Klaipėdos zoologijos sodas, senamiestis ir Melragės molas!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti pasigrožėti gamtos stebuklu – Olando kepure, apsilankyti zoologijos sode, pasidžiaugti Baltijos jūra bei pavaikštinėti Klaipėdos senamiesčiu!

Keliaujame į Klaipėdos senamiestį, kur mūsų lauks ekskursija. Ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsime supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte – Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais. Taip pat, susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra – „Katinas su džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Taip pat, sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys… Laisvas laikas kavos puodeliui ar pasivaikščiojimui Danės upės pakrante.

Užsuksime ir pasigrožėti žavinguoju Melnragės molu. Melnragė senovėje buvo nedidelis žvejų kaimas, XX a. vid. prijungtas prie Klaipėdos miesto. Dabar Melnragė yra mėgstama kurortinė Klaipėdos miesto zona, padalinta į dvi dalis – pietine bei šiaurine. Lankysimės pietinėje dalyje, dar vadinamoje I Melnrage, kuri apima ir nepaprastai gražią vietą – šiaurinį molą… I Melnragės paplūdimys su Šiauriniu molu yra mėgstamas poilsiautojų – saulėtomis ramiomis dienomis čia patogu mėgautis saulės voniomis. Vėjuotomis dienomis paplūdimį mielai renkasi jėgos aitvarų gerbėjai. Ir, žinoma, Šiaurinis molas yra ideali vieta stebėti praplaukiančius laivus, saulėlydžius ir pasidaryti įspūdingų nuotraukų. Pasivaikščiosime molu, norintys galės pasimaudyti jūroje.

Lankysimės Klaipėdos zoologijos sode. Zoologijos sode šiandien yra apie 200 vienetų gyvūnų. Šią kolekciją sudaro per 150 rūšių, iš kurių nemažai yra įtrauktos į Lietuvos ir Tarptautinę raudonąsias knygas. Gyvūnų rūšių didėjimas sodo ekspozicijoje teikia didesnes įmonės veiklos galimybes. Juo didesnė gyvūnų įvairovė, tuo ji darosi patrauklesnė gamtos pasiilgusiam žmogui ir pritraukia didesnius lankytojų srautus. Nuo 2014 metų sodas gavo zoologijos sodo statusą ir pakeitė pavadinimą. Klaipėdos zoologijos sodas gali didžiuotis turėdamas vienus iš rečiausių Baltijos šalyse baltuosius tigrus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Zoologijos sodo lankymas – suaugusiems 10 Eur/asm., senjorams/studentams/moksleiviams – 7 Eur/asm., vaikams nuo 3 iki 7 metų – 4 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.