Grafų Pacų didybės likučiai Jiezne, Baltosios Rožės miestas ir Alita!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į vieną gražiausių, miškingiausių Lietuvos vietų – Dzūkiją. Dzūkija yra ledyno pakraščių vandens suneštoje Dainavos lygumoje, kurią iš šiaurės supa Sūduvos ir Dzūkų aukštumos, o iš pietų – Eišiškių plynaukštė. Dzūkija lietuviams – visų pirma grybų kraštas. Na, o atvykusiems – pušynų pasaka.

Atvykstame į nuostabų miestą – Jiezną. Ekskursijos metu aplankysite Jiezno Šv. Arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo bažnyčią bei Pacų grafystės muziejų. Jiezne stovėjusius didingus, tačiau negrįžtamai sunaikintus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didikų Pacų giminės rūmus galima pelnytai vadinti dingusiu Lietuvos Versaliu. Didikų dvasinį paveldą kruopščiai saugo jieznietis Vytautas Gusas, kurio pasakojimuose rūmai atgyja su visa savo didybe, buvusiais 365 langais ir net 52 durimis, su visais buvusiais herbais ir papuošimais, masyviais baldais, veidrodžiais, paauksuotomis krosnimis, inkrustuotais parketais, salėmis ir freskomis, židiniais… Skamba kaip pasaka, bet taip buvo…

Susipažinę su Jieznu toliau keliaujame į Alytų. Dzūkijos dvare mūsų lauks kulinariniai pietūs su Dzūkiškų bandų kepimo edukacija. Susipažinsime su dzūkiškos bandos paruošimu ir kepimu ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje.

Dzūkiškai pasistiprinę, vyksime į ekskursiją po miestą. Tai didžiausias Pietų Lietuvos miestas. Vaizdingais miškais, žaliuojančiomis kalvomis pasipuošusį Alytų juosia 16 km Nemuno kilpa. Ji miestą dalija į dvi dalis. Alytus – miestas parke. Daugiau nei trečdalį miesto teritorijos užima žalieji plotai.. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysite Baltosios rožės tiltą, Rotušę, senamiesčio skverą ir daugelį kitų objektų puošiančių miestą.

Alytus – ne tik dzūkų „soscinė“, bet ir geriausio Lietuvoje putojančio vyno gamintojo kraštas. Užsuksime į mieste veikiančią putojančio vyno gamyklą „Alita“, kad galėtumėte išgirsti, pamatyti, užuosti ir paragauti. Ekskursijos metu pamatysite kaip gimsta alkoholiniai gėrimai, ir kiek laiko reikia, kad jie iš pirminės žaliavos virstų putojančiu vynu, brendžiu. Sužinosite vyno ir stipriųjų gėrimų gamybos būdus, įmonės istoriją, aplankysime tiek tradiciniu „Méthode traditionelle“, tiek „Charmat“ metodu gaminamų putojančio vyno gamybos cechus….. Po ekskursijos dalyvausime degustacijoje, kurioje sužinosite apie gėrimų vartojimo kultūrą, suprasti skonių ir aromatų gamą.

Pasivaišinę ir įspūdžių pilni važiuosime namų link.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija po Jiezno miestą – apie 2 Eur/asm.
 • „Alita“ gamyklos ekskursija ir degustacija – apie 16 Eur/asm.
 • Kulinariniai pietūs su edukacija „Dzūkijos dvare“ (grybienė, dzūkiška banda ir gira) –apie 11-15 Eur/asm. (priklauso nuo grupės dydžio).
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.