Įspūdingi gamtos parkai, Kolkos ragas, Ventspilis ir plaukimas laivu!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į paslaptingąją Kemerių nacionalinį parką, pasigrožėti laukinėmis karvėmis ir arkliais Engurės ežero gamtos parke, paskanauti žuvies ir pamatyti nepaprastai gražų Kolkos ragą, kitą dieną – lauks įdomi pažintis su nepamirštamuoju gėlių ir linksmų karvučių miestu – Ventspiliu, pasivažinėjimas garsiuoju siauruku ir plaukimas laivu!

1 DIENA

Keliaujame link įspūdingo – daugybės augalų ir gyvūnų namais esančio – Kemerių nacionalinio parko. Tai daugiau nei 38 000 ha teritorija, kurioje įrengti didieji Kemerių raisto, sieros tvenkinių ir Slokos ežero takai. Šį parką ypatingai mėgsta paukščių stebėtojai. Didžioji Kemerų pelkė yra net 8000 metų senumo. Per ją nutiestas lentų takas leidžia susipažinti su šia pelke ir pasigrožėti savitu pelkės kraštovaizdžiu. Eiti mediniu taku lengva. Takas neplatus, tad yra įrengtos aikštelės prasilenkimui. Taip pat – suoleliai poilsiui. Trumpų pasivaikščiojimų mėgėjai gali nueiti trumpąjį atstumą tiltukais (~ 1,4 km), o tiems, kurie pasirinks ilgesnį atstumą (~ 3,4 km), teks didesnis džiaugsmas – pasiekti apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsivers puikus vaizdas į pelkės kraštovaizdį, žvelgiant šiek tiek iš viršaus. Einant raisto taku – per pelkę nutiestais takais, kuriais keliaujantieji gali ne tik išvysti paslaptingus ežerėlius, bet ir susipažinti su pelkių augalija.

Pasigrožėję stulbinančia Latvijos gamta keliausime į žvejų ūkį, kur šeimininkė ne tik mus supažindins su ūkio istorija, atskleis žuvų rūkymo paslaptis, bet turėsime ir galimybę paskanauti šviežiai rūkytos žuvies.

Toliau keliaujame į Engurę, kuri nė kiek ne mažiau stulbina savo grožiu nei Kemerių nacionalinis parkas. Gamtos parkas „Engurės ežeras” įkurtas 1998 metais ir į jį įeina ne tik Engurės ežeras, bet ir Rygos įlankos pakrančių zona nuo Mersrago iki Engurės. Lankantis čia galima pamatyti beveik visas Latvijoje rastas migruojančių paukščių rūšis. Engurės ežere yra trys paukščių stebėjimo bokšteliai, kur gamtos parko lankytojai gali geriau apžiūrėti ežere gyvenančius paukščius, pasigrožėti peizažu ir laukiniais gyvūnais. Gamtos parke prie ežero ganosi daugiau nei 30 galvijų – kalninės karvės, šarlotės ir pilkosios alpių karvės, o taip pat raitinių arklių veislės žirgai. O Mersrago pakrančių pievose ganosi mėlynosios Latvijos karvės.

Keliausime prie vieno įspūdingiausių ir vieno iš geriausiai žinomų gamtos reginių esančių Kuržemėje… Graikijos Rodo saloje yra turistus traukianti vieta, pavadinimu Prasonisi, čia susilieja dvi jūros ir vėjai. Latvija taip pat turi panašią vietą! Kuržemės perlas Kolkos ragas pasižymi tuo, jog ties čia susilieja Baltijos ir Rygos įlankos bangos. Šis kyšulys ne tik garsėja jūrų susiliejimo tašku, bet ir kasmet praskriejančiais tūkstančių paukščių būriais, kurie migracijos metu keliauja pro Kolkos ragą.

Toliau keliausime į gėlių, fontanų ir nuotaikingų karvučių miestą – Ventspilį. Ten mūsų lauks laisvas laikas ir nakvynė.

2 DIENA.

Ryte keliausime susipažinti su Ventspiliu. Net ir niekuomet nesilankiusieji Ventspilyje yra girdėję apie simpatiškas karvutes, kurios ganosi įvairiose Ventspilio vietose. 2002 m. Venspilyje buvo sukurtos 26 natūralaus dydžio karvės. Ventspilis yra miestas, neįsivaizduojamas be gėlių. Jos – it miesto siela, matoma nesuskaičiuojamais gėlių vazonais, piramidėmis ir skulptūromis: Ančių šeima, Povandeninis pasaulis, Kiškių šeima, Boružės, Bobslėjaus komanda, Jūros akmenys. Negalima pamiršti ir gėlių laikrodžio, tikslų laiką kas valandą skambinančio Didžiajame prospekte.

Po to mūsų lauks plaukimas laivu. Jūros vartai – rankos atstumu, tad sėdame į *turistinį laivą „Hercogs Jekobs“ ir Ventos upės delta plaukiame iki pat jūros vartų. Kelionė trunka apie valandą, jos metu galima pamatyti senamiestį, uostą bei vienintelį Latvijoje pakeliamą tiltą. Tai nepakartojama galimybė apžvelgti Ventspilio miestą.

Vykstame į pietinį molą. Pietinio molo pabaigoje skvarbi švyturio akis ryžtingai pasitinka laivus, apšviesdama jiems kelią. Čia žmogus ir jūra lieka dviese! Visiškai neseniai Pietinis molas nuo paplūdimio buvo atskirtas spygliuotos vielos tvora, tačiau dabar 1 487,5 m ilgio molas – mėgstama ventspiliečių ir svečių pasivaikščiojimo vieta. Dieną jūron galima žvelgti iš 19 m aukščio Apžvalgos bokšto (Skatu tornis), o vakare kelią iki švyturio apšviečia romantiški žibintai. Pažintis su „Jūrmalos“ parku, laisvas laikas prie jūros.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 1 nakvynė dviviečiame kambaryje.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Rūkytos žuvies degustacija – apie 15 Eur/asm.
 • Plaukimas laivu „Hercogs Jakobs“ – apie 3 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.