Žydintis Talinas ir W.A. Mozarto šedevras – „Užburtoji fleita“

KAINA
120 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gegužės 6–7 d. kviečiame Motinos dieną atšvęsti žydinčiame Taline! Pasigrožėti margaspalviais žiedais Botanikos sode, paskanauti garsiojo estiško šokolado Kalev bei išvysti W. A. Mozarto magišką šedevrą – operą „Užburtoji fleita“.

1 DIENA

5.30 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į stulbinančią Estijos sostinę. Pirmiausia mūsų lauks ekskursija po Talino senamiestį. Šalia įėjimo į senamiestį visus pasitinka Storosios Margaritos bokštas. Tokį pavadinimą bokštas gavo dėl to, kad šioje vietoje miesto siena buvo tvirčiausia ir storiausia. Spiraliniais laiptais įveikus 115 pakopų galima pakilti į bokšto viršūnę ir pasigrožėti miesto panorama. Aplankysime Rotušės aikštę, kurioje anksčiau vykdavo mugės, buvo vykdomos mirties bausmės. Apžiūrėsime ir Juodagalvių gildijos pastatus. Aplankysime Tompea kalvą, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos Parlamentas, Riigikogu. Tompea kalvoje įrengtos net kelios apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria Senamiesčio bei Talino uosto panorama. Šalia stovi Aleksandro Nevskio katedra pastatyta 1900 metais paskutiniojo Rusijos caro Nikolajaus II. Ši ortodoksų katedra laikoma XIX amžiaus caro valdžios simboliu. Mūsų lauks ir gražioji Švč. Mergelės Marijos katedra dar vadinama Domo, buvo pastatyta XIV a. Tai yra pagrindinė liuteronų bažnyčia Estijoje, buvusi Talino vyskupų rezidencija.

Laisvas laikas, pasivaikščioti po senamiestį, apsipirkti, papietauti.

Atvykstame į viešbutį. Trumpas poilsis ir pasiruošimas operai.

Keliaujame į Nacionalinį Estijos operos ir baleto teatrą išvysti tikro šedevro – W.A. Mozart operos „Užburtoji fleita“, sujungiančios fantastiškus pasakos elementus, šmaikščią pjesę, jaudinančias žmogiškumo ir nušvitimo idėjas bei nuostabias kompozitoriaus melodijas į stulbinančią alegoriją. Paskutinė Wolfgango Amadeus Mozarto opera „Užburtoji fleita“, kurios premjera Vienoje įvyko 1791 m., atspindi garbingą Vienos magiškojo teatro tradiciją. „Užburtoji fleita“ sujungia dvi priešingas jėgas: vienoje pusėje yra tamsi ir grėsminga Nakties Karalienės karalystė, o kitoje – šviesos karalystė, valdoma gero ir išmintingo Sarastro. Gudri Nakties karalienė pasiunčia princą Tamino išlaisvinti savo dukterį Paminą, kuri yra nelaisvėje Sarastro šviesos karalystėje. Pakeliui princas supranta, kad ne viskas yra taip, kaip atrodo. Padedami jo stebuklingos fleitos ir tikrojo draugo paukščių gaudytojo Papageno, jie ieško tiesos, meilės ir nušvitimo. Paskutinis Mocarto sceninis kūrinys slepia daug rafinuotumo, supindamas kai kurias gražiausias ir mylimiausias kompozitoriaus melodijas į elegantišką alegoriją, kur piktosios karalienės ir kilmingi princai yra tik istorijos pradžia…(Dainuojama vokiečių kalba su subtitrais estų ir anglų kalbomis).

Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Aplankome vieną iš Talino miesto simbolių – Botanikos sodą. Talino botanikos sodas buvo įkurtas 1961 m. Gruodžio 1 d. Kloostrimetsoje kaip Mokslų akademijos institutas. Bėgant laikui, pastato paskirtis šiek tiek keitėsi, bet galiausiai virto nuostabios augmenijos prieglobsčiu. Sodas yra padalintas į kelias dalis: ryškiaspalvių rožių sodas, tropiniai šiltnamiai, mišrūs ir spygliuočių miškai, gėlių kolekcijos. Viena iš įdomiausių sodo vietų – Palmių namas.

Tikriausiai nėra nei vieno, kuris nebūtų girdėjęs apie gardųjį Estišką šokoladą Kalev. Keliaujame į Kalev šokolado parduotuvę, kurioje ne tik išgirsime šokolado atsiradimo istoriją, bet ir pasigaminsime šokoladinių skanėstų! Šokolado dirbtuvėse savo rankomis išbandysime saldumynų gaminimą. Gurkšnodami kavą ar arbatą, galėsime patys pasigaminti marcipano, iš kurio nusilipdysime įvairias saldžias figūrėles. Pasigaminę unikalių rankų darbo saldumynų, pirmame aukšte įsikūrusioje šokolado parduotuvėje rasime platų tradicinių Kalev šokoladinių saldainių ir batonėlių asortimentą, taip pat nuostabių rankomis pieštų marcipaninių figūrėlių, kurias galėsime įsigyti. Parduotuvės konsultantai patikusius saldumynus supakuos į dailias įvairaus dydžio ir formų dovanų dėžutes ir pageidaujantiems net pridės asmeninę žinutę. Skanios ir jaukios lauktuvės – garantuotos!

Kupini nepakartojamų įspūdžių apie apie 22.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-05-06 05:30
Grįžimas: 2023-05-07 22:00

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
 • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
Į kainą neįskaičiuota:
 • W.A. Mozart opera „Užburtoji fleita“ – apie 31 Eur/asm.
 • Botanikos sodo lankymas su gidu – suaugusiems apie 10,50 Eur/asm., moksleiviams, studentams ir senjorams apie 7.50 Eur/asm.
 • Kalev šokolado dirbtuvės – apie 15 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.