Vilnius ir 10-asis žiemos kraftinio alaus festivalis ŽMOGŠALA!

KAINA
26 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. vasario 11 d. kviečiame vykti į Vilnių – pasivaikščioti po sostinės senamiestį bei sudalyvauti ŽMOGŠALA – žiemos kraftinio alaus festivalyje.

9.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Lietuvos sostinėje Vilniuje persipina bemaž visi architektūros stiliai: gotika, renesansas, barokas, klasicizmas. 1994 m. UNESCO įtraukė Vilniaus senamiestį į Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą. Turėsite progą ne tik apsilankyti muziejuose, bet ir apžiūrėti Vilniaus rotušės aikštę – kadaise joje virė miesto gyvenimas. Visiems gerai žinomi Aušros Vartai ir juose esantis Dievo Motinos paveikslas, garsėjantis stebuklinga galia. Vilniaus universitetas – viena seniausių ir garsiausių Rytų Europos aukštųjų mokyklų. Grakščiu klasicizmu alsuojantys Prezidento rūmai. Žemutinės pilies teritorijoje stūksanti prakilni Arkikatedra bazilika, menanti Mindaugo laikus. Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencija, menanti garsius bei kilmingus valdovus. Tai tik dalis Vilniaus, kurį pamatysime…

Mūsų kelionės kulminacija: ŽMOGŠALA – nepriklausomas žiemos kraftinio alaus festivalis, kuris jau 10-tą kartą sukvies alaus gerbėjus į Vilnių. Festivalis skirtas ne tik alaus mėgėjams, bet ir tiems, kas nemėgsta alaus, nes nežino, koks įvairus ir nenuspėjamas gali būti šis gėrimas. Festivalio tikslas – ugdyti išrankų alaus mėgėją, kuris tobulintų savo skonio receptorius, žinotų kas naujo vyksta alaus pasaulyje, ir suprastų, koks alus labiausiai tinka žiemos sezonui. Festivalyje dalyvaus: Lietuvos nepriklausomi aludariai, pagrindiniai kraftinio alaus į Lietuvą importuotojai ir būtinai – festivalio svečiai – kitų šalių bravorai puoselėjantys kraftinio alaus kultūrą. Renginio metu vyks žiemiškiausio alaus konkursas, kurio vertintojai yra festivalio lankytojai. Kiekvienas dalyvis turės teisę pateikti konkursui vieną alų, kurio receptas buvo sukurtas ir alus pagamintas ne anksčiau kaip prieš metus. Kaip jau yra įprasta nuo pirmojo festivalio, „Žmogšaloje“ savo jungtinį stendą turės ir namų aludariai. Tai tarsi mini tramplynas į didžiąją aludarystę. Atskiras konkursas, sulaukiantis didelio populiarumo, vyks ir šiame stende. Pernai prie Žmogšalos sėkmingai prisijungė kraftinio sidro atstovai, todėl drąsiai galime sakyti, kad Žmogšala – tai festivalis „kultūringai apie fermentuotus gėrimus, pagamintus su meile ir fantazija!“. Festivalio metu bus degustuojama tik iš firminių degustacinių taurelių po 50-100 ml gėrimo. Taurelė įeina į išankstinio bilieto kainą! Festivalio teritorijoje atsiskaitymams bus naudojama vieninga žetonų sistema. Šiais metais renginys ir vėl vyks naujoje festivaliui vietoje – Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Smagiai praleidę laiką Vilniuje apie 18.00 val. vyksime namo. Grįžimas į Panevėžį apie 20.00 val.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-02-11 09:00
Grįžimas: 2023-02-11 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Alaus festivalio bilieto kaina – apie 15 eur/asm. Papildomai – 1 euras = 1 žetonas (1 bokalas, 100 ml)

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.