Kurtuvėnų regioninis parkas ir legendinis Kuršėnų vyniotinis!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti susipažinti su gražiuoju Kelmės dvaru, pasižvalgyti po gamtos stebuklų kupiną Kurtuvėnų regioninį parką, pamatyti apylinkių panoramą nuo restauruoto Girnikų kalno ir paskanauti legendiniu tapusį Kuršėnų vyniotinį!

Pirmasis mūsų sustojimas bus žavingasis Kelmės dvaras. Ten mus pasitiks tiesiai iš senovės atkeliavę dvaro ponas ir ponia. Teatralizuotos ekskursijos metu susipažinsime su dvaru, senovės papročiais, pažaisime žaidimų ir netgi pasmaguriausime tradiciniu dvaro gardėsiu – marcipaniniais saldainiais.

Smagiai praleidę laiką keliausime į kitą mūsų kelionės stotelę – Kurtuvėnų regioninį parką, kuriame kartu su gidu pakeliausime įspūdingiausiu parko pažintiniu taku – Juodlės. Tai 4,5 km ilgio pėsčiųjų pažintinis takas aplink Juodlės ežerą, Kurtuvėnų regioninio parko Ilgos kraštovaizdžio draustinyje. Keliaujant susipažįstama su kraštovaizdžiu, biologine įvairove turtingomis pelkėmis, kertinėmis miško buveinėmis, retų rūšių augalais, gyvūnais, žemyninėmis kopomis ir kitomis gamtos įdomybėmis…

Pakeliui į Kuršėnus užsuksime dar į vieną objektą – Girnikų kalną. Girnikų mitologinis kalnas, viena vertingiausių ir lankomiausių Kurtuvėnų regioninio parko išskirtinių vertybių su populiariausia regioniniame parke apžvalgos aikštele. Tai aukščiausia kalva Šiaulių rajono teritorijoje (183,4 m), nuo kurios atsiveria Kurtuvėnų regioninio parko, Žemaitijos aukštumų, Šiaulių, Kuršėnų, Kurtuvėnų panorama. Girnikų šventkalnis, padavimuose menamas kaip milžinų motinos Kurtuovės kapas. Menama ant kalno stovėjus akmenį, kur buvo kūrenta Šventoji Ugnis.

Pasidžiaugę gamta ir jos stebuklais keliausime į paskutinę savo kelionės stotelę – arbatgėrį, kurio metu skanausime legendinį Kuršėnų vyniotinį. Ekskursija vyks dvaro parke, kur dvaro ponia ir raštininkas papasakos, kur prasideda saldžiosios ir kvapniosios konditerijos istorijos užkaboriai Kuršėnuose. Vėliau, buvusioje Kuršėnų dvaro oficinoje, skanausite vyniotinį. Ragaudami vyniotinį išgirsite šmaikščių pastebėjimų apie kuršėniškių valgymo įpročius bei Kuršėnų dvaro dvarininko J.Gruževskio valgymo dienotvarkę. Teatralizuotos ekskursijos metu pasijusime tikrų tikriausiais dvarininkais…

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Teatralizuota ekskursija Kelmės dvare ir marcipaniniai saldainiai – 4 Eur/asm.
 • Ekskursija Kurtuvėnų regioniniame parke – apie 3 Eur/asm.
 • Kurtuvėnų regioninio parko lankytojų centras – 1 Eur/asm.
 • Teatralizuota ekskursija ir vyniotinis Kuršėnų dvare – 4 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.