Prabanga dvelkianti Ryga – mada, likeris ir šokoladas!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į prabanga dvelkiančią Rygą! Išvysite nepaprastus A. Vasiljevo mados šedevrus, skanausite gardžiuosius Laimos“ šokoladinius saldainius ir kreminį likerį!

Atvykstame į „Laimos“ šokolado muziejų, kur prasidės saldi istorija… Sunku būtų surasti tą, kuris nemėgtų šokolado. Smalsu paragauti geriausių „Laimos“ šokoladų ir bent akies krašteliu išvysti, kas vyksta paslaptinguose šokolado gaminimo užkulisiuose. Mes galėsite patys pamėginti pasigaminti savo saldainių iš juodo ar pieniško šokolado su pasirinktu įdaru. Po šokoladinių saldainių gamybos galėsime įsigyti šokoladinių lauktuvių firminėje „Laimos“ šokolado parduotuvėje.

Po gardžios saldainių gamybos mūsų lauks apsilankymas „Mados muziejuje“, kuris pristato Aleksandro Vasiljevo surinktą kostiumų kolekciją, laikomą viena iš trijų garsiausių pasaulio kolekcijų. Čia galite pasinerti į praeitį ir rasti atsakymą į klausimą, kas iš tikrųjų yra mada. Nuolatinė ekspozicija, pristato ryškiausius mados istorijos etapus. Kas šešis mėnesius šis unikalus muziejus pristato naują teminę parodą, leidžiančią pasinerti į konkrečią temą ar laikotarpį. Mūsų apsilankymo metu vyks paroda „Krinolino dama, kurios metu bus pristatyta XIX amžiaus vidurio suknelių ir aksesuarų mada iš A.Vasiljevo kolekcijos. Kartu su muziejaus gidu leisimės į smagią ekskursiją, grožėdamiesi Christian Dior, Yves Saint Laurent, Marc Boan, Gianfranco Ferré fantazija, skoniu ir laikmečio pajutimu.

Iškart po ekskursijos muziejuje mūsų lauks gardaus likerio degustacija „Mados muziejaus“ kavinukėje. Ten paragausite net penkias nepaprastai skanaus ir žinomo kreminio likerio rūšis.

Pasigardžiavus skaniaisiais likeriais mūsų lauks ekskursija po Rygą – ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlą. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų gardžių įspūdžių bei ekskursijos turėsime laisvo laiko nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinių arba pasivaikščioti po Rygos senamiestį.

Pasigrožėję miestu, kelionę užbaigsime vykdami namo.

Registracija tel. +370 637 53 161

PASTABA. Kelionių programos gali būti koreguojamos pagal užsakovo pageidavimus.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Saldainių gamyba „Laimos“ šokolado fabrike ~9 Eur/asm.
 • „Mados muziejaus“ bilietas ir gido paslaugos ~7 Eur/asm.
 • Likerio degustacija „Mados muziejuje“ ~7 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.