Žavingoji Estija ir nepakartojamas kruizas Talinas-Stokholmas!

KAINA
195 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gegužės 12 – 14 d. kviečiame vykti į kultūra dvelkiantį Taliną, aplankyti pajūrio miestą Pernu ir ištaigingu kruizu nukeliauti į vieną iš gražiausių sostinių – Stokholmą! Registracija tel. +370 637 53 161

1 DIENA

5.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Skandinavija alsuojančios Estijos sostinę Taliną. Trumpa ekskursija po Talino senamiestį: Tompea pilis (dabar dirba parlamentas), Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria vaizdai į senamiestį, į Talino įlanką, miesto amatininkų ir „Juodagalvių” gildijos pastatai, „Storosios Margaritos” bokštas, rotušė.

Išvydę pagrindinius ir reikšmingiausius architektūrinius senamiesčio paminklus, vykstame į Talino jūrų uostą. 18.00 val. komfortišku kruiziniu laivu išplaukiame į Stokholmą. Kelionės metu kruize veiks įvairios pramogos: diskotekos, vaikų žaidimų kambariai, parduotuvės, naktiniai klubai, restoranai, barai, kazino, sauna ir SPA centras. Nakvynė laive.

2 DIENA

Pusryčiai laive (pageidaujant).

Atplaukiame į Stokholmą. Ekskursija po Stokholmą – vieną gražiausių ir spalvingiausių sostinių pasaulyje. Miestas išsidėstęs ant 14 salų, kurias jungia 57 tiltai. Gražūs pastatai, žalios miesto erdvės ir daug vandens. Stokholmas skaičiuoja 750 metus istorijos ir todėl turi ką parodyti į miestą atvykusiems turistams. Pasivaikščiosime po Stokholmo senamiestį – Gamla Sta. Praeisime siauriausia, 90 cm pločio, Sokholmo gatvele – Mårten Trotzigs Gränd. Kur Šalimais yra nuostabi liuteronų Šv. Gertrūdos bažnyčia, su dangų siekiančia bokšto smaile. Nueisime iki pagrindinės senamiesčio aikštės – Stortorget, apjuostos spalvingais namais, jaukiomis kavinėmis bei Nobelio muziejumi. Išvysime didingus Karališkuosius rūmus, kurie yra ne tik muziejus turistams, bet ir veikiantys iki šiol pagal savo pirminę paskirtį. Nors Karališkoji šeima čia negyvena, tai yra jų darbo vieta. Užbėgsime pasižiūrėti mažiausios Stokholmo skulptūrėlės vidiniame kieme priešais Karališkuosius rūmus – tai 14 cm aukščio berniukas, svajingai žvelgiantis į dangų.

Aplankome populiariausią Skandinavijoje, Djurgarden saloje esantį, muziejų „Vaza“. Muziejaus kertinis objektas – restauruotas, dugne pragulėjęs 333 metus, iš gabalėlių antram gyvenimui prikeltas XVII a. karo laivas, kuris turėjo simbolizuoti to meto švedų galybę jūroje.

Laisvas laikas suvenyrams, kavai, pietums ir individualiam pasivaikščiojimui po stulbinantį miesto centrą.

Po dienos pilnos įspūdžių, išplaukiame atgal į Taliną. Nakvynė ir pramogos laive.

3 DIENA

Pusryčiai laive (pageidaujant).

Sugrįžtame į Taliną ir keliaujame link Pernu.

Sustojame nedideliame, bet gražiame pajūrio miestelyje – Pernu. Pamatysime grakščią barokinę Šv. Elžbietos bažnyčią ir labai dailę Šv. Kotrynos cerkvę. Pagrindinė senamiesčio gatvė, skirta tik pėstiesiems, Riutli (Rüütli), prasideda nuo autobusų stoties ir atveda prie Talino vartų – senovėje šie vartai iš tiesų buvo kelio į Taliną pradžia. Dabar jie atsiveria į parką ir Valllikaar – šalia prieplaukos esančią gražiai sutvarkytą žaliąją zoną su miesto gynybinės sienos fragmentais. Pamatysime ir seniausią išlikusį miesto statinį Seegi Maaja. Pasivaikščiosime akmeniniu taku, kuris nusidriekia net du kilometrus į jūrą ir skiria Baltijos jūrą nuo Pernu upės žiočių. Šis siauras akmenų liežuvis buvo supiltas imperatorės Jekaterinos Didžiosios sprendimu 1769 metais.

Laisvas laikas poilsiui prieš kelionę namo. Esant norui siūlome apsilankyti prekybos kvartale Port Artur (Hommiku 2, Pärnu, 80010 Pärnu maakond, Estija) ar pasivaikščioti Riutli alėja, kur parduotuvės labiau orientuotos į turistus: suvenyrai, „Made in Estonia“ produktai, vienetiniai rankų darbo gaminiai.

Kupini nepakartojamų įspūdžių apie 21.30 val. grįžimas į Panevėžį.

Kelionės kaina kai nakvynė B2–B3 kajutėje (be lango):
1 asm. 4-vietėje kajutėje 195 Eur
1 asm. 3–vietėje kajutėje 209 Eur
1 asm. 2–vietėje kajutėje 236 Eur
Kelionės kaina kai nakvynė A2 kajutėje (su langu)
1 asm. 2–vietėje kajutėje 249 Eur

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-05-12 05:00
Grįžimas: 2023-05-14 21:30

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 2 nakvynės pasirinktoje kajutėje.
 • Kuro mokestis laive.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Muziejus „Vaza“ – suaugusiems 170 SEK/asm. (apie 16 Eur/asm). Iki 18 m – nemokamai.
 • Pusryčiai laive (2 kartai) – 34 Eur /asm. (pageidaujant)
 • Vakarienės laive (2 kartai) – 78 Eur /asm. (pageidaujant)
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.