Vėjų miestas – Liepoja, Karosta ir gardžioji Liepojos menkė!

KAINA
24 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m.  rugpjūčio 15 d. kviečiame keliauti į vėjų miestą – Liepoją, paragauti gardžiosios Liepojos menkės, išvysti įspūdinguosius Karostos fortus bei pasimėgauti gaivia jūra!

6 val. išvykimas iš Panevėžio.

Vykstame į Latvijos miestą Liepoją – įsikūrusį prie jūros. Keliaudami aplankysime caro laikų karinį miestą Karostą. Tai – išskirtinė, paradoksali ir unikali vieta ne tik Latvijos, bet ir pasaulio istorijoje bei architektūroje. Karostas yra vienas nekasdieniškiausių turizmo objektų Latvijoje, kuriame išlikę senieji fortai, cerkvė, maniežas, kalėjimas. Gido lydimi apžiūrėsime senuosius sugriuvusius fortus jūros pakrantėje, kurie tarsi pastatai vaiduokliai kyšo vandens paviršiuje.

Jūsų lauks degustacija – gardžioji Liepojos menkė. Lankantis Liepojoje privalu paragauti „Liepājas menciņi” (liepojietiškai pagamintos menkės) – ypatingo patiekalo, kurio galima užsisakyti tik geriausiuose Liepojos restoranuose ir kavinėse. Niekur kitur šio patiekalo nerasite! „Menciņi” – tai bulvių, rūkytos menkės ir svogūnų troškinys, patiekiamas moliniame puodelyje. Šio patiekalo, pagaminto pagal seną Pietų Kuržemės receptą, aromatas privers jo paragauti kiekvieną miesto svečią. Džiovintų, aprūkytų ar lengvai rūkytų menkių Kuržemės pajūrio gyventojų – lyvių ir kuršių – racione būta dar iki vokiečių kolonistų okupacijos XIII amžiuje. Ir vėliau, pavyzdžiui, Hanzos miestų eksportuojamų prekių sąrašuose randama džiovinta menkė.

Toliau vyksime į Liepojos centrą. Pasižvalgysime po Liepoją, žmonių vadinamą vėjų ir muzikos miestu. Pamatysime natomis išmargintas gatves ir šaligatvius. Keliausime pagal natas. Jos rodys kelią į svarbiausius miesto statinius, turistinius objektus. Jos atves į Liepojos himnų personažų alėją, Latvijos muzikantų garbės alėją su 35 muzikantų delnų atspaudais, prie didžiausios gitaros, didžiausių būgnų, gintarinio laikrodžio, vaiduoklio medžio… Laisvas laikas prie jūros.

Smagiai praleidę laiką keliaujame namų link. Apie 24 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-08-15 06:00
Grįžimas: 2020-08-15 23:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Liepojos menkė – apie 8 Eur/asm.
 • Ekskursija po Karostą – apie 1 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.