Paslaptingas savaitgalis Lenkijoje: vakarienė ir nakvynė kryžiuočių pilyje!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į paslapčių ir mitų kupiną Lenkijos regioną, netoli Karaliaučiaus, kuris žavi vokiško stiliaus gotikine architektūra bei gausybe įtvirtinimų ir pilių. Laukia paslaptingas savaitgalis su vakariene ir nakvyne kryžiuočių pilyje!

1 diena

Atvykstame į Varmės Lidzbarką, įsikūrusį prie Alnos upės. Aplankome Lidzbarko kryžiuočių pilį, kuri iki XVIII a. pab. buvo Varmės žemės vyskupų rezidencija. Ši pilis yra geriausiai išlikusi iš visų kryžiuočių žemėje buvusių pilių. Ekskursijos metu turėsime galimybę apsižvalgyti po pilies kambarius, kuriuose kadaise dienas laido kryžiuočiai.

Vykstame į Olštyną, įsikūrusį prie tos pačios Alnos upės. Nuo jos kilo ir miesto pavadinimas (vok. Allenstein). Aplankome Olštyno pilį, statytą XIV a. vid. Žymiausias pilies gyventojas, pilies administratorius, buvo ne kas kitas, kaip astronomas Mikalojus Kopernikas. Pilyje, ant vienos iš sienų, yra išlikusi jo daryta astronominė lentelė. Apsižvalgę po pilį, vėliau pasivaikščiosime po Olštyno senamiestį, apžiūrėsime istorinę rotušę, Aukštutinius vartus, Šv. Jokūbo arkikatedrą baziliką.

Sekanti mūsų stotelė – Rešliaus miestelis. Pamatysime unikalų arkinį tiltą, aplankysime pilį, kurios statybos pradžia yra XIII a. Piles menėje, buvusiame reflektoriume, valgysime vakarienę, pagal senovinius receptus. Po vakarienės savarankiškai galėsime pasivaikščioti po pilį, apžiūrėti jos kambarius, menes. Neišsigąskite, jei išvysite keistus šešėlius, besiplaikstančias užuolaidas ar išgirsite keistus, nepaaiškinamus garsus. Tokią paslapčių ir mistikos kupiną naktį, visko gali įvykti tikroje, senove alsuojančioje, pilyje.

Sočiai pavakarieniavę ir ištyrinėję pilies užkaborius, ruošimės nakvynei pilyje.

2 diena

Pusryčiai.

Vykstame į stebuklais garsėjantį Šv. Lipkos ansamblį. Pelkėtoje vietovėje įsikūręs ansamblis per 300 metų beveik nenukentėjo ir iki šiol stebina lankytojus freskomis puoštais skliautais, puikiai skambančiais ir „šokančiais“ barokiniais vargonais.

Atvykstame į Kentšyną, kuriame viduramžiais kryžiuočiai pastatė pilį. Ją ne kartą buvo sugriovę DLK Algirdas ir Kęstutis, tačiau dėl patogios strateginės padėties Ordinas pilį vis atstatydavo.

Paskutinė mūsų stotelė Vilko guolis – bunkerių miestelis, apsuptas miškų, ežerų ir pelkių. Tai didžiausia ir labiausiai atpažįstama Adolfo Hitlerio lauko vadovybės būstinė, kuri buvo naudojama 1941–1945 m. Nepaisant to, kad kvartalą susprogdino besitraukiantys vokiečiai ir vos įžengus apima slogi nuotaika, jis yra turistų traukos objektas. Bunkeriai vis dar slepia daugybę galvosūkių ir daro įspūdį savo dydžiu, bejėgiškumu ir tvirtumu.

Kupini neišdildomų įspūdžių grįžtame į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Nakvynė pilyje su pusryčiais.
 • Pilies bokšto ir požemių lankymas.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Lankomiems objektams ir vakarienei turėti apie 150 PLN (apie 35 EUR).

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.