Naktinis Kalėdinių eglučių turas (nuo Kėdainių iki Elektrėnų)!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti po Kalėdinių eglučių turą – naktį! Naktį? Teisingai, nes tik taip pamatysime tikrąjį eglučių žavesį – kai tamsoje jos nušvis visa savo didybe… Kviečiame aplankyti kaimyninius Kėdainius, pasakiškąjį Raudondvarį, visad randančius kuo nustebinti Kaišiadoris, gražiuosius Elektrėnus, įspūdingąsias Širvintas bei visais metų laikais viliojančią Ukmergę!

Pirmasis mūsų sustojimas Kėdainiuose. Pernai Didžiosios Rinkos aikštėje buvo įžiebta baltiškais ženklais pasipuošusi žaliaskarė. Pažymint žiemos saulėgrįžą reiškiančią Saulės atgimimą ir naujo gyvenimo pradžią, žaliaskarės puošybos pagrindiniai elementai buvo saulė ir mėnulis. Aplink saulę ir mėnulį buvo išdėstytos 4 tipų dekoracijos simbolizuojančios gamtą ir jos magiškas galias, į kurias tikėjo senovės lietuviai. Kuo šiemet mus nustebins Kėdainiai?

Kitas mūsų sustojimas žavingasis Raudondvaris. Kalėdine pasaka virtęs Raudondvaris praėjusiais metais žaliaskarę puošė įspūdingiausiais papuošimais. Tarp jų buvo galima išvysti galantišką povą, roges su arkliais, lelijos žiedą, fontaną. Prie Raudondvario dvaro eglutės nebuvo jau tradicine tapusios karietos. Ją pakeitė stebuklingu vadinamas fortepijonas, kurį prilietus užgros kalėdinė melodija. Pati žaliaskarė nušvito lempučių gausa, bei raudonu kaspinu. O kokiomis dekoracijomis džiugins šiais metais?

Pernai Kaišiadorys eglutės koncepcija susiejo Kūčių nakties slėpinį ir miesto 430-ąjį gimtadienį. Tokiu būdu skirtas dėmesys ne tik vienoms gražiausių metų švenčių, bet ir krikščioniškai Kaišiadorių miesto istorijai. Miesto šventės pavadinimas „Skambėkit, Kaišiadorys“ atsispindėjo žaliaskarės puošyboje, kurią papuošė… natos. Pats ryškiausias Kūčių nakties įvykis – tai vadinamosios Bernelių mišios, kurių metu prisimenama, kaip Viešpaties angelo paraginti piemenėliai nuvyko pasveikinti gimusį išganytoją ir visą šventąją šeimą. Kaip žinia, žvarbiomis naktimis, norėdami sušilti ir smagiai praleisti laiką, piemenėliai linksmindavosi grodami paprastais liaudies instrumentais. Tikėtina, kad džiaugsmingi muzikos garsai juos lydėjo ir tą ypatingą naktį. O kaip šiais metais nustebins Kaišiadorys?

Praėjusiais metais Elektrėnai pasirinko tradicinį Kalėdų eglutės įvaizdį – ji nušvito tūkstančiais įvairių spalvų lemputėmis. Elektrėnai pernai šventė ir 60-ąjį jubiliejų, todėl buvo pasistengta kaip reikiant – įvairių spalvų lemputės nugulė ne tik ant pačios eglės. Spalvingai papuošta ir visa Elektrėnų aikštė. Naktinio turo metu sužinosime kuo šiemet stebins Elektrėnai…

Kasmet Širvintų eglutė konkuruoja su didžiųjų miestų eglėmis. Praėjusiais metais Širvintų aikštėje sužibo dvylikos metrų žaliaskarė eglutė, kuri buvo papuošta didžiuliais raudonais kaspinais, geltonomis šventinėmis lemputėmis bei raudonais kalėdiniais žaislais. Tokios spalvos buvo pasirinktos specialiai, siekiant, kad žaliaskarė neštų jaukumą ir šilumą, būtent dėl to buvo pasirinkta žaliaskarė eglė (prieš tai buvo balta). Tokios spalvos visada asocijuojasi su jaukiomis Kalėdomis: žalia eglutė, raudonas Kalėdų Senelis ir geltonos lemputės. Eglutę paliko ne vieną, ją saugojo didžiulė baltoji meška ir Kalėdų Senelio rogių instaliacija su elniais. Kuo šiemet mus nudžiugins Širvintos?

Apžiūrėję Kalėdų eglutę Širvintose, keliausime į paskutinę mūsų kelionės stotelę – Ukmergę. Praėjusiais metais Ukmergės eglutė sužibo viena paskutiniųjų. Kai ukmergiškiai pagaliau sulaukė įžiebimo – įžibo ne tik eglutė, bet ir visas miestas. Miestas buvo papuoštas lyg magiškas miškas su visais savo gyventojais: meškos, briedžiai ir kiti miško gyventojai. Praėjusiais metais eglutės tema kaip ir Širvintose buvo pasirinkta šiluma ir jaukumas, kad žmonės karantino laikotarpiu atsisakytų šurmulio, triukšmingų renginių, bei kitų linksmybių ir atšvęstų Kalėdas jaukiame šeimos rate. Pasidžiaugsite šventiškai pasipuošusiu miestu…

Po nakties kupinos tik gražiausių ir geriausių įspūdžių bei pasikrovę Kalėdinės dvasios anksti ryte grįšime į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.