Vaizdingasis Abavos upės slėnis ir vyno šventė!

KAINA
22 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. rugsėjo 12 d. kviečiame leistis į kelionę po senove alsuojančią Kandavą, patyrinėti žymųjį Sabilės vynuogyną, apžiūrėti rožių miestu tituluojamą Tukumą ir paskanauti garsiosios Abavos vyninės vyno!

6 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų sustojimas viename gražiausių Kuržemėje esančių provincijos miestelių – Kandavoje. Nors Kandava teturi mažiau nei 4 tūkstančius gyventojų stebina grožiu. Kandavos pastatai yra išlikusios senosios architektūros, miestelis yra kalnuotoje vietovėje – apsuptas nepaprastų gamtos vaizdų. Vaikštinėdami po senoviškąjį Kandavos miestelį apsuptą gamtos pasijusime lyg atsidūrę senovėje. Ne tik pasivaikščiosime po miestelį, bet ir apžiūrėsime Kandavos lankomus objektus – Kuršių piliakalnį, Riterių piliakalnį, pilies griuvėsius, miesto istorinį centrą, senąją turgaus aikštę, skulptūrą „Giliukas riteris“, ugniagesių depą, senamiesčio promenadą, Romos katalikų bažnyčią ir kitus.

Pasigrožėję viduramžių laikus primenančia Kandava keliausime į vynuogių miestą – Sabilę. Sabilė – nedidelis, romantiškas miestelis Kuržemėje, įsikūręs gražiausiose ir giliausiose senovės Abavos upės slėnio dalies terasose esančiose pietinėje Talsų krašto dalyje. Miestas neabejotinai turi savo žavesio – pro jį teka Abavos upė, patį miestą sudaro jaukios, mažos gatvelės, yra daugybė kvapą gniaužiančių gamtos objektų. Sabilė įsikūrusi gražiausios ir giliausios Abavos upės slėnio dalies terasose. Pirmą kartą Sabilės vardas raštuose paminėtas 1253 m. Čia apie XIII-XIV a. išaugo amatininkų ir pirklių miestelis. Abavos upės slėnyje įsikūrusi Sabilė, kurioje gyventojų skaičius nesiekia net 2 tūkstančių, žavi nepaprasto grožio gamta, didžiuliais vynuogynų plotais ir beveik laiko nepaliesta miestelio architektūra. Pamatysime Sabilės piliakalnį, Sabilės liuteronų bažnyčią, kuri pastatyta dar 1450m. jos bokšte įkeltas varpas yra vienas seniausių Europoje; pasigrožėsime ir įdomia netoli vyno kalno, nedidelėje aikštėje, sustatyta šiaudinių lėlių kolekcija – Lėlių sodu. Apie 200 skirtingai apsirengusių įvairaus dydžio lėlių pritraukia praeivių dėmesį, taip ir norisi sustoti ir atidžiau apžiūrėti šią kolekciją. Be vynuogių kekės pavaizduotos Sabilės miesto herbe, Sabilė turi ir kitą miesto simboliu tapusį grožį – Sabilės vyno kalną, kuris garsus ne tik Latvijoje, bet ir kitose šalyse. Turėsime progą pasivaikščioti viename gražiausių vynuogynų ir pasiklausyti jo istorijos.

Tęsime savo kelionę į kitą augalų miestą – žavųjį Tukumą dar vadinamą “rožių miestu“. Nors nedidelis, gėlynų juosiamas Tukumo miestelis yra Kuržemės pašonėje. Tukumo miestelio ramybė darniai sugyvena su dinamišku šiuolaikinio gyvenimo ritmu. Pasivaikščiosime po Tukumo istorinį centrą, kurio planas buvo sukurtas dar 14 -18 a. Čia pamatysime daug senovinių neperstatytų pastatų, Laisvės aikštę (Brivibas laukums), Tukumo viduramžių pilies bokštą (1277 m), kuriame įdomiais ir linksmais lėlių personažais pavaizduoti reikšmingiausi miesto istorijos įvykiai. Kitoje aikštės pusėje pamatysime Šv. Trejybės liuteronų bažnyčią – vieną seniausių pastatų.

Patyrinėję žavųjį Tukumą, keliausime į neeilinį renginį – Abavos vyno daryklos 10–mečiui skirtą vyno šventę. Turėsime progą pasiklausyti gyvai grojančių latvių grupių, pasidairyti po šventę ir nusipirkti vyninės šeimininkų iš čia pat auginamų gėrybių gaminamo vyno.

Po dienos pilnos įspūdžių apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-09-12 06:00
Grįžimas: 2020-09-12 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.