Paslaptingoji Saremos sala, inovacijų fabrikas ir Jūrų muziejus!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame vykti į dviejų dienų kelionę po Estiją, aplankant nuostabaus grožio Saremos salą, senąjį Taliną, inovacijų fabriką ir Jūrų muziejų!

1 diena

Vykstame į Virtsu uostą. Plaukiame keltu į Muhu salą, kurią pervažiavę pasieksime ir Saremą – didžiausią ir gražiausią Estijos archipelago salą. Tarp Muhu ir Saremos salų yra Vaike Vain sąsiauris, kurio salelėmis nutiestas kelias yra pagrindinis būdas patekti į Saremą. Estijos salos garsėja mediniais vėjo malūnais ir senomis bažnytėlėmis. Važiuodami pamatysime Muhu saloje esančią Šv. Kotrynos bažnyčią ir Saremos saloje stovinčią mažą Karjos miestelio bažnytėlę.

Apsilankysime Anglos kaimelyje įsikūrusiame vėjo malūnų komplekse, kur stovi penki mediniai vėjo malūnai. Galėsite pažiūrėti, kaip veikia malūnai, susipažinti su malūnų viduje esančiais mechanizmais ir paragauti Saremos saloje kepamos duonos.

Po apsilankymo malūnuose vykstame ant Pangos skardžio – tai 20 m aukščio skardis, nuo kurio atsiveria Baltijos jūros panorama.

Atvykstame į salos sostinę Kuresarę, kur apsilankysime XIV a. vyskupų pilyje-tvirtovėje*. Vienoje geriausiai išsilaikiusių tvirtovių Baltijos šalyse. Pilyje įkurtame muziejuje galima susipažinti su Saremos istorija ir gamta.

Išvykdami iš salų dar sustosime prie Kalio meteoritinio kraterio, kurio dugne telkšo žalsvas ežeriukas. Kaali krateris yra aštuntas pagal dydį meteorito suformuotas krateris pasaulyje, be to, vienas vaizdingiausių.

Iš Kuivastu uosto keliamės į žemyninę Estiją. Vykstame į šalies sostinę – Taliną.

Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena

Pusryčiai.

Ekskursija su vietiniu gidu Estijos jūrų muziejuje: lankysimės hidrolėktuvų angaruose, kurie yra pirmieji pasaulyje didžiuliai gelžbetoniniai kupolai, neturintys vidinių atramų, juose įrengtas muziejus; galėsime apžiūrėti povandeninį laivą “Lembit”, kuris plaukiojo rekordiškai ilgą laiką – net 75 metus; išbandysime save lėktuvo pilotavimo, torpedinio šaudymo ir kulkosvaidžio simuliatoriaus sistemose; prieplaukoje patyrinėsime patį didžiausią iki šių dienų išsilaikiusį garu varomą ledlaužį, kuriam net 106 metai.

Keliaujame į PROTO – kur pirmieji automobiliai, lokomotyvai ir oro balionai vėl atgyja. PROTO inovacijų fabrikas – centras yra įsikūręs buvusios itin slaptos Noblessner povandeninių laivų gamyklos patalpose, siūlantis lankytojams dešimtis atrakcionų, pagrįstų naujoviškomis technologijomis ir jaudinančia nuostabių Žiulio Verno eros išradimų atmosfera. Pro VR akinius atsiveriantis pasaulis sugrąžins lankytojus į laikus, kai transporto priemonės buvo varomos garo varikliais, o Žiulio Verno fantastiškos mašinos ir išradimai, stebino kiekvieną. Čia galite vairuoti pirmąjį pasaulyje automobilį ir garvežį, vaikščioti vandenyno dugnu ir skristi virš debesų pirmuoju pasaulyje oro balionu.

Ekskursija po viduramžiais alsuojantį Talino senamiestį: Tompea pilis (dabartinis Estijos parlamentas), Ilgojo Germano bokštas, Aleksandro Nevskio soboras, Domo katedra, apžvalgos aikštelės nuo kurių atsiveria vaizdas į senamiestį, Talino įlanką, Kiek in de Kiok bokštas, ”Trumpoji koja”, miesto rotušė, ”bandelių ” skęrsgatvis, miesto amatininkų ir “juodagalvių“ gildijos pastatai, Nigulistės ir Oleivistės bažnyčios, ”storosios Margaritos“ bokštas.

Laisvas laikas. Rekomenduojame apsilankyti viduramžių užeigoje „Trečiasis drakonas“ (III Draakon), kuri įsikūrusi Talino rotušėje. Čia galima paragauti legendinės briedienos sriubos ar pagal senąsias tradicijas kepamų bandelių su morkomis, obuoliais, kopūstais, briediena ar šerniena.

Kelionė per Estiją, Latviją.

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais dviviečiame kambaryje.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Keltas į Muhu salą (pirmyn-atgal) – apie 13 Eur/asm.
 • Angla vėjo malūnai – suaugusiems apie 4 Eur, apie 2 Eur – mokiniams ir studentams.
 • Kuresarės vyskupų pilis-tvirtovė – apie 8 Eur suaugusiems, apie 6 Eur – mokiniams ir studentams.
 • Jūrų muziejus Taline – suaugusiems apie 13,50 Eur, gidas grupei apie 90 Eur.
 • PROTO inovacijų fabrikas – suaugusiems apie 14 Eur, mokiniams ir studentams apie 10 Eur. Gidas grupei – 54 Eur.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.