Naktinis žvaigždžių stebėjimas Molėtuose ir gardi žuvienė!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame į Molėtų kraštą – susipažinti su medžioklės bei žuvininkystės muziejais, paskanauti žuvienės, apžiūrėti dangaus šviesulių stebyklą bei sudalyvauti naktiniame žvaigždžių stebėjime!

Pirmiausiai kopsime į 36 metrų aukščio apžvalgos bokštą. Nuo jo atsiveriantis vaizdas iš tiesų įspūdingas: kaip ant delno atsiskleidžia Siesarties hidrografinis draustinis, apimantis takoskyrinį Siesarties ežerą (su salomis ir pusiasaliais), jo apyežerį ir vaizdingiausio Aukštaitijoje miškingo ežeringo kraštovaizdį, kuris išsiskiria pusiasaliais, salomis, retų rūšių augalais, gyvūnais bei kitomis gamtos vertybėmis.

Lankysimės dviejuose muziejuose: Ežerų žvejybos muziejuje, kuris įsikūrė žvejo pirkioje ir svirne. Pamatysime įvairius žvejybos įrankius, kuriais žvejojo Rytų Lietuvos žmonės 19 a., susipažinsime su archaine žvejyba ir aukštaitišku kulinariniu paveldu; bei Gamtos ir medžioklės muziejuje. Šiame muziejuje gyvūnai išties atrodo tarsi gyvi, nes eksponatus ruošė vienas geriausių Lietuvoje šios srities specialistų taksidermistas Kęstutis Bybartas, ne sykį laimėjęs pirmąsias vietas pasaulinėse taksidermistų parodose. Čia galėsime apžiūrėti tobulai pagamintas meškų, liūto, begemoto, raganosio, bizono bei kt. egzotinių gyvūnų iškamšas.

Po muziejų aplankymo kulinarinio paveldo amatininkė Irena Rimidienė maloniai pakvies paragauti garsiosios, ant laužo virtos „Rimidžių firminės žuvienės“.

Sočiai privalgę užsuksime į Molėtus. Pirmą kartą istoriniuose šaltiniuose paminėti 1387 metais, Molėtai šiandien tampa vis didesnio turistų dėmesio sulaukiančiu rajonu. Traukos priežastis – švari gamta ir nepakartojamas kraštovaizdis. Tarp ketvirtadalį Molėtų teritorijos užimančių miškų tyvuliuoja 300 ežerų. Molėtai – tikras ežerų kraštas. Tad nenuostabu, kad ir pačiame Molėtų mieste tyvuliuoja ežeras. Ežerą nužvelgti galėsime nuo prie pat įrengtos apžvalgos aikštelės. Visai netoli yra įrengtas skulptūrų parkas. Susipažinsime su miestu.

Keliaujame į kitą savo kelionės stotelę, kur Lenktinio ežero pakrantėje yra išlikusios etnografinės sodybos statiniai. Šalia jų 1996 m. buvo įrengta Senovinė dangaus šviesulių stebykla – šventvietė. Ekskursiją pradėsime susipažindami su senoviniais būdais stebėti gamtos kūnus ir reiškinius, o vėliau jais vadovautis kasdieniniame gyvenime ir darbuose.

Po to lankysimės Lietuvos etnokosmologijos muziejuje, kuriame mūsų lauks neįtikėtina pramoga – naktinis žvaigždžių stebėjimas… Pastaba. Jei dangus bus debesuotas ir netinkamas naktiniam stebėjimui, vietoje to bus „Paguodos programa” (vakarinė programa). Jos metu apžiūrimas teleskopas, salėje demonstruojamos skaidrės, lankytojai pasigroži įspūdingais visatos vaizdais, susipažįstama su Saulės sistemos planetomis, žvaigždžių, galaktikų įvairove, prisiliesime prie nežemiškos gyvybės klausimo.

Smagiai praleidę laiką Molėtų krašte vėlai vakare grįžtame į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Medžioklės bei ežerų žvejybos muziejų lankytojų bilietai – suaugusiems apie 4 Eur/asm., senjorams, moksleiviams apie 2 Eur/asm. (ekskursija muziejuose visai grupei apie 30 eurų)
 • Rimidžių firminė žuvienė – 5 Eur/asm.
 • Etnografinė sodyba, senovinė dangaus šviesulių stebykla – apie 6 Eur/asm., vaikams, senjorams apie 4 Eur/asm.
 • Žvaidžių stebėjimas etnokosmologijos muziejuje – suaugusiems apie 8 Eur/asm., senjorams apie 7 Eur/asm., moksleiviams apie 5 Eur/asm., vakarinės programos kaina (Paguodos programa) – suaugusiems apie 5 Eur/asm., senjorams apie 4 Eur/asm., moksleiviams apie 3 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.