Žėrinti Estijos sostinė – Talinas ir nemokami muziejai!

KAINA
100 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. liepos 2-3 d. kviečiame keliauti į žaviąją Estijos sostinę Taliną, pasigrožėti Kadriorgo rūmais, ir sudalyvauti nemokamų muziejų sekmadienyje!

1 diena

5.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Lankomės viename gražiausių rūmų bei parkų Estijoje – Kadriorgo rūmuose. Įspūdingų barokinių rūmų istorija prasidėjo XVIII amžiuje,juos statė Petras I savo žmonai Jekaterinai I, tačiau nei vienas nesulaukė statybų pabaigos. Italų architekto Nikolo Mičeti projektuoti grandioziniai rūmai ir juos supantys išpuoselėti sodai – puikus carinės ekstravagancijos pavyzdys. Šiuose rūmuose verta apsilankyti ir dėl čia įsikūrusio Estijos dailės muziejaus. Rūmuose mūsų lauks ekskursija su vietiniu gidu, vėliau pasivaikščiosime aplink esančiame nuostabiame parke, pasigrožėsime puikiai sutvarkytais želdiniais.

Užsuksime ir į caro Petro I namus. Petro Didžiojo namų muziejus yra seniausias Taline esantis muziejus, kuriame yra pilna autentiškų daiktų priklausiusių carui Petrui I, ir jo žmonai Jekaterinai I. Pasivaikščiosime po namą.

Po to keliausime į Energetikos mokslų centrą. Šiandien mokslas ir technologijos pažengė taip toli, kad kiekvienas gali prilygti galingam graikų Dievui Dzeusui ir įgyvendinti tai, kas iki šiol atrodė neįmanoma. Talino Energetikos mokslo centre galėsite pasijusti pasaulio kūrėjais ir išbandyti pusantro šimto interaktyvių eksponatų: žaibų mašiną, grožio procedūras elektros šoku. Čia organizuojami virtualūs turai į Platoną, Jupiterį, Marsą ir kitas planetas. Virtualiame planetariume galėsite stebėti planetas ir žvaigždes. Taip pat turėsime galimybę išvysti unikalią šviesų instaliaciją!

Atvyksime į viešbutį ir trumpai pailsėsime.

Pailsėjus mūsų lauks ekskursija po Talino senamiestį. Šalia įėjimo į senamiestį visus pasitinka Storosios Margaritos bokštas. Tokį pavadinimą bokštas gavo dėl to, kad šioje vietoje miesto siena buvo tvirčiausia ir storiausia.. Taip pat nepamiršime aplankyti ir Rotušės aikštės, kurioje anksčiau vykdavo mugės, buvo vykdomos mirties bausmės. Spiraliniais laiptais įveikus 115 pakopų galima pakilti į bokšto viršūnę ir pasigrožėti miesto panorama. Apžiūrėsime ir Juodagalvių gildijos pastatus.

Po to laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai viešbutyje.

Dar artimiau susipažinsime su Talinu, dieninės ekskursijos metu – Tompea kalva, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos Parlamentas, Riigikogu. Tompea kalvoje įrengtos net kelios apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria Senamiesčio bei Talino uosto panorama. Šalia stovi Aleksandro Nevskio katedra pastatyta 1900 metais paskutiniojo Rusijos caro Nikolajaus II. Ši ortodoksų katedra laikoma XIX amžiaus caro valdžios simboliu. Mūsų lauks ir gražioji Švč. Mergelės Marijos katedra dar vadinama Domo, buvo pastatyta XIV a. ant Tompea kalvos. Tai yra pagrindinė liuteronų bažnyčia Estijoje, buvusi Talino vyskupų rezidencija. Keliausime į Rotušės aikštę.

Ant Tompea kalvos įsikūręs ir nepaprastai įdomus gynybinis kompleksas „Kiek in de Kök“. 500 metrų ilgio istorinis muziejaus kompleksas, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į Senąjį Taliną ir iš kurio galima patekti į slaptą požemį. Jį sudaro šeši objektai — Kiek in de Kök bokštas, Mergelės bokštas (Neitsitorn), Arklidės bokštas (Tallitorn), Vartų bokštas (Väravatorn), Bastiono perėjos ir raižyto akmens muziejus. Pasivaikščiosime po paslapčių pilną požemį ir užkopsime į bokštą…

Toliau lankysimės Talino miesto muziejuje. Talino miesto muziejus – tai vienas moderniausių muziejų Estijos sostinėje. Šiame muziejuje saugomi eksponatai pasakoja miesto istoriją nuo pat priešistorinių laikų. Ypatingas dėmesys skiriamas XX a. karams, kovoms už nepriklausomybę, sovietų okupacijai. Muziejus įsikūręs 14 amžiaus pastate, tipiškame viduramžių pirklio name.

Laisvas laikas Talino senamiestyje.

Kupini gerų įspūdžių apie 22.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-07-02 05:00
Grįžimas: 2022-07-03 22:30

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
 • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Kadriorgo rūmų lankymas – suaugusiems apie 9 Eur/asm., senjorams, studentams, moksleiviams apie 7
 • Eur/asm. (muziejaus gido ekskursija grupei apie 65 eurus)
 • Energetikos mokslo centras – suaugusiems apie 8 Eur/asm.
 • Petro I muziejaus lankymas 2 Eur./asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.