Žavingoji Ryga, slaptoji KGB būstinė ir Art Nouveau muziejus!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. lapkričio 6 d. kviečiame pasigrožėti nuostabiais Art Nouveau stiliaus apartamentais, apsilankyti ypatingai slaptoje KGB būstinėje ir pasivaikščioti po žavingąją Rygą!

7.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Kelionę pradėsime ekskursija po Rygos širdį – rudenėjantį senamiestį, kuriame lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Atvykstame į nepakartojamo grožio apartamentus – vienintelį muziejų Baltijos šalyse, skirtą Art Nouveau paveldui. Muziejus įkurtas išties autentiškoje vietoje – bute, kuriame iki 1907 m. gyveno ir dirbo garsus latvių architektas Konstantinas Pėkšėnas. Ekskursijos metu su gidu pasivaikščiosime po autentiškus Art Nouveau stiliaus apartamentus, kurie perteikia Art Nouveau stiliaus esmę, pradedant kambarių išdėstymu, originalia sienų tapyba, šviestuvais bei baldais. Muziejuje eksponuojami baldai, indai, meno kūriniai, laikrodžiai, drabužiai.

Moderni ir interaktyvi skaitmeninė ekspozicija papasakos apie didingą Rygos Art Nouveau architektūrą, dizainą ir meną bei miestiečių kasdienybę XX amžiaus pradžioje. Čia kiekvienas norintis galės įrengti savo Art Nouveau stiliaus namą, pažiūrėti filmą ar nusifotografuoti specialiai sukurtos fotostudijos interjere.

Kad alkis ir nuovargis netrukdytų mėgautis kelione, turėsime laisvo laiko pasimėgauti gardžiais užkandžiais, kavos ar arbatos puodeliu vienoje iš centre įsikūrusių kavinukių.

Apsilankysime kadaise buvusioje ypatingai slaptoje vietoje – KGB būstinėje. KGB pastatas, arba Kampinis namas, per penkis Latvijos okupacijos dešimtmečius tapo ryškiausiu totalitarinio režimo simboliu. Būstinė tebėra stiprus praėjusio šimtmečio priminimas – didelio masto karų, masinių represijų ir genocido Rygoje. Tai apreiškimas jaunajai kartai ir užsienio turistams, taip pat memorialas tiems, kurie kentėjo už šių sienų. Ekskursijos metu turėsime išskirtinę galimybę išvysti kalėjimo kameras, požemius, pasivaikščiojimo vietas, tardomųjų kameras bei biuro darbo vietas.

Kupini gerų įspūdžių apie 20.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-11-06 07:00
Grįžimas: 2022-11-06 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Rygos Art Nouveau muziejus – suaugusiems apie 5 Eur/asm, moksleiviams, studentams ir senjorams apie 3 Eur/asm. Gidas grupei iki 25 asmenų 30 Eur.
  • Ekskursija su gidu po „KGB požemius“ – suaugusiems apie 10 Eur/asm, moksleiviams, studentams ir senjorams apie 4 Eur/asm.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.