Prabanga žėrintis Sankt Peterburgas!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame vykti į vieną gražiausių pasaulio miestų – Sankt Peterburgą! Salos, upės, kanalai suteikia miestui savitą stilių: ažūriniai Nevos upės intakų tilteliai, auksu blizgantys cerkvių kupolai, puošnūs Carų priemiesčio rūmai ir parkai, kuriuos kūrė žymiausi Europos architektai. Miestas UNESCO duomenimis, įtrauktas į patraukliausių turistams pasaulio miestų dešimtuką (5 d./4 n.).

1 diena. 07-22 (III) Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją, Rusiją. Vakare atvykstame į Sankt Peterburgą. Nakvynė viešbutyje

2 diena. 07-23 (IV) Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po miestą (istoriniai ir architektūriniai Sankt Peterburgo paminklai), legendinis kreiseris Aurora, Petropavlovsko tvirtovė su soboru *, kuriame palaidoti Rusijos carai. Pagrindinė Peterburgo gatve – Nevos prospektas. Pietūs. Aplankysime Isaakijaus soborą*, kerintį savo didybe ir prabanga. Tai viena iš didžiausių katedrų pasaulyje. Jos pastatymui sunaudota daugiau nei 400 kg aukso ir 16 tonų malachito. Nuo soboro kolonados* atsiveria nuostabi Peterburgo panorama. Lankome “Spas na krovi” cerkvę (Kristaus Prisikėlimo)*, kuri pastatyta Rusijos imperatoriaus Aleksandro II žūties vietoje. Dėl to šventykla taip ir pavadinta. Tai – nepaprasto grožio pasaulinės reikšmės istorijos ir dailės paminklas. Vidaus interjere vyrauja itališkas marmuras, Rusijos akmenys, bronza, sidabras ir daugiau kaip 7000 kv.m. mozaikos – iš viso 308 mozaikiniai paveikslai. Laisvas laikas.
Nakvynė viešbutyje.

3 diena. 07-24 (V) Pusryčiai. Išvyka į Puškino miestą, aplankant Jekaterinos rūmus* su garsiuoju Gintaro kambariu. Pietūs. Vykstame į Ermitažą*, buvusius Rusijos carų žiemos rūmus, kuriuose yra 400 salių ir milijonas eksponatų. Pamatysime Leonardo da Vinčio, Ticiano, Rembranto ir kt garsių menininkų kūrinius. Laivas laikas. Nakti ekskursija* “Naktis Sankt Peterburge ir tiltų pakėlimas“*.
Nakvynė viešbutyje.

4 diena. 07-25 (VI) Pusryčiai Važiuojame į Petergofą – Rusijos carų didžiąją vasaros rezidenciją. Petras I padėjo pamatus šiai karališkajai vasaros rezidencijai ir parko ansambliui netoli Suomijos įlankos krantų. Prabangūs rūmai ir ekstravagantiški fontanai žemutiniame parke*, iš kurių kai kurie net šoka pagal nuotaiką, vilioja turistus iš viso pasaulio. Kelione į Kronštatą. Norint patikimai apsaugoti Sankt Peterburgo jūros sienas Suomijos įlankoje Kotlino saloje XVIII amžiaus pradžioje, atsirado šis miestas – uostas – tvirtovė. Aplankoma istorinė Kronštato dalis su didinga Jūrų Katedra, kuri įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą. Autobusine ekskursija – “Sankt Peterburgo hi-tech stiliaus“. Pamatysime naująjį Betankuro tiltą, Gazprom arenos stadioną, aukščiausią dangoraižį Europoje – “Lachta centrą”.
Nakvynė viešbutyje.

5 diena. 07-26 (VII) Pusryčiai. Vykstame link pasienio. Kelionė į Lietuvą. Esant galimybei sustosime Tartu. Trumpa ekskursija po miestą. Vakare sugrįžtame į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

PASTABOS:
Keliaujantiems į Sankt Peterburgą viza nereikalinga, tačiau reikalingas leidimas-el.viza ir PASAS galiojantis ne mažiau 6 mėn. nuo kelionės pabaigos (asmens tapatybės kortelė negalioja);
Vykstant beviziu rėžimu, muitinės ir pasienio tarnybos procedūros vyksta standartiškai kaip ir su viza.
Kelionių organizatorius už pasienio tarnybos darbą neatsako.
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Vietinis gidas – rusų kalba;
Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Gyvenimui vienviečiame kambaryje, taikomas papildomas mokestis.

Kelionių programos gali būti koreguojamos pagal užsakovo pageidavimus.

Kelionės dienų skaičius

5

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistinu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • 1 Eur ~68 rub (Lankomiems objektams reikės apie 140 Eur).
 • Petropavlovsko tvirtovė su soboru – 380-600 rub/asm.
 • Isakijaus soboras – 150-400 rub/asm.
 • Isakijaus soboro kolonada – 250 rub/asm.
 • Peterhofas, žemutinis parkas (fontanai) – 1200/700 rub - iki 16 m + 2000 rub ekskursija grupei (iki 30 žm.);
 • Naktinė ekskursija po Sankt Peterburgą/ tiltų pakėlimo stebėjimas + laivelis apie 1300 rub/asm.
 • Spas na Krovi (Prisikėlimo bažnyčia) – 150-400 rub/asm.
 • Ermitažas – 800 rub/asm. (vaikams iki 18 m. nemokamai) + ekskursija apie 6500-13000 rub ekskursinis aptarnavimas grupei (priklauso nuo grupės dydžio) + ausinės (būtinos) 100 rub/asm.
 • Pietūs (1 diena) – apie 500 rub/asm.
 • Gido paslauga (1 diena) – 5000 rub/ grupei.
 • Apžvalginė ekskursija (3 dienos) gido paslauga 15000 rub grupei (1 d.- 5000 rub grupei) rusų k.
 • Ausinukų nuoma apie 3 Eur/asm.
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (5 EUR, virš 65 m. – 8 EUR) PRIVALOMAS VYKSTANT Į SANKT PETERBURGĄ.
 • Rusijos el. vizos forminimas 5 Eur (galite pildyti patys nemokamai http://electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home.html) El. vizoms forminti reikia paso kopijų, skaitmeninės dokumentinės nuotraukos (3.5×4.5, 70 proc. veido, spalvota, baltame fone) bei kitų duomenų.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.