Karališkasis Birštonas, aukščiausias bokštas ir dzūkiškos bandos!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į karališkąjį kurortą Birštoną – apsilankyti aukščiausiame Lietuvos apžvalgos bokšte, užsukti į Birštono krašto ir sakralinį muziejus bei paskanauti dzūkiškų bandų!

Pirmasis mūsų sustojimas Aukščiausias apžvalgos bokštas Lietuvoje. Nemuno išvingiuotas Birštono apylinkes tikrai verta pamatyti iš aukštai. Tada visas grožis atsiskleidžia! Iš aukštybių kurortą apžvelgti gali užlipęs į Birštono apžvalgos bokšto aikštelę, įrengtą 45 metrų aukštyje, o visas bokšto aukštis – net 55 metrai! Birštono apžvalgos bokšto stilius taip pat ypatingas. Metalinė konstrukcija su maumedžio plokštėmis bei tarsi raštai palikti trikampiai langeliai primena koplytstulpį, senųjų medinių pilių bokštus bei simbolizuoja žvaigždynus dangaus skliaute.

Toliau keliausime į Birštono krašto ir sakralinį muziejus. Pradžią Birštono muziejui davė geografijos mokytojo Petro Kazlausko kartu su vidurinės mokyklos kraštotyrininkais surinkta etnografinių, istorinių eksponatų, dokumentų, fotonuotraukų, spaudos kolekcija. Birštono sakralinis muziejus yra skirtas arkivyskupo kankinio Teofiliaus Matulionio ir kardinolo Vincento Sladkevičiaus atminimui. Įrengiant muziejų, buvo renovuotas senosios klebonijos pastatas, atstatant pastato vaizdą, primenantį XIX a. – XX a. pr. kurorto pastatus. Buvo atkurtos sovietmečiu nugriautos verandos bei lietuviškos medinės architektūros elementai – drožiniai.

Birštonas – karališkas kurortas, nepakartojamas savo unikalia, autentiška gamta ir Nemuno kilpų vingiais. Tai vienas seniausių ir gražiausių Lietuvos balneologijos kurortų, garsėjantis karališkomis šaknimis. Pasigrožėsime Birštono piliakalniu dar vadinamu Vytauto. Praeisime ir pro bene vienintelį Antrojo pasaulinio karo nenuniokotą pastatą – Kurhauzą. Apžiūrėsime geltonąją biuvetę (statinys, iš kurio trykšta mineralinis vanduo) vėliau gavusią „Vytauto“ vardą. Užsuksime į dvasininko Kneipo sodą, kur geru oru žmonės nusimetę batus braido po mineralinio vandens baseiną. Pasivaikščiosime po gražųjį centrinį parką. Mineralinio vandens garinimo bokštas „Druskupis“ suteikia ypatingą galimybę kvėpuoti ypatingai sveiku „jūrinio efekto“ oru. Centriniame parke stovinčio originalios architektūros paviljono sienomis teka mineralinis vanduo, kurio poveikis jaučiamas ne tik jo viduje, bet ir 50–80 metrų spinduliu aplinkui. Po nepaprastos ekskursijos turėsime laisvo laiko savarankiškai pasivaikščioti po Birštoną, išgerti kavos.

Kad alkis neužgožtų visų mūsų įspūdžių keliausime skanauti šviežiai iškeptų gardžiųjų „Dzūkiškų bandų“. Ne tik susipažinsime su dzūkų kulinarinio paveldo patiekalu, bet ir įvertinsime jo skonio ypatumus.

Smagiai ir turiningai praleidę laiką kelionę užbaigsime vykdami namo.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Dzūkiškos bandos – apie 8 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.