvė ir sandėlis. Šie pastatai ir suformuoja dvaro rūmų ansamblį. Dėmesį traukia malūnas ir dvarą supantis parkas. Parkas užima 12 hektarų, ir yra vienas gražiausiųjų Lietuvoje. Įvairiausi medžiai supa vingiuojančias alėjas ir siaurus parko takelius. Abiejose pagrindinės parko alėjos pusėse yra po tvenkinį.

Kelionę užbaigsime jaukioje šeimos kavinukėje Baisogalos širdyje. Čia galima rasti sočių lietuvių mėgstamų patiekalų, o svarbiausia – dieviško skonio desertų! Skanėstai gardinami ir puošiami spragsinčiu cukrumi ir aukso dulkėmis, našlaitėmis, rojaus obuoliukais ir likeryje brandintomis vyšniomis, šokolado sfera ir kitais dažnam lietuviui dar nepažįstamais, iš mokslų ir kelionių po užsienį jaunojo šefo atvežtais skoniais… Įvairūs pyragėliai su pikantiškais įdarais, maskarponės sūriu, ispaniškų tyrių ar pistacijų kremu praturtinti pyragai, tortai, desertai – visa tai sukuria kiek magišką pasaulį, juolab kad aplink degustacinės salės langus gieda gaidžiai. Vien skaitant seilės kaupiasi…padegustuosime šefo parinktų dieviško skonio desertų.

Kupini gerų įspūdžių grįšime į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija po Raseinius – apie 3 Eur/asm. (Kaina priklasuo nuo grupės dydžio).
 • Ekskursija po Betygalą – suaugusiems apie 2 Eur/asm., vaikams ir senjorams apie 1 Eur/asm.
 • Edukacinė programa „Arbatos kelias“ – apie 13 Eur/asm.
 • Desertų degustacija – apie 9 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.