Žavusis Talinas ir pramogos didžiausiame vandens parke Estijoje!

KAINA
129 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. lapkričio 18–19 d. kviečiame keliauti į žavųjį Taliną, aplankyti vieną iš populiariausių muziejų – Estijos jūrų muziejų bei pasimėgauti vandens pramogomis didžiausiame Estijos vandens parke!

1 DIENA

5.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į Estijos sostinę – Taliną, kur pirmiausia keliausime į Estijos jūrų muziejų. Lankysimės hidrolėktuvų angaruose, kurie yra pirmieji pasaulyje didžiuliai gelžbetoniniai kupolai, neturintys vidinių atramų, juose įrengtas muziejus; galėsime apžiūrėti povandeninį laivą „Lembit“, kuris plaukiojo rekordiškai ilgą laiką – net 75 metus. Išbandysime save lėktuvo pilotavimo, torpedinio šaudymo ir kulkosvaidžio simuliatoriaus sistemose. Prieplaukoje patyrinėsime patį didžiausią iki šių dienų išsilaikiusį garu varomą ledlaužį, kuriam net 106 metai.

Ekskursija po Talino senamiestį. Šalia įėjimo į senamiestį visus pasitinka Storosios Margaritos bokštas. Tokį pavadinimą bokštas gavo dėl to, kad šioje vietoje miesto siena buvo tvirčiausia ir storiausia. Spiraliniais laiptais įveikus 115 pakopų galima pakilti į bokšto viršūnę ir pasigrožėti miesto panorama. Aplankysime Rotušės aikštę, kurioje anksčiau vykdavo mugės, buvo vykdomos mirties bausmės. Apžiūrėsime ir Juodagalvių gildijos pastatus. Aplankysime Tompea kalvą, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos Parlamentas, Riigikogu. Tompea kalvoje įrengtos net kelios apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria Senamiesčio bei Talino uosto panorama. Šalia stovi Aleksandro Nevskio katedra pastatyta 1900 metais paskutiniojo Rusijos caro Nikolajaus II. Ši ortodoksų katedra laikoma XIX amžiaus caro valdžios simboliu. Mūsų lauks ir gražioji Švč. Mergelės Marijos katedra dar vadinama Domo, kuri buvo pastatyta XIV a. Tai yra pagrindinė liuteronų bažnyčia Estijoje, buvusi Talino vyskupų rezidencija.

Po ekskursijos turėsime laisvo laiko pasistiprinti, apsipirkti.

Keliaujame į nakvynės vietą. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Atvykstame į didžiausią vandens pramogų parką Estijoje! Talpinantis apie 700 lankytojų, vandens parkas siūlo įdomių užsiėmimų ne tiek vaikams, bet ir suaugusiesiems, pradedantiesiems ir patyrusiems vandens mėgėjams. Drąsesnių lankytojų lauks 4 metrų nardymo platforma, kurios gylis siekia 4 metrus. Skirtingų dydžių ir sudėtingumų čiuožyklos – tikras džiaugsmas adrenalino mėgėjams! Norintiems ramesnio ir atpalaiduojančio poilsio, parke lauks baseinai, sūkurinės vonios, kriokliai, suomiška pirtis ir garinė pirtis, vandens baras, šildomas lauko baseinas (veikia ir žiemą!), vasaros terasa ir baras. Vandens parkas – tai puiki vieta atsipalaiduoti su šeima ir draugais!

Turiningai praleidę savaitgalį apie 20.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-11-18 05:00
Grįžimas: 2023-11-19 20:30

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
 • Asmeninės išlaidos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Jūrų muziejus Taline – suaugusiems apie 15 Eur/asm., 9–17 metų vaikams apie 8 Eur/asm. Gidas grupei iki 20 asmenų apie 50 Eur.
 • „Tervise Paradiis“ vandens parkas, baseinai ir pirčių kompleksas (3 val.) – suaugusiems apie 31 Eur/asm., 4–6 metų vaikams apie 9 Eur/asm., moksleiviams, studentams ir senjorams apie 25 Eur/asm.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.