Karališkoji Krokuva – Veličkos druskų kasyklos – Zakopanės kalnai!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Praleiskite savaitgalį nepaprastame valdovų mieste – Krokuvoje, pasigrožėkite įspūdingu kalnų papėdėje įsikūrusiu kurortu Zakopane ir nusileiskite į kvapą gnaiužiantį 135 m gylį po žeme paslaptingose druskų kasyklose! (3d./2n.).

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos.

Kelionė per Lenkiją. Atvyksime į Krokuvą. Krokuva neretai vadinama „Lenkijos deimantu“, o taip pat Karalių ir bažnyčių miestu. Miestas visada buvo lenkų kultūros etalonas, šalies kultūros sostinė. Mūsų lauks ekskursija po autentišką miestą su vienu iš seniausių universitetų Europoje ir stulbinamo grožio sakraline architektūra. Vakarinis pasivaikščiojimas po senąją Lenkijos sostinę pėsčiomis nepaliks abejingų miesto grožiui: senamiestyje aplankoma viena didžiausių Europoje – Turgaus aikštė – viduramžių laikus menanti prekybinė aikštė apsupta istorinių pastatų, rūmų ir bažnyčių. Toliau bus vienu iš Krokuvos simbolių tapusi Šv. Marijos bazilika (jos didžiausia puošmena yra Vito Stvošo sukurtas medinis drožinėtas altorius) – bokšte kas valandą pasigirsta trimitu atliekamas Marijos himnas. Praeidami pro Šv. Floriono vartus galėsime pasijusti lyg karaliai – tai buvo pagrindinis karalių įėjimas, kai šie grįždavo namo iš pergalingų mūšių. Dėl šios priežasties vartai dar vadinami „Šlovės vartais“. Pamatysime ir Krokuvos barbakaną – 1498 metais gotikiniu stiliumi pastatytą gynybinį įtvirtinimą. Tai vienas iš trijų gynybinių įtvirtinimų, išlikusių Europoje. Akis trauks ir Žalgirio mūšio paminklas skaičiuojantis jau 110 metų. Po dienos pilnos įspūdžių mūsų lauks nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai viešbutyje. Po jų mūsų lauks ekskursijos po Krokuvą tęsinys: nepamirštamoji Vavelio kalva, kurią karūnuoja įspūdingo didingumo karališkoji pilis ir gotikinė *katedra. Šis kompleksas – buvusi Lietuvos ir Lenkijos karalių rezidencija. Kartu su Krokuvos senamiesčiu Vavelis yra UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąraše. Šventųjų Stanislovo ir Vaclovo katedra ne tik graži, ji svarbi tuo, kad joje vykdavo Lenkijos monarchų karūnacija. Čia taip pat nuo XIV a. buvo laidojami Lenkijos karaliai. Valdovams pridedant papildomas laidojimo koplyčias katedra daug kartų buvo išplečiama ir perstatoma. Svarbu ir tai, kad Žygimanto bokšte kabo pats žinomiausias Lenkijoje Žygimanto varpas su Lietuvos vytimi ir Lenkijos ereliu – parodydamas mūsų šalių persipynusią istoriją. Gotikinė Vavelio pilis buvo pastatyta Kazimiero III-ojo nurodymu ir susideda iš keleto statinių išdėstytų aplink centrinį rūmų kiemą. XIV a. pilis buvo atstatyta Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Jogailos ir jo žmonos Jadvygos. Pasigrožėjus vaizdais bus skirtas laisvas laikas Krokuvoje. Po to laukia kelionė į nepaprastą, aukščiausiai virš jūros lygio esantį Lenkijos kalnų kurortą, įsikūrusį Tatrų kalnų papėdėje – Zakopanę. Pasivaikščiojimas vaizdingiausia kurorto gatve – Krupuvki, kuri atspindi gyvą kalnų gyventojų folklorą bei architektūrinių stilių įvairovę gatvės pastatuose. Keltuvu *pakilsime į Gubaluvkos kalną, nuo kurio atsiveria nuostabi Tatrų, Gorcų, Pieninų ir Beskidų kalnų panorama.
Po dienos pilnos nepaprastų įspūdžių sugrįžimas į Krokuvą. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai viešbutyje ir išsiregistravimas iš jo. Vykstame į *Veličkos druskų kasyklas – visame pasaulyje žinomą turistinį objektą. Čia laukia unikalūs reginiai buvusiose kasyklose nusileidžiant į 135 m gylį, besigrožint žmogaus rankomis sukurtomis koplyčiomis, garsiąja Kingos bažnyčia, paminklais, gamtos sukurtais ežerėliais. Druskinių figūrų ekspozicijose susipažinsite su šachtos ir druskos kasybos istorija. Su druskų

Registracija tel. +370 637 53 161

PASTABOS:

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. Už vienvietį kambarį taikomas papildomas mokestis.

Kelionių programos gali būti koreguojamos pagal užsakovo pageidavimus.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu apie 5 Eur/asm.
 • (*) pažymėti objektai – apie 35 EUR.
 • lankomi mokami (*) objektai neįskaičiuoti į išvykų kainą, kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos; arbatpinigiai, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.