Žydinčios lelijos, gurmaniški ledai ir plaukimas vikingų laivu!

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. liepos 24 d. kviečiame vykti į neatrastąją Latviją prie Dauguvos: pasigrožėti žydinčiomis lelijomis, paskanauti ir atsigaivinti gurmaniškais ledais, aplankyti Kuoknesės pilies griuvėsius ir paplaukioti vikingų laivu!

7.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Keliausime į pasakišką spalvų ir kvapų karalystę, kurioje grožėsimės nuostabiomis lelijomis ir kitais margaspalviais žiedais. Galėsime nusipirkti patinkančių sodinukų, veislių įvairovė tokia didelė, kad kiekvienas ras širdžiai mielų veislių savo mažiesiems darželiams.

Kadangi karštomis vasaros dienomis niekas taip gerai neatgaivina kaip ledai. Aplankysime Skriveru ledų namus kur pasimėgausime originaliais latviškais ledais, ragausime 20 skirtingų rūšių ledų, saldžių ir sūrių, klasikinių ir modernių, su kava, su blynais, salotomis, ir netgi sriubomis. Skriveru ledų namai kurdami savo receptus, sukūrė originalią skonių ir kvapų harmoniją ir įsimintiną skonio potyrį. Vietos lobiai iš aksominių miškų, šeimos vaismedžių sodo, šviežias pienas iš ūkio, pridėjus tikrų, svaiginančių vanilės pupelių – pasirinkę šviežiausius ir kokybiškiausius produktus. Svarbiausia – be cheminių priedų ir dirbtinių skonių.

Vyksime į Kuoknesę. Tai yra turizmo perlas. Apsilankysime turizmo informacijos centre. Būtent čia apžiūrėsime Kuoknesės pilies rekonstrukcijos ir Likimo sodų maketus.

Kuoknesė – senoji latgalių gyvenvietė, kuri nuo 1208 m. priklausė Rygos vyskupui. 1209 m. pastatyta mūrinė vyskupo pilis. Nuo XIV a. Kuoknesė priklausė Hanzos miestų lygai. 1397–1561 m. viena Rygos arkivyskupų rezidencijų. 1701 m. pilis buvo stipriai apgriauta ir po truputėlį nyko. Ilgai pilies griuvėsiai stūksojo ant aukšto skardžio, kurio šiandien net įsivaizduoti neįmanoma. Pastačius eilę hidroelektrinių Dauguvos vanduo buvo stipriai pakeltas, susiformavo visiškai naujas kraštovaizdis. Juo grožėsimės plaukiodami vikingų laivu.

Kupini gerų įspūdžių apie 21 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-07-24 07:00
Grįžimas: 2022-07-24 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Plaukimas vikingų laivu – suaugusiems apie 10 Eur/asm., senjorams, studentams apie 7 Eur/asm.
 • Gėlių ūkio lankymas – nemokamas (aukų dėžutė).
 • Ledų degustacija (20 rūšių) – 10 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.