Žėrinti Estijos sostinė – Talinas, Kadriorgo rūmai ir nemokami muziejai!

KAINA
125 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 rugsėjo 2–3 d. kviečiame keliauti į paslaptingąjį Taliną, pasigrožėti nepakartojamo grožio Kadriorgo rūmais bei nemokamai apsilankyti įdomiausiuose muziejuose!

1 DIENA

5.30 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į stulbinančią Estijos sostinę. Lankomės viename gražiausių rūmų bei parkų Estijoje – Kadriorgo rūmuose. Įspūdingų barokinių rūmų istorija prasidėjo XVIII amžiuje,juos statė Petras I savo žmonai Jekaterinai I, tačiau nei vienas nesulaukė statybų pabaigos. Italų architekto Nikolo Mičeti projektuoti grandioziniai rūmai ir juos supantys išpuoselėti sodai – puikus carinės ekstravagancijos pavyzdys. Šiuose rūmuose verta apsilankyti ir dėl čia įsikūrusio Estijos dailės muziejaus. Rūmuose mūsų lauks ekskursija su vietiniu gidu, vėliau pasivaikščiosime aplink esančiame nuostabiame parke, pasigrožėsime puikiai sutvarkytais želdiniais.

Toliau mūsų lauks ekskursija po Talino senamiestį. Šalia įėjimo į senamiestį visus pasitinka Storosios Margaritos bokštas. Tokį pavadinimą bokštas gavo dėl to, kad šioje vietoje miesto siena buvo tvirčiausia ir storiausia. Spiraliniais laiptais įveikus 115 pakopų galima pakilti į bokšto viršūnę ir pasigrožėti miesto panorama. Aplankysime Rotušės aikštę, kurioje anksčiau vykdavo mugės, buvo vykdomos mirties bausmės. Apžiūrėsime ir Juodagalvių gildijos pastatus. Aplankysime Tompea kalvą, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos Parlamentas, Riigikogu. Tompea kalvoje įrengtos net kelios apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria Senamiesčio bei Talino uosto panorama. Šalia stovi Aleksandro Nevskio katedra pastatyta 1900 metais paskutiniojo Rusijos caro Nikolajaus II. Ši ortodoksų katedra laikoma XIX amžiaus caro valdžios simboliu. Mūsų lauks ir gražioji Švč. Mergelės Marijos katedra dar vadinama Domo, kuri buvo pastatyta XIV a. Tai yra pagrindinė liuteronų bažnyčia Estijoje, buvusi Talino vyskupų rezidencija.

Po ekskursijos turėsime laisvo laiko vakarienei ar individualiam pasivaikščiojimui žavingomis Talino senamiesčio gatvelėmis.

Atvykstame poilsiui ir nakvynei į viešbutį miesto centre, kuriame viduramžiškos atmosferos žavesys susipina su šiuolaikiniais patogumais.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

„Muziejų sekmadieniai“ yra Talino miesto iniciatyva, kurios tikslas – atkreipti dėmesį į kasdienę veiklą muziejuose bei turtingą miesto kultūrinį gyvenimą. Keliaujame pasižvalgyti po vienus iš įdomiausių Talino muziejų!

Ant Tompea kalvos įsikūręs ir nepaprastai įdomus gynybinis kompleksas „Kiek in de Kök“. 500 metrų ilgio istorinis muziejaus kompleksas, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į Senąjį Taliną ir iš kurio galima patekti į slaptą požemį. Jį sudaro šeši objektai – Kiek in de Kök bokštas, Mergelės bokštas (Neitsitorn), Arklidės bokštas (Tallitorn), Vartų bokštas (Väravatorn), Bastiono perėjos ir raižyto akmens muziejus. Pasivaikščiosime po paslapčių pilną požemį ar užkopsime į bokštą…

Toliau lankysimės Talino miesto muziejuje. Talino miesto muziejus – tai vienas moderniausių muziejų Estijos sostinėje. Šiame muziejuje saugomi eksponatai pasakoja miesto istoriją nuo pat priešistorinių laikų. Ypatingas dėmesys skiriamas XX a. karams, kovoms už nepriklausomybę, sovietų okupacijai. Muziejus įsikūręs 14 amžiaus pastate, tipiškame viduramžių pirklio name.

Laisvas laikas muziejų lankymui ar pasivaikščiojimui po Talino senamiestį.

Kupini nepakartojamų įspūdžių apie 22.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-09-02 05:30
Grįžimas: 2023-09-03 22:30

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Kadriorgo rūmų lankymas – suaugusiems apie 9 Eur/asm., senjorams, studentams, moksleiviams apie 7 Eur/asm. (muziejaus gido ekskursija grupei apie 65 Eur).
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.