Magiškoji Varšuva ir didžiausias Europoje vandens pramogų parkas!

Kaina

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į Varšuvą ir aplankyti didžiausią Europos vandens pramogų parką po stogu Suntago! Galėsite nučiuožti net nuo 320 metrų ilgio čiuožyklos, kurios ilgis prilygsta Eifelio bokšto aukščiui bei pasinerti į paslaptingą iliuzijų pasaulį!

1 DIENA

5.00 val. išvykimas.

Vyksime į didžiausią Europoje vandens pramogų parką po stogu „Suntago“, kurio dydis apie 70 000 kv. m. Per dieną jame gali apsilankyti apie 15 tūkst. žmonių. Šiame vandens pramogų parke, kuriame oro temperatūra siekia apie 32 laipsnius ir auga 740 palmių, atgabentų iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos, galėsite smagiai leisti laiką. Parkas suskirstytas į tris atskiras zonas. „Relax Suntago“ – tai aštuoniolikos baseinų erdvė, kurios bendras dydis siekia apie 3500 kv. m. Čia galėsite leisti laiką net trijuose Negyvosios jūros druskos, penkiuose mineralinio vandens, atogrąžų, terminiame, milžiniškų bangų ir kituose baseinuose, pritaikytuose įvairaus amžiaus žmonėms. Antroji zona „Jamango“ skirta ekstremalesnių vandens pramogų mėgėjams. Čia rasite trisdešimt dvi unikalias čiuožyklas, o viena iš jų yra ilgiausia visoje Europoje, net 320 metrų ilgio. Teigiama, kad savo ilgiu ji prilygsta Eifelio bokšto aukščiui, tad nusileidę šia čiuožykla galėsite drąsiai sakyti, kad nučiuožėte nuo Eifelio bokšto. Nusileidę „Black Thunder“ čiuožykla sužinosite koks jausmas yra lėkti visiškoje tamsoje svaiginančiu greičiu. Trečioji zona „Saunaria Suntago“ skirta pirčių mėgėjams, tad čia galėsite mėgautis net dešimčia pirčių su skirtingomis temperatūromis ir drėgmės lygiais. Galėsite išbandyti turkišką, korėjietišką pirtis, „Egipto kaime“ rasite penkias itin prabangias pirtis, o labai aukštos temperatūros mėgėjai galės mėgautis dvejomis suomiškomis pirtimis. Taip pat turėsite galimybę išbandyti ledo kambarį ir gaivinantį „Calla“ krioklį. Zonos „Relax Suntago“ ir „Saunaria Suntago“ skirtos lankytojams nuo 16 metų. Vaikai iki 16 metų gali lankytis tik „Jamango“ zonoje.

Atvykstame į nakvynės vietą Varšuvoje, pačiame miesto centre.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Keliaujame pasižvalgyti po Lenkijos sostinę Varšuvą. Ekskursijos metu susipažinsime su seniausiomis miesto dalimis. Pamatysime Lenkiją valdžiusių karalių pilį, Žygimanto III Vazos koloną, Šv. Onos bažnyčią, barbakaną bei gotikinę Šv. Jono katedrą, kuri stebina religinių meno kūrinių gausa bei įvairiais puošybos elementais. Pasivaikščiosime istorine gatve vadinama Karališkuoju keliu, kuri jungia Pilies aikštę ir Vilanovo rūmus ir yra viena svarbiausių visoje Varšuvoje. Taip pat apsilankysime Turgaus aikštėje, kurią supa nuostabūs buvę pirklių namai, o centre stovi miesto simbolis – Undinėlė.

Toliau mūsų laukia kelionė po paslaptingą iliuzijų pasaulį! Iliuzijų pasaulis – tai ne tik jaudinanti, interaktyvi bet ir mokomoji patirtis. Apsilankysime veidrodžių kambaryje, šešėlių kambaryje bei kambaryje, kuriame viskas aukštyn kojomis! Iliuzijų ir šviesų pagalba pasijausime, lyg vaikščiotumėte ne šiame pasaulyje…

Laisvas laikas pasivaikščioti po miestą, įsigyti suvenyrų ar atsigerti kavos jaukioje Varšuvos centre įsikūrusioje kavinukėje.

Kupini gerų įspūdžių apie 23.00 val. grįšime į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda. Už vienvietį kambarį taikoma priemoka.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
 • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Iliuzijų muziejus – suaugusiems apie 40 PLN/asm. (apie 9 Eur), moksleiviams ir studentams apie 30 PLN/asm. (apie 7 Eur), senjorams (65 m. ir vyresniems) apie 32 PLN/asm. (apie 8 Eur).
 • 6 val. apsilankymas vandens parke: viena zona „Jamango“ (nuotykių zona) – 155 PLN (apie 35 Eur) suaugusiems ir paaugliams (16-18 m.), 140 PLN (apie 32 Eur) senjorams ir neįgaliesiems, 135 PLN (apie 31 Eur) vaikams (iki 16 m.).
 • Dvi zonos „Jamango“ ir „Relax“ (atsipalaidavimo zonos su terminiais baseinais) – 175 PLN (apie 40 Eur) suaugusiems ir paaugliams (16-18 m.), 160 PLN (apie 36 Eur) senjorams ir neįgaliesiems.
 • Trys zonos „Jamango“, „Relax“ ir „Saunaria“ (įvairių rūšių saunos ir pirtys) – 190 PLN (apie 43 Eur) suaugusiems ir paaugliams (16-18 m.), 175 PLN (apie 40 Eur) senjorams ir neįgaliesiems.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.