Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.
+370 637 53161
info@autrega.lt
2024 m. lapkričio 2 d. kviečiame keliauti į Daugpilį, pasigrožėti pasakiška neogotikine pilimi bei apsilankyti paslaptimis ir magija alsuojančiame siaubo parke!
8.30 val. Išvykimas iš Panevėžio.
Keliaujame į tikrą pasakų pilį! Vecsalienos (Červonkos) dvaro pilis pastatyta 1870 metais neogotikos stiliumi ir yra apsupta XIX a. įkurto parko. Tai labai išvaizdus pastatas su dinamiška ir sudėtinga kompozicija. Pilis pastatyta iš raudonų plytų, kurios buvo vežamos iš vietinės plytų degyklos, o kalkės degintos iš Dauguvos pakrantėse išgauto dolomito. Su vietiniu gidu pasivaikščiosime po pilį, apžiūrėsime barono kabineto lango vitražą ir didžiąją salę su puošniomis lubomis. Esant palankiam orui, užlipsime ir į pilies bokštą. Po ekskursijos turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po išpuoselėtą parką.
Atvykstame į Latgalos sostinę, antrą pagal dydį Latvijos miestą Daugpilį. Iki 15 amžiaus šiame krašte buvo viena iš 8 Livonijos ordino valdytojų rezidencijų. O Daugpilio tvirtovė – vienintelis toks išlikęs XIX statinys, juosiantis 150 ha teritoriją. Apžvalginė ekskursija mieste. Aplankome Daugpilio istorinį centrą, Šventyklų kalvą, ant kurios įsikūrę katalikų, liuteronų, pravoslavų ir sentikių maldos namai.
Laisvas laikas pietums ar individualiam pasivaikščiojimui po Daugpilio miestą.
Keliaujame į Daugpilio centrinį parką, kuriame išvysime siaubą keliančias dekoracijas, bauginančias skulptūras, ryškiaspalvius moliūgus, voratinklių labirintą ir zombius, pasiruošusius išgąsdinti net drąsiausius lankytojus. Kitaip sakant, lankysimės tikrame siaubo parke! Sudalyvausime magiškame rituale raganos namelyje ant vištos kojelės, savo drąsą išmėginsime voratinklių ir žibintų labirintuose bei pasidarysime įspūdingų nuotraukų specialiai įrengtuose zonose. Siaubo parkas atsivers visiems, pasiruošusiems pasinerti į mistikos ir baimės pasaulį!
Kūnu bėgiojant šiurpuliukams ir kupini neišdildomų įspūdžių apie 21.00 val. grįšime į Panevėžį.
Registracija tel. +370 637 53 161
Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.
Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.
Panevėžys
Išvykimas: 2024-11-02 08:30
Grįžimas: 2024-11-02 21:00
1
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.