Žavingoji Kuldyga, gardūs pyragai ir vakarienė Edolės pilyje!

KAINA
29 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. sausio 28 d. kviečiame keliauti į Latvijos Veneciją – Kuldygą, padegustuoti gardžiųjų „Ineses tortes“ pyragų, pasigrožėti gražiąja Edolės pilimi, paskanauti kelių rūšių vyn* bei pavakarieniauti pilyje įsikūrusioje užeigoje!

6.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Kelionę pradedame pažintimi su Kuldygos miestu. Pirmas sustojimas – raudonų plytų arkinis tiltas ir Ventos rumba (249 metrai). Lankomės Kuldygos krašto muziejuje, vietinio gido lydimi susipažinsime su šio krašto ir miesto istorija, pamatysime išskirtinę kortų ekspoziciją. Toliau – ekskursija po žavų Kuržemės miestelį – Kuldygą. Miesto senamiestis-istorinis centras su siauromis gatvelėmis, tilteliais, Alekšupytės kriokliu. Kadaise Kuldygoje stovėjo pilis, ji neišliko – jos vietoje parkas su skulptūrų ekspozicija. Seniausia Kuldygos bažnyčia – tai šv. Katerinos bažnyčia, kurios pamatai buvo pradėti dar 13 amžiuje.

Toliau mūsų lauks gardžiųjų „Ineses Tortes“ pyragų degustacija. „Ineses Tortes“ – vienintelė gamintoja Latvijoje, gaminanti pyragus ir desertus iš 100% natūralių ir vietinių žaliavų. Kuldygoje pradėję veikti kaip nedidelis šeimos verslas, dabar gardžiausiais tortais ir desertais aprūpina smaližius beveik visoje Latvijoje. Ekskursijos metu plačiau susipažinsime su įmonės istorija ir padegustuosime saldžiosios produkcijos.

Edolės pilis yra šalia Edolės malūno ežero, istoriniame Kuršo regione. Pilį sudaro du gyvenamieji pastatai, sujungti akmens siena, o aplink nuostabus kraštovaizdžio parkas. Pilis vis dar gyvenama. Pilis buvo statoma nuo 1264 iki 1276 ir per šį laiką ji buvo kelis kartus rekonstruota. Ekskursijos metu pilies muziejuje išvysime: baltąją, raudonąją, žaliąją sales, biblioteką, apvalųjį kambarį bokšte, vaikų žaidimų kambarį. Taip pat turėsime galimybę nusileisti ir išvysti pilies požemius. Bėgant laikui pilis buvo perstatyta ir praplatinta, tačiau savo senovinę aurą pilis išlaikė iki mūsų dienų.

Pasivaikščioję nuostabiais pilies labirintais, keliausime į „Pilies užeigą“, kur mūsų lauks šilta ir gardi vakarienė senoviškoje atmosferoje bei 7 skirtingų vyno rūšių degustacija.

Kupini geros nuotaikos keliaujame namų link. Apie 22.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-01-28 06:30
Grįžimas: 2023-01-28 22:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • „Ineses tortes“ ekskursija ir degustacija – 7 Eur/asm.
 • Edoles pilies lankymas ir ekskursija – 9 Eur/asm. Gidas grupei 20 Eur.
 • Vakarienė „Pilies užeigoje“ (Guliašas, vištienos iešmas su bulvėmis ir gėrimas) – apie 12 Eur/asm.
 • Vyno degustacija – apie 7 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.