Baltijos perlas – Ryga, zoologijos sodas ir kruizas Rygos kanalu!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti pasigrožėti įvairiausiais laukiniais gyvūnais, o visais metų laikais gražią Latvijos širdį – Rygą, pažinti iš dar nematytos pusės – vandens kanalais!

Pirmasis mūsų sustojimas – Rygos zoologijos sodas. Šis 20 ha plotą užimantis zoologijos sodas buvo įkurtas XX a. pradžioje, o dabar čia gyvena jau 405 rūšys gyvūnų – žinduoliai, paukščiai, žuvys, bestuburiai, amfibijos ir reptilijos. Daugiau kaip 40 šių rūšių yra įtrauktos į Raudonąją knygą. Viso čia įkurdinta daugiau kaip 3500 gyvūnų, kurių skaičius kasmet didėja, nes į zoologijos sodą vis atkeliauja nauji gyventojai. Reti, egzotiški gyvūnai pavergs ir visų širdis. 2001 m. gegužės 25 d. įkurti ir Rygos Zoologijos sodo Tropikų namai, kuriuose galima pamatyti net 80 rūšių gyvūnus. Ypatingo dėmesio susilaukia lapakarpių skruzdėlių ekspozicija.
Zoologijos sode yra ir įprastų ūkio gyvūnų kampelis, kuriame išvysite besiganančias ožkas, avis, kiaules, karves ir triušius. Taip pat įrengtas akvariumas, terariumas, ruonių baseinas.

Pasigrožėję širdį pavergiančiais gyvūnėliais keliausime pasidairyti po ne mažiau įspūdingą Rygą. Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kelionės kulminacija – pasiplaukiojimas laiveliu, kurio dydis pritaikytas tam, kad būtų galima praplauktipo tiltais, aikštėmis ir net po didžiaisiais prekybos centrais, bei apsukti ratą aplink senamiestį išplaukiant į didingąją Dauguvą.

Kupini gerų įspūdžių keliaujame namų link.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Zoologijos sodo lankymas – 7 Eur/asm., senjorams, studentams, moksleiviams 5 Eur.
 • Kruizas Rygos kanalu – apie 10 Eur suaugusiems/ apie 6 Eur mokiniams.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.