Žavingoji Ryga, zoologijos sodas ir kruizas Rygos kanalu!

KAINA
28 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. spalio 8 d. kviečiame keliauti pasigrožėti įvairiausiais laukiniais gyvūnais, o visais metų laikais gražią Latvijos širdį – Rygą, pažinti iš dar nematytos pusės – vandens kanalais!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų sustojimas – Rygos zoologijos sodas. Šis 20 ha plotą užimantis zoologijos sodas buvo įkurtas XX a. pradžioje, o dabar čia gyvena jau 405 rūšys gyvūnų – žinduoliai, paukščiai, žuvys, bestuburiai, amfibijos ir reptilijos. Daugiau kaip 40 šių rūšių yra įtrauktos į Raudonąją knygą. Viso čia įkurdinta daugiau kaip 3500 gyvūnų, kurių skaičius kasmet didėja, nes į zoologijos sodą vis atkeliauja nauji gyventojai. Reti, egzotiški gyvūnai pavergs ir visų širdis. 2001 m. gegužės 25 d. įkurti ir Rygos Zoologijos sodo Tropikų namai, kuriuose galima pamatyti net 80 rūšių gyvūnus. Ypatingo dėmesio susilaukia lapakarpių skruzdėlių ekspozicija.

Zoologijos sode yra ir įprastų ūkio gyvūnų kampelis, kuriame išvysite besiganančias ožkytes, avytes, kiaulytes, karvutes ir triušiukus. Taip pat įrengtas akvariumas, terariumas, ruonių baseinas.

Pasigrožėjus širdį pavergiančiais gyvūnėliais mūsų lauks įspūdinga ekskursija po grožiu užburiančią Rygą. Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų įspūdžių, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir užeiti į vieną iš daugelio jaukių kavinukių užkasti ar pasėdėti su kavos ar arbatos puodeliu.

Susipažinę su Ryga žemės keliais tęsime pažintį vandeniu. Keliausime pasiplaukioti šildomu laiveliu, kuriame bus ir pledai jei pasidarytų vėsu. Laivelių dydis pritaikytas tam, kad būtų galima praplaukti po tiltais, aikštėmis ir net po didžiaisiais prekybos centrais, bei apsukti ratą aplink senamiestį išplaukiant į didingąją Dauguvą.

Kupini gerų įspūdžių apie 21 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-10-08 08:00
Grįžimas: 2023-10-08 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Zoologijos sodo lankymas – apie 14 Eur/asm., senjorams, studentams apie 9 Eur/asm., vaikams (4–17 m.) apie 7,5 Eur/asm., neįgaliesiems (nuo 18 metų) – apie 5 Eur/asm., šeimos bilietas 2 suaugę ir iki trijų vaikų apie 40 Eur.
 • Kruizas Rygos kanalu – apie 12 Eur/asm. (kaina priklauso nuo grupės dydžio).
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.