Velniškai smagios Užgavėnės Rumšiškėse, aplankant Velnių muziejų

KAINA
18 Eur/asm. Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. vasario 22 d. kviečiame vykti į velniškai smagias užgavėnes Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje, pasitikti pavasario džiaugsmą kartu ir aplankyti Velnių muziejų Kaune!

ŽIEMA, ŽIEMA, BĖK IŠ KIEMO! Pasitikime pavasarį kartu!

Užgavėnės – bendruomenės šventė. Tai gilios pagoniškos bei su krikščionybe persipynusios tradicijos, kurių metu žmonės palydi žiemą ir laukia pražystančio pavasario. Tai didelio džiaugsmo, juoko, klegesio pripildyta diena, apipinta įvairiais papročiais, apeigomis bei burtais.

8 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Kauną, kur gido lydimi, pasivaikštome po Kauno senamiestį, apžiūrime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Kauno Vytis, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų ir Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv.Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Keliaujame į žymųjį Velnių muziejų – unikalų ir vienintelį pasaulyje. Toks apibūdinimas tinka pristatant Velnių muziejų. Dabar jau plačiai pasaulyje žinoma kolekcija pradėta rinkti žymaus lietuvių dailininko, visuomenės veikėjo, profesoriaus Antano Žmuidzinavičiaus (1876–1966). Vieninteliame pasaulyje Velnių muziejuje saugoma per 3 tūkstančius velniukų – vaizduojamosios ir taikomosios dailės kūrinių, suvenyrų, kaukių ne tik iš Lietuvos, bet net iš 70 pasaulio šalių. Kasmet jame lankosi tūkstančiai svečių, kuriems itin smalsu patiems pažvelgti į šią paslaptingą mitologinę būtybę. Velnių muziejuje rasite eksponatų, puikiausiai atitinkančių ir Jūsų pačių charakterį. Gyvuoja graži tradicija – svečiai gali muziejui padovanoti velniuką.

Po apsilankymo muziejuje, vykstame į Rumšiškes, kur triukšmingai šokant, trypiant žiemą vysime su ansambliais ir kapelomis. Kad būtų jėgų – sočiai prisivalgysim. Įminus mįslę „Šiupinyne“ – skanią košę kirsim. Po blynų reiks ir atsigaivinti – muziejaus „ubagai“ vaišins karšta arbatžolių arbata. Čia veiklos užteks tiek mažiems, tiek dideliems – galėsit pasigaminti kaukę „Kaukių dirbtuvėlėse“, dalyvauti viktorinose, jodinėti muziejaus arkliukais, o raumenų tvirtumą išbandyti liaudiškų žaidimų rungtyse!

Smagiai praleidę laiką Užgavėnių šventėje ir išvarę žiemą, keliaujame namų link. Apie 18 val. grįžtame į Panevėžį.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Respublikos g. 25 (Santuokų rūmai), Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-02-22 08:00
Grįžimas: 2020-02-22 22:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Velnių muziejus – 2,5-5 Eur/asm.
 • Užgavėnės Rumšiškėse – apie 3-6 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.