Žibučių žydėjimo šventė Renavo dvare ir ypatinga pusmarškonė košė!

KAINA
29 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. balandžio 15 d. kviečiame pasidžiaugti pirmaisiais pavasario žiedais! Susipažinti su Sedos miestu, paragauti ypatingosios pusmarškonės košės bei sudalyvauti žibučių žydėjimo šventėje Renavo dvare.

8.00 val. Išvykimas iš Panevėžio.

Vyksime į Sedą. Ekskursija po miestą. Sedos Lurdas, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia, Sedos dvaro (Sapiegų) vandens malūnas, Sedos magazinas, Šv. Jono Nepomuko bažnyčia, miesto aikštė. Seda minima nuo XIII amžiaus. XV a. Seda pradėjo garsėti kaip judrus pasienio su Livonija prekybos centras. Dabartinė A. Baranausko aikštė, į kurią sueina 6 keliai, nuo seno buvusi svarbi prekyvietė. Sedoje 1855 m. raštininku dirbo poetas Antanas Baranauskas.

Ragausite vieną iš žemaičių kulinarinio paveldo perlų – pusmarškonę košę. Tai kaloringas žemaitiškas patiekalas, jį įprastai žmonės valgydavo prieš sunkius lauko darbus. Prisikirtus pusmarškonės košės, iki pietų ar pavakario užtenka energijos. Jei košė gaminama iš vieno produkto, ji vadinama marškone, o pusmarškonė košė yra gaminama iš ne vieno produkto – bulvės yra maišomos su miltais. Ne tik paragausite, bet ir sužinosite, kaip šis sotus patiekalas gaminamas!

Vykstame į vieną iš įdomiausių ir geriausiai išlikusių, vėlyvojo klasicizmo laikotarpio, dvaro ansamblių Žemaitijoje – Renavo dvarą, kur būsime pakviesti švęsti pavasarį! Nuostabaus grožio Renavo dvare, Mažeikių rajone vyks „Žibučių žydėjimo šventė“. Renavo dvaras džiugins lankytojus žydinčių žibučių žiedais, gera nuotaika ir dvaro pastatais, nuostabiu parku ant Varduvos upės kranto ir romantiškais pasivaikščiojimų takais. Šiais metais Jūsų lauks puiki koncertinė programa. Šventės dalyvių ir svečių taip pat laukia liaudies meistrų gaminių mugė, įvairūs atrakcionai. Renavo dvare pasigrožėsime žibučių žiedų jūra, ekskursijos metu su vietiniu gidu aplankysime dvaro ekspoziciją, pasimėgausime nepakartojamu parku.

Pasigrožėję žibutėmis ir kupini gerų įspūdžių apie 21.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-04-15 08:00
Grįžimas: 2023-04-15 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija po Sedos miestą su vietiniu gidu – apie 3 EUR/asm.
 • Pusmarškonė košė su rūgpieniu, desertu ir arbata – apie 8 EUR/asm.
 • Ekskursija Renavo dvare – suaugusiems apie 2 Eur/asm., moksleiviams, studentams, senjorams apie 1 Eur/asm. Gidas grupei iki 25 asmenų apie 10 Eur.
 • Žibučių šventės bilietas – suaugusiems apie 8 Eur/asm., moksleiviams apie 5 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.